Şimdi Ara

cins soru 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar dostlar başımdaki cinslikler sinsilesinin birinci adımında internette sağ tıklayıp yeni pencere aç dediğimde açmıyordu.Neyse xp nin format zamanı gelmiş deyip silip yeniden kurdum.Ondan sonra price of persia adlı oyunu yükledim.Oda directx 9 c istiyormuş haliyle benim ekran kartımda 9 c yi desteklemeyince oyun çok yavaş çalıştı şimdi sorun şu oyunu silmeye çalıştığımda silinmiyor.Program ekle kaldırdan denedim,güvenli modda açıp program ekle kaldırla denedim,program files taki içeriğini silip denedim,virüs programlarıyla taratıp denedim.Oyun 1.8 gb yer kaplıyordu program files taki içeriğini sildikten sonra 20 mb düştü ama yine silinmiyor.Ne yapmam gerekli yoksa yine bana format yollarımı gözüktü.

Bir diğer cins konuda herzaman disc jugglerda kaydettiğim cd ler şimdi cd çalarımda çalmıyor.Bilgisayarda dinleken problem yok yeni cd almıştım iomega ondan şüphelendim.Aynı cd leri (4tane) neroda yazdım cd çalarım canavar gibi okudu bununda sebebini bilen varsa vede beni bilgilendirirse memnun olurum.

Saygılarımla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.