Şimdi Ara

Çıplak denize giren abla (Eminönü)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
238
Cevap
11
Favori
32.582
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Çıplak denize giren abla (Eminönü)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1181 Mesaj

ZOOAAARTTTY

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: MoneyWizard007

Nerede oluyor bu

Alıntıları Göster

Amerika

|
    |

**Nikon D5100&18-55 mm VR&Nikon 50 mm 1.8D&35mm1.8G&Nikon AF-S Nikkor 24-85mm f3.5-4.5G IF-ED&AppleTV&Apple iPad1-2**
    **AMD FX 6300 @4,6GHz&Powercolor 7870 GHz Edition 2 GB 256bit GPU&Asus M5A97 Evo R2.0 Anakart&Sandisk Extreme 120 GB SSD&Cooler Master HAF912Plus MidTower Kasa&ASUS VS238N 23"LED Full HD monitör HDMI& GSkill Ripjaws 8GB 1600 Mhz DDR3 Ram**
  • Çavuş
    86 Mesaj

hava sıcak... gayet normal bir şey

|
    |

Mükemmel bi fiziğe sahip keşke 4k 60 fps videoları olsa

|
    |

Konsol - ps1 ps2 ps3 ps4
  • Yüzbaşı
    487 Mesaj

Kadın açmış görsel şölen yapıyor sizde izleyip beğenmiyorsunuz.Püüüü

|
    |

Kadının vücudu 10/10.Brad pit üyeler kadını beğenmiyor.

|
    |

Kimsede kadının kalçasında dövme var dememiş. Kaba etine dövme yaptıran kadın, her haltı yapar.

Orijinalden alıntı: Heisenbergin asistanı

Kimsede kadının kalçasında dövme var dememiş. Kaba etine dövme yaptıran kadın, her haltı yapar.

ilginç bir yaklaşım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ne alakası var? İstediği yere yaptırır dövme seni neden bu kadar ilgilendirdi bu? Sende istiyorsan penisine yaptır bizi ilgilendirmez! İnsanların dış görünüşüne bu kadar takmayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Ne alakası var? İstediği yere yaptırır dövme seni neden bu kadar ilgilendirdi bu? Sende istiyorsan penisine yaptır bizi ilgilendirmez! İnsanların dış görünüşüne bu kadar takmayın

Alıntıları Göster

Tabiki yaptırır yaptırmasına ama dövmenin amacı başkalarına göstermektir. Bu yüzden daha çok el kol bacak boyun sırt falan seçilir. Anadan üryan dolanmayacaksan genelde kapalı olacak yerlerine yaptırmazsın. Zaten psikolojik olarak sıkıntılı birine benziyor. Üstelik istediğime takarım kardeşim sana mı soracaktım? Babanın ülkesi mi burası düşünce özgürlüğü varsa herkese var. Ben kadına dövme yaptırma demiyorum. Malum yerine dövme yaptırandan her halt beklenir diyorum. Bu benim görüşüm kimseyi alakadar etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenbergin asistanı -- 3 Temmuz 2020; 19:57:58 >

• Yarbay
    2564 Mesaj
    quote:

Tabiki yaptırır yaptırmasına ama dövmenin amacı başkalarına göstermektir. Bu yüzden daha çok el kol bacak boyun sırt falan seçilir. Anadan üryan dolanmayacaksan genelde kapalı olacak yerlerine yaptırmazsın. Zaten psikolojik olarak sıkıntılı birine benziyor. Üstelik istediğime takarım kardeşim sana mı soracaktım? Babanın ülkesi mi burası düşünce özgürlüğü varsa herkese var. Ben kadına dövme yaptırma demiyorum. Malum yerine dövme yaptırandan her halt beklenir diyorum. Bu benim görüşüm kimseyi alakadar etmez.

Alıntıları Göster

Sen dövme olayını çok yanlış anlamışsın. Bu düşüncenden dövmen olmadığını anlıyorum. Dövme bir başkasına göstermek için yapılmaz, tam tersine kişinin kendisi için özel olduğunu ve hissettirdiği için yaptırır. Herkesin görmesini istemediği bir yer seçer illa kaba et olması gerekmez. Bazen de kol içine yaptırır bilgin yok ama fikrin var denir senin gibisine. Ayrıca başkası görsün diye dövme yaptıranda varsa da egosunun kurbanı olmuş zavallının tekidir.

• Onbaşı
    16 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Portraitclub

Sen dövme olayını çok yanlış anlamışsın. Bu düşüncenden dövmen olmadığını anlıyorum. Dövme bir başkasına göstermek için yapılmaz, tam tersine kişinin kendisi için özel olduğunu ve hissettirdiği için yaptırır. Herkesin görmesini istemediği bir yer seçer illa kaba et olması gerekmez. Bazen de kol içine yaptırır bilgin yok ama fikrin var denir senin gibisine. Ayrıca başkası görsün diye dövme yaptıranda varsa da egosunun kurbanı olmuş zavallının tekidir.

Alıntıları Göster

Kendini özel hissetmek için kaba etine dövme yaptırıyorsun anlıyorum. Daha çok mal pazarlarında damgalanan hayvanlara benziyor.

• Yarbay
    2564 Mesaj
    quote:

Kendini özel hissetmek için kaba etine dövme yaptırıyorsun anlıyorum. Daha çok mal pazarlarında damgalanan hayvanlara benziyor.

Alıntıları Göster

Anlamamana anlıyorum, yapın böyle fazla uzatmıyorum bu yüzden boşver

|
    |

Öndende göreydik 🤩

|
    |
Sohbet
bankalar.org
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,293
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.