Şimdi Ara

CİNSELLİKTEN ZEVKLİ AŞKTAN GÜZEL VE SEVGİDEN DEĞERLİ ŞEY

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
3
Favori
4.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nedir sizce? yada daha doğrusu nelerdir?

liseliler yattığı için açtım konuyu başlığa bakıp sulandırmadan dh konu dışına yakışır cevaplar yazarsanız güzel olur hem muhabbet olur

• Leziz bir yemek
  • Sabahın köründe eve gelen kız arkadaşınızın elinde böreklerle, hadi çayı koy aşkım demesidir...
  • hocam yanlış anlama liseli felan değilim gece gece hiç çekilmiyor böyle konular sırf muhabbet olsun diye yazıyorum. Ha cinsellikten daha zevkli birşey varmı diye soruyorsun sence varmı az mantıklı olalım
  • Para
  • ekşi sözlük terk. bir şeyi de çalmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xswordfishx

Nedir sizce? yada daha doğrusu nelerdir?

liseliler yattığı için açtım konuyu başlığa bakıp sulandırmadan dh konu dışına yakışır cevaplar yazarsanız güzel olur hem muhabbet olur

o avatarın var ya o. işte o

• bu

• 1 Sise Le Cola + 15 Paket Doritos

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabikide DHdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cumhuriyet.

Sabahın köründe eve gelen kız arkadaşınızın elinde böreklerle, hadi çayı koy aşkım demesidir...

Böyle bir şeyi kıyamet ten önce yaşayabilcek miyim acaba
  • kulağında kulaklık harvest dinlerken bi camel yakıp yağmuru izlemek
  • Bir Honda Civic'tir.

• Bu dünyada para,sevgi,zevk,aşk vb... herşey mutluluk içindir. Mutluluğa giden en temel yol doğru inançdan geçer. O inanç islamdır. İslam sadece bi inanç değil yaşam tarzıdır. Şükürler olsun ben bu yoldayım şükrediyorum ve mutluyum. İşte benim için en değerli şey bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slippery Soap

1 Sise Le Cola + 15 Paket Doritos

Kanserden ölceksin
  • Senin dinin dostum

CİNSELLİKTEN ZEVKLİ AŞKTAN GÜZEL VE SEVGİDEN DEĞERLİ ŞEY
  • ilahi ask bence. insan benliginden, kendisinden vazgeciyor daha degerli ne olsun.

• Bir ayın son günü satış hedefleri tutmamış ve aramızın iyi olduğu müşteriler fıldır fıldır gezilir ama kotayı dolduracak ciddi bir sonuç alınamazken, İhsan abinin şu cümlesi sex, sevgi, en büyük aşk, en iyi yemek ve orgazmların en kralından daha yücedir;

"İndir olum malı bana, ne kadar açığın varsa indir... Cemale benim söylediğimi söyle nakit ödesin ben gidiyorum siz halledin işte..."

Offffffffffff be İhsan abi yeryüzünün en yüce insanısın sen... Bir de nakit diyor Allahına kurban... Bu nasıl bir orgazmdır böyle...

Edit : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PalaBalık_ -- 14 Mart 2012; 0:40:01 >
  • ramazanda kurt gibi acıktan sonra 1.5 iskenderin üstüne çay-sigara kombosu yapmaktır..
  • Kahkahalar atmak.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.