Şimdi Ara

** Çinliler Şokda Goldbotlar/Gold Satışı Tarih Oldu** (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
5.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gitsin yaa bu oyunda en son ne zaman kervan cektiğimi hatırlamıyorum.
  • yarısından çoğu servera girmiyor gbotların bu azda olsa destekliyor gold sistemini ama tamamı gitse 1 haftada 2 kat pahalanır paralar 1 aydan sonra taxi çeken çekene
  • goldbotlar her 10 dkkada bir dc olup gene oyuna giriyorlar
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

Yerim gold şirketini. En kötü ihtimal her gün 1 item düşürsem 20m'e satarım. hergün en kötü 20m kazansam o para bana zaten yeter.

gold fiyatları artarsa o iteme 200m verende kalmıycak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz Uruk Hai

Hayırlısı olsun inşALLAH.

önder deme laa öle :D muhaha senin site başlamadan bitmesin :D
  • gene geri geldiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrGoLd

gene geri geldiler

Hepimize hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz Uruk Hai

quote:

Orijinalden alıntı: MrGoLd

gene geri geldiler

Hepimize hayırlı olsun.

10dk da bir dc yiyolar

ayrıca bu serverların boşluğu bence mmorpg seçmeleri yüzünden yani yaklaşık 2 ay daha kelle yapacağız

• slm arkadaşlar ben oyuna şimdi başlayacagım ama hangi serve gireyım veya burdan kimler var şuanda oyunda yardımcı olurmusunuz ayrıca oyunda serverların boş olması eskiye nazaran çok iyi olmuş..
  • bizim Guild Master'ı bugün 1.3bil. dolandırıldı ( 1.300.000.000 )
  • Wing tribede taxi yapıom arkamdan 10 lwl altı 2 adam gesip benden dusenleri topluo en sonunda dayanamadım çara gold toplattırdım gittiler artık boylemi acaba milletten dusen goldlarımı topluorlar?
  • yine gittiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: FeeL

bizim Guild Master'ı bugün 1.3bil. dolandırıldı ( 1.300.000.000 )

ayrıntı istiyoruz biraz daha
  • daha düne kdr herkez gbottan şikayetçiydi şimdi ise stok tükenecek fln ne yapcaz demeye başladık.

biz neyin peşindeyiz bence banlanmaları iyi oldu inşda gri gelmezler. yorumlardan baktıığım kadarı ile biri haklı olarak en son ne zmn kervan çektiğimi unuttum , diğeri oyun yeniden canlanmaya başladı 2 sayfa pt form varken şimdi 4e 5e yukseldiğini söyluyor diğer ardkşımız ise şimdi item malldan pre,pet fln alacaklarını söyluyor,ve diğer ardkşmız ise metin 2 bile silkroaddan populer oluyordu diyor.

sizce de gbotların gitmesi daha iyi olmazmı bakın ne kdr avantajları varmış.bi m uğruna bu kdr şeyden vazgeçilir mi ??????????????
  • gold botların gidişini sanırım clientlessin gidişi ile bağdaştırıyorum,ben çok sevindim clientlessin artık olmamasına çünkü gold botlardan ziyade gold bot zihniyetinde bu oyunu oynayan adamlar var, kastığı charı,stall charı,sp kastığı öteki charı ve taxi yaptığı bir başka charı diye devam eden bir bilgisayarda 20 silkroad açabilme saçmalığını sonuna kadar kullanan zihniyetler.... ha gold bot ha bu tip insanlar fark yok,böylelikle bir süreliğinede olsa hepsinden kurtulmuş olduk.... İnşallahta bir daha clientless'li bot olmaz... ali veli gold satamamış aç kalmış umurumdamı.....
  • Stokları bugün itibariyle düzeldi desem yeridir, hemde gold pek kasamıyorlar, geçen haftaki salı gününden bu yana char soyulmalarında gözle görülür bir artış var, goldları çinlilere sattıkları ap açık ortada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _aNaToLia_

Stokları bugün itibariyle düzeldi desem yeridir, hemde gold pek kasamıyorlar, geçen haftaki salı gününden bu yana char soyulmalarında gözle görülür bir artış var, goldları çinlilere sattıkları ap açık ortada.

Bir şeyler dönüyor ama belli değil. Belki de hep soyup satıyorlardı da şimdi stoklar azaldığı için daha az goldu olanlara da mecbur kaldılar

• quote:

Orijinalden alıntı: _aNaToLia_

Stokları bugün itibariyle düzeldi desem yeridir, hemde gold pek kasamıyorlar, geçen haftaki salı gününden bu yana char soyulmalarında gözle görülür bir artış var, goldları çinlilere sattıkları ap açık ortada.

Yada onlar soyuyorlar
  • Bugun internet kafeye bir girdim bütün pclerde sro açık..Gbotlar tarih oldu diye düşündüm bir an..Oyuna girip karakorama gittim..Baktım gbot dolu üstelik on tanesinden en az ikisi exp auto party kabul ediyor haberiniz olsun.. Ama çok sık dc yiyorlar..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.