Şimdi Ara

SİLİNSİN (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
5
Favori
33.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir tanesi de "Kardeşim izin aldın mı videoyu çekmek için" diye soruyor. Tam yancı.

Kadın ..tünü başını açmış ortalık yerde. Kadına dert olmuyor. Bu yancıya dert oluyor.

"Hanımefendi müsaade ederseniz ..tünüzü kameraya alabilir miyim?" mi diyecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kışlık montuyla mı atlasaydı?(!) 🤣 umarım bir yerlerine balık kaçmamıştır. 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her soyunan intihar ediyormuşcasına 'İntihar mı etçek bu' diyor.

• Büyük ihtimalle psikoz geçirdi, ne yaptığını bile bilmiyor, evde duşa girdim sanıyor bile olabilir.

Allah şifa versin

• Daha dun ciplaklar plajinda anadan dogma denize girdim muthis bir sey. herkese tavsiye ederim

• düşünüyorum da bunu bi erkeğin yaptıgını linç edip sokak sokak gezdiriyolardı şimdi ,kadınların çıplak gezmesi orasını burasını açması medeniyet bi kültürlülük göstergesi değil tam tersine asıl cehalet budur

• quote:

Orijinalden alıntı: Oppenheimer

Daha dun ciplaklar plajinda anadan dogma denize girdim muthis bir sey. herkese tavsiye ederim

Nerede oluyor bu

• Bence erkek olsa onu yunanistana kadar yüzdürürlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

Büyük ihtimalle psikoz geçirdi, ne yaptığını bile bilmiyor, evde duşa girdim sanıyor bile olabilir.

Allah şifa versin

Merhaba. Redditlendin isimli yorum kanalımızda, bu ablanın "TEKSTİLE EK YÜZDE YİRMİ VERGİ GELDİ DERİ AYAKKABI İTHAL ÜRÜNE % 20 GÜMRÜK GİYİM ZAMMI #29" ile ilgili sessiz bir protesto yaptığı belirtildi. İlginize  

• quote:

Orijinalden alıntı: Slim Charles

Forumda bug filan mı var yoksa gerçekten açılalı 1(bir) gün olmuş konuda en fazla beğenilen 2 yorumun toplamı 20bin mi?

Gerçekten aklı şeyinde bir toplumuz. Yanlış anlamayın bu konuya giren herkese bunu demiyorum. Zaten siz de forumda aktif birisiniz. Ama foruma son 1 senede 20bin üye girmemiştir ki önemli bir sürü konu açıldı şimdiye kadar.  

Edit : Bugmış.

Alıntıları Göster

Yok hocam 5 begeni var bug dedigin gibi.

Zaten 50-60 begeni alinca deprem etkisi yaratti gibi bir ileti geliyor 20 bin fln olsa nasil bi ileti gelir bilmiyorum.  

• Felaket felaket felaket, bu kız bir rezalet rezalet rezalet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadının çıplak olmasını "canlılığın özünde bu vardır, hepimiz böyle evrimleştik, buna laf atamazsınız" diye savunan kişilerin aynı zamanda kadının fiziği hakkında yorum yapanları sapık ilan etmeleri bir çelişkidir, çünkü bu da insanın özünde vardır.

modern görünecem diye çıplaklık konusunda "öz" demeyi tercih edip günümüz kültürünün sınırlarından çıkıyorsan, diğer konularda neden günümüz kültürüne sığınıyorsun? can simidine sığınır gibi?

ormanda canlıların birbirlerine bakmadıklarını mı zannediyorsun sen? daha geçenlerde İstanbul'un sokaklarında yaşanan olay, üç kediden biri yerde, diğeri onun tepesine çıkmış cinsel ilişkiye giriyo, üçüncü kedi de yandan yerdekinin sırtına çıkmış ve onun kaçmasını ve kıpırdamasını engelliyo. yerdeki kaçmaya çabalasa da diğer iki kedinin ağırlığından dolayı kaçamayıp tecavüzü yedi. doğa budur. evet, orman devrindeyken çıplaktık, ama aynı zamanda da böyleydik, yani ormanda medeniyet yoktu, kargaşa vardı, gücü yetenin zorbalığı vardı.

kargaşayı sona erdirip herkesin üretken olduğu sistematik bir yaşama geçişi sağlamak için oluşturduğumuz "medeniyet" denilen şeyin "kültür" denilen kurallar bütünü içinde "başkalarına bakmamak, onları rahatsız etmemek" gibi kurallar var tabii ki, ama giyinmek de kültürün bir parçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 2 Temmuz 2020; 10:24:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: izayoi

en azından namuslarını koruyorlar. sizin gibiler de daha açılmayı özgürlük modernlik seçkinlik zannediyor

Alıntıları Göster

konyanın meram bağlarındaki gramafon avrat afganistandaki esrar partilerindeki kadınların yanında çok masum kalır

• Medeniyet budur işte abi.Siz bunları görmek istiyorsunuz.Ailenizle çoluğunuz çocuğunuz varken izlemek keyif verir.Sonra evladınızda öğrenir medeni yetişir.Hiç karışmayın böylelerine.Hatta karınız varken bakın.Mazallah medeniyetten uzak kalırsınız.Uyarmayında kızmayında kadın sonuçta.Erkek yaparsa müdahale edin.Uzuvlu var sarkar kadınların ahlakı bozulur.Şikayette etmeyin fenizme ayak uydurun.Ülkemde görmek istediğim manzaralar.Yeterince batılaşmışız ben olmuşuz diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtüöz -- 2 Temmuz 2020; 11:27:47 >
  • uyuşturucu mu kullanmış yoksa kafa komple iptal mi olmuş ? derdi neymiş bu kadının ?

yoksa bu davranışı sergilemek için para mı almış?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muammer816 -- 2 Temmuz 2020; 11:53:4 >
  • izayoi kullanıcısına yanıt

Medeniyet ne alaka kadın ben medeniyim soyunuyorum diye mi bağırmış ?

medeniyet olan ülkelerde insanların kıyafeti konu olmaz bez parçalarıyla uğraşmazlar o yüzden medenidirler 1 kişinin kafasına taktığınada karışmazlar yada altına giydiği kısa eteğede karışmazlar kıyafet mevzu değildir.

• 20 yıl sonra Bu videoyaya bakıp Şunu dermiyiz. La 20 yıl geriye gitsek 100 yıl ileri gideriz.

• İnşallah demeyiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şahane şahane..

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.