Şimdi Ara

Çıplak yatmanın bir zararı olur mu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
2.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler malum yaz ayı ve sicaklarda basladi
    Sorum şu ki gece anadan doğma üryan yatsak sağlık acisindan bir sikinti yaratir mi?
    Birde dini acidan bunun bir yaptirimi var mi?
    Tesekkur ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sağlık açısından anca üşütürsün eğer çarşaf ve pike temiz ise dini açıdan ise eğer evde tek başına kalıyorsan görecek biri yoksa bir sakıncası olmaz diye düşünüyorum hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AcılıUçanTaco kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim cevabin tatmin etti

• Gece hırsız gelip kayabilir.
  • kaLpazan kullanıcısına yanıt
    Laminant islaksa basıp kayabilir evet doğru

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İki erkek çıplak yatmadığın sürece olmaz

• Daha dün gece deprem oldu , deprem olunca.çıplak çıplak evden dışarı kaçarsan işte asıl afet ozaman kopar.

• quote:

Orijinalden alıntı: AcılıUçanTaco

Sağlık açısından anca üşütürsün eğer çarşaf ve pike temiz ise dini açıdan ise eğer evde tek başına kalıyorsan görecek biri yoksa bir sakıncası olmaz diye düşünüyorum hocam
    Banyoda tek başına olduğun halda gusul abdezi alırken mahrem yerin açıkta kalması mekrüp iken sen çıplak yatmanın dinen sakıncası olmadığını neye dayanarak söyleye biliyorsun.

• Tensegrity T kullanıcısına yanıt
    hoca sen ne diyon

hazır gusl alacakken osbir çekyoz

• Çıplak yatılmaz. Boxer giy en kötü.

• Çıplak yatmak çok sıkıntılı bir durum olur biri odaya dalar mal meydanda rezillik dini olarak edebe uygun görülmez bunun nedeni de islama göre yanımızda bulunan meleklerdir

"Çıplak durmaktan sakının, çünkü sizden ayrılmayan ancak abdest bozarken ve hanımınızla cinsel ilişki yaparken ayrılan melekler vardır, onlardan haya edip onlara karşı saygılı olunuz.”(Tirmizi, Edeb, 42) 

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Zihniyet aynı zihniyet

O sıcak su olmasydı nasıl olsa güsül abdesti alacagız diyen o güzel insan aynı hatayı yapmasaydı şimdi sen burda olmazdın

• Gece cinler sana kötü şeyler yapabilir

• neden ki :/

• Tahrik etmeyen çarşaf satışımız mevcuttur efenim.

• Suzuya.Juuzou kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sen çıplak yatabilirsin.

• çıplak yatılmaz eğer gece terlersen bütün yerin çarşafa bulaşır aynı zamanda istemeden orandan burandan gelen sıvılarda çarşafta birikir. daha dün serdim bir günden bir şey olmaz diye yatmaya devam edersen çarşafın hafiften sararır bu yüzden düzenli olarak değiştirmek zorunda kalırsın. çarşaflar da hijyen bakımından 50-60 arasında yıkandığı için çarşafını tişörtlerle birlikte atamazsın tişörtlerin çekebilir bu yüzden çok fazla çarşafın yoksa düzenli olarak yıkamak zorundasın al sana su israfı asddasdas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brisbane -- 24 Nisan 2018; 20:13:13 >
  • Ulan ben bikere yatttim evdekilerede soylemistim acmayin zank diye kapımı. Yaz orul orul sıcak. Neyse uzaktan bi akrabam yasit cocuklariyla gelmis tanismaya kapimi actilar o 1 saniyelik kabak gibi popoyu dikişim o insanlarla ilişkime cok sicak baslamama neden oldu xd hala daha konusuruz gorusuruz farkli sehirlerde olmalarina ragmen. Yani neymis biri sizi sevsin istiyosaniz 1 saniye flaş yapın

• Bu genelde yabancı filmlerde geçer. Sebebi de adamlar müstakil evlerde oturup, deprem bölgelerinde bulunmamaları. Allah korusun deprem olsa, sokağa çıplak mı kaçacaksın?
  • Tensegrity T kullanıcısına yanıt
    Depremde dışarı çıkarsan zaten ölücen O zMn QaFa RaHaT MoRuQ

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.