Şimdi Ara

Çıplak yıkanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://eksisozluk.com/ciplak-yikananlarda-delilik-alametleri-gorulebilir--5634166?a=popular

Burada linç edilen sözün aslında gerçekliğin ifadesi olduğunu düşünmemek parayı her fırlatışında sadece turanın geleceğini zannetmek gibidir

Bilgi ağacının meyvesini yemeden önce insan çıplaktı.Ancak bu kuralı bozunca bilginin doğasından refleksif bilinç doğdu.Bu bilinç doğunca senle sen olmayan arasındaki sınır utanmaya sebep oldu.Ademe isimlerinin öğretilmesi gene bununla ilgilidir ancak konu karışmasın diye bu sefer anlatmayacağım.Böylece giyinik olmak doğa durumu haline geldi.Şimdi çıplak yıkanınca kavranamaz ideal kişiyle olan kişinin arasındaki kimlik çatışmasından ötürü kırılmalar yaşanacağı ve bununda delirmeyi getireceği çok açıktır bilakis slavoj zizek bunu belgeselinde belirtir

• Hocam ameliyat olmak veya üroloğa/jinekoloğa gitmek falan günah mıdır peki, ya da insanı delirtebilir mi? Bazen çıplak olmak zorunda kalabiliyoruz.

Tuvalette de, def-ü hacetül tedarik esnasında mecburi bir çıplaklık olageliyor, o durum da bir risk teşkil etmeli mi bu görüşe göre? Ciddi soruyorum.

Son olarak Zizek nerede bahsediyordu bundan, belgesellerinde o tür bir ifade hatırlamıyorum belki de ben anlamamışımdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-73A8A7D1E

Hocam ameliyat olmak veya üroloğa/jinekoloğa gitmek falan günah mıdır peki, ya da insanı delirtebilir mi? Bazen çıplak olmak zorunda kalabiliyoruz.

Tuvalette de, def-ü hacetül tedarik esnasında mecburi bir çıplaklık olageliyor, o durum da bir risk teşkil etmeli mi bu görüşe göre? Ciddi soruyorum.

Son olarak Zizek nerede bahsediyordu bundan, belgesellerinde o tür bir ifade hatırlamıyorum belki de ben anlamamışımdır.
    Modern insan delirmez endişelenme
  • Tövbe tövbe. Çıplak yıkanan mı var hala? Ben takım elbiseyle yıkanıyorum kollarımı bile sıvamıyorum, allah affetsin
  • Ben s...arken bile soyunmuyorum mesale altıma yapıyorum pacadan akıtıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi çıplak yıkanırken önlem olarak keser sapını makattan sıkmanız lazım

eğerki makata keser sapı saplayıp öyle yıkanmıyorsanız vay halinize

• Çıplaklık yoktur giysi günahı örtmez
  • Kunatuma göre yıkanmak yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.