Şimdi Ara

CİNSELLİK TABU DEĞİL BİR İHTİYAÇTIR (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abrooke139

Evet yapmayalım desek de 2 gün sonra fikir değiştiriyoruz. Biz bu ihtiyaç sahibi bedenlerimizin içine hapsolmuş birer ruhtan ibaretiz.

Aynen dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CİNSELLİK TABU DEĞİL BİR İHTİYAÇTIR
  • quote:

Orijinalden alıntı: benimkucukbebegim

Komik değil

• neyi öğrenip kabul edeceğimi sana mı sorucam

• Kütahyalı 77 kullanıcısına yanıt

sen ölmüşte görmüş gibi konuşuyorsun ahahha bayılıyorum ya bunlarda olmasa kime gülecez.

• Taktik?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyi birisiydim

neyi öğrenip kabul edeceğimi sana mı sorucam

Neyi öğrenip kabul edeceksin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheSilentGhost-T

Taktik?

Ne taktiği ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Entel Maganda

sen ölmüşte görmüş gibi konuşuyorsun ahahha bayılıyorum ya bunlarda olmasa kime gülecez.

İnanmak için illa görmek mi lazım ?

Yanii yola getirmek, her kızla sevişmek için taktik?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kütahyalı şokta çalışırken teyzeler seni kızlarına istiyor mu?

Yada sana özel gelen müşterin, farklı şeyler konuşmaya çalışan müşterin oluyor mu?

@Kütahyalı 77

• quote:

Orijinalden alıntı: DrakeMcCain

Beni bir kız beğensin, başka bir şey istemiyorum. Cinsellik hiç olmazsa da olur. ☹️

Kendini küçük düşürüyorsun. Sex bir ihtiyaç kızın seni beğenmesi bir ihtiyaç değil. Kız gibi davranmayı bırakın. Doğanızın farkına varın. Kendinize acımaktan vazgeçin. Bu hayata ümcadele etmek için gediniz. Kimsenin beğenisi sizin için önemli olmamalı. Sen kendini en beğendiğin hale geleceksin. İNsanlar da seni arzulasın el üstünde tutsun. Tüm gün otur. Kendi haline ağla sonra biri seni beğnesin hadi kardeşim. Sen kendini beğenmiyorsun ki seni kim beğensin?

Fiziksel veya ruhsal ciddi sıkıntıları olanları tenzih ederim. Ama ben çirkinim boyum kısa gibi değiştiremeyeceğin özelliklere takılmak zikliktir. Kilon fazla mı git ver. Kilon az mı cılız mısın git al. Asosyal misin git sosyalleşmeye çalış. Ünin bitti iş bulamğıyor musun askerilği aradan çıkar. Oturndğun yerden sana hiçbir şey gelmeeycek

• elbette görmek lazım.görmesen bile herhangi bir kanıt laızm. her önüne gelene inanıyor musun? bende xyz tanrısı yarattı diyorum dünyayı. peygamberide benim. inanacak mısın bana şimdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Entel Maganda -- 21 Haziran 2021; 9:33:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheSilentGhost-T

Yanii yola getirmek, her kızla sevişmek için taktik?

Vahşi cazibenizi kullanın kadınlar romantizm den hoşlanır ilk başta hemen erotizmden bahsetmeyin zaten kadın size bir bağlandımı kendini size bırakır sonra ne yaparsan yap

• quote:

Orijinalden alıntı: ChevyLacetti

Kütahyalı şokta çalışırken teyzeler seni kızlarına istiyor mu?

Yada sana özel gelen müşterin, farklı şeyler konuşmaya çalışan müşterin oluyor mu?

@Kütahyalı 77

43 yaşında bir adamım ve 15 senelik evliyim

• quote:

elbette görmek lazım.görmesen bile herhangi bir kanıt laızm. her önüne gelene inanıyor musun? bende xyz tanrısı yarattı diyorum dünyayı. peygamberide benim. inanacak mısın bana şimdi?

Daha ne kanıtı bekliyorsun ? Kanıt için mükemmel ve kusursuz olarak yaratılan vücuduna, bitkilere ve hayvan lara bakman yeterli

bu islamı doğru yapmaz ki? ayrıca hiç bir canlı kusursuz değildir. bütün cvanlılarda ciddi kusur vardır. ayrıca mükemmel bile olsa bu yaratıldığı anlamına gelemez. çünkü ozaman allaha mükemmel dersen onunda bir yaratıcısı olduğunu iddia etmiş olursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Kendini küçük düşürüyorsun. Sex bir ihtiyaç kızın seni beğenmesi bir ihtiyaç değil. Kız gibi davranmayı bırakın. Doğanızın farkına varın. Kendinize acımaktan vazgeçin. Bu hayata ümcadele etmek için gediniz. Kimsenin beğenisi sizin için önemli olmamalı. Sen kendini en beğendiğin hale geleceksin. İNsanlar da seni arzulasın el üstünde tutsun. Tüm gün otur. Kendi haline ağla sonra biri seni beğnesin hadi kardeşim. Sen kendini beğenmiyorsun ki seni kim beğensin?

Fiziksel veya ruhsal ciddi sıkıntıları olanları tenzih ederim. Ama ben çirkinim boyum kısa gibi değiştiremeyeceğin özelliklere takılmak zikliktir. Kilon fazla mı git ver. Kilon az mı cılız mısın git al. Asosyal misin git sosyalleşmeye çalış. Ünin bitti iş bulamğıyor musun askerilği aradan çıkar. Oturndğun yerden sana hiçbir şey gelmeeycek

Alıntıları Göster

bu yazdığınız tamamiyle doğru. ne yazık ki dost acı söyler, dh nin değişmeyen bir profili varsa insanlar tarafından dışlanmış içine kapanık üyelerin beni neden sevmiyolar çırpınışıdır. buraya ilk katıldığım zaman aynı durumdaydım ve daha sonra üstümde ki asosyalliği fobileri hepsini attım. şimdi ise askerden yeni gelmiş bir birey olarak, işlerimi düzenleyip evleneceğim kısmetse.

işin özü istenilince yapılamayacak hiçbir şey yok, sen yeter ki iste.

• Stan Marsh kullanıcısına yanıt

Allah mesut etsin hocam. Çok sevindim sizin adınıza

• quote:

bu islamı doğru yapmaz ki? ayrıca hiç bir canlı kusursuz değildir. bütün cvanlılarda ciddi kusur vardır. ayrıca mükemmel bile olsa bu yaratıldığı anlamına gelemez. çünkü ozaman allaha mükemmel dersen onunda bir yaratıcısı olduğunu iddia etmiş olursun.

Kardeş yaratıcı yaratılamaz

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.