Şimdi Ara

Çinlilerden 93$'a yeni iPad 2 klonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
52
Cevap
0
Favori
8.450
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPad >> Çinlilerden 93$'a yeni iPad 2 klonu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2281 Mesaj
    ekranı yok :D :Dsadece kasa bu
    |
    |
  • Teğmen
    122 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: NightGuardian

cin mali urunlere 1$ bile vermem

Kullandıkların zaten amerikan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    Seviyorum bu çinlileri n olursa olsun adamlar yapıyor mu yapıyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    806 Mesaj
    sadece pdf kitap okumak için bile alınır kapasitif ekran olsaymış daha iyi olurmuş
    |
    |
  • Binbaşı
    1087 Mesaj
    Nedense ekranını göstermemişler. Sadece kasa mı var acaba ellerinde merak ettim. İçini sonra doldururz demişler heralde.
    |
    |
  • Yarbay
    2661 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xyazarx

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xyazarx

quote:

çin malı ürün derken böyle çakma aletlere demek istedim iphone ipad vs gibi şeyler amerikada hazırlanıyor çinde ise tamamiyle yapılıyor diye biliyorum
    |
    |

• Yarbay
    3464 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pEgaTR

Rezillik dediğiniz makineyi bile yapamayan bir ülkede yaşıyoruz . Rezillik nerde acaba ...
    quote:

Rezillik dediğiniz makineyi bile yapamayan bir ülkede yaşıyoruz . Rezillik nerde acaba ...

Başkası tarafından yapılmış bir makinenin sahtesini yapıp satacağımıza hiç yapmayalım daha iyi.

1881-193∞
  • Teğmen
    200 Mesaj
    bu fiyata cok iyi bu özellikte tapletleri 200 euro dan assgi vermiyorar sirf marka diye . 94 dolar 70 euro yapar bu fiyata mp3 calar satiyorlar
    |
    |
  • Teğmen
    200 Mesaj
    insanlarda marka takintisi oldukca tabiyki fiyatlar inmez adamlar bu cihazi 60 dolara yapiyorsa 94 dolara satiyor kimseyi zorlamayacak bir fiyat . ünlü markalar 150 dolara üretip 250 dolara satmasi gerekirken 1000 dolara satiyor .yani insanlar sirf kaliteli diye bukadar para vermiyor.. ürünün gercek bedelinin 5 misslini markaya veriyor aslinda
    |
    |
  • Çavuş
    62 Mesaj
    çinden bir tane bundan daha farklı bir ürün ismarladım yakında elime geçecek 1 android 2.2 işletim sistemli iki cameralı skype video chat uygulaması çalışıyor internete baglanabiliyorsun wifi var fiyAT 72 USD ŞİMDİ İPAD2 YE ONLARCA DEĞİL AMA TONLARCA PARA VERMEK NEDEN SENESONU İPAD 3 ÇIKACAK FÜRETİM MALİYETİNİ
    N 10 KATINA SATILACAK !!! eh bu benim işimi görür web browser var video skype var !!! ehh ne kadar ekmek o kadar köfte bundan iyisi i pad 2 onlarca para ver all
    |
    |
  • Yüzbaşı
    645 Mesaj
    Almak lazım :p

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: FrecoB

quote:

Başkası tarafından yapılmış bir makinenin sahtesini yapıp satacağımıza hiç yapmayalım daha iyi.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

quote:

sen arkadasin demek istedigini anlamamissin, cinliler görüntü olarak benzetmeye calisiyor fakat bu tamamen satis stratejisi ile alakali bir durum isterseler kendileride dizayn ederler... adamlar en azindan bu tür ileri teknoloji ürünlerini üretebiliyor bu kapasite var adamlarda..
    |
    |

• Yarbay
    3086 Mesaj
    quote:

Herhalde orjinal ipadi uzaylılar yapıyor sanıyorsundur...

• Yarbay
    14572 Mesaj
    Helal olsun adamlara.
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1778 Mesaj
    Bu alet gpad g10 na benziyo donanimlari g10 da eski ipad e benziyodu eski donanima yeni kasa yaptilar heralde ... muhtemelen fiyati binlik alim fiyatidir bu alet artik cok yavas kaliyo simdi yeni cikan ve standartlasan bi cinli tablet turu var iphone4 de benziyor icinde cortex a9 cift cekirdekli islemci var diyor ama bilmiyorum ne cesit bi a9 capasitiv ekran var 7 inc multi touch 512 ram fiyati 170 dolar oldukca hizli bi alet ekrani falan oldukca hassas 3d oyunlari rahatlikla oynatiyor alacaklar ona yonelebilir ( dropad A8, haipad M7 falan gibi isimleri var hepsi ayni makina )
    |
    |
  • Yarbay
    2115 Mesaj
    quote:

Eğer Çinliler olmasaydı muhtemelen şu anda sahip olduğun çoğu elektronik olmazdı, veya çok daha pahalı olurdu.
    |
    |

Çankaya Üniversitesi

Bilgisayar Mühendisliği
    Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
  • Çavuş
    73 Mesaj
    Bu çin malı cihazlardan üstelik aynı VIA 8650 işlemcili olandan da kullandım, (hesap makinesinden biraz hızlı ) tablet piyasasında parasını hak ediyor diyorum,

cihaz şöyleydi böyleydi demiyecem, çünkü satış fiyatı belli, ama f/p çok iyi asla değil.

Bedava kargo ile getirseniz 150 TL'lik bir cihaz olacak, daha fazlasını asla hakedemez, android'dir birçok uygulama vardır, bir çok işinizi halledebilir ama apple rahatlığına, konforuna, hızına, şu anda ulaşabilmiş değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trifly -- 18 Temmuz 2011; 11:39:17 >
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
SEO
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.