Şimdi Ara

ÇİNLİLER ÖLÜ BEBEK YİYORMUŞ DOĞRU MU ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
52.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bana pm atana kadar buraya yazabilirdin..

@Yunti den bana gelen PM

quote:

guzel kardesim, ben iki senedir cinde okuyorum suanda hala okuyorum, biz bisi biliyoruz ki yorum yapiyoruz. eger tanidigin bi cinli veya japon varsa git sor bakalim boyle bi olay varmiymis. sen simdi gelip bana deme ben cinlilerden daha iyi biliyorum cin tarihini. saygilar

tamam sen şuan hala çindesin selam söyle
  • Ya ölübebek yemiyorlar , daha cenin halinde iken yiyorlar ..

yani doğal yollar ile doğmuş ve ölmüş bebeği değil , daha doğmadan kürtajla felan aldıkları ceninleri yiyorlar ..

Bu arada bunu her çinli yemez zira ekonomik gücü yetmez .. bu pahalı bir yiyecektir..

Birileri ben çinde yaşıyorum yemiyorlar demiş ama çinde nerede yaşıyon be mubarek çin nerede ise koca bir kıta bilmem kaç tür insan var , ya Guangzhou, ya Hong konghonkong dasın , pekinde olma ihtimalin düşük . veya bilemednin Shenzhhen belkide Shangahi ama çin bunlardan ibaret değilki..

Yer o çekik gözlüler her bi p...ku
  • Ya Allah aşkına ne kadar saf insan var burda hemen herşeye inanıyosunuz.Hadi şimdi bende ermeni soykırımı var desem inanacakmısınız hemen vay katil türkler mi diyeceksiniz.İş kendinize gelince araştırırsınız ama başka millete çamur atılınca vay hain çinliler vay hain japonlar.Amerika ülkenizin hemen aşağısındaki ülkede katliam yapıyor kadınlara tecavüz ediyor siz hala çinlilerdesiniz.Bir araştırın Allah aşkına ya saçmalamadan önce.Ayrıca yukarıda bi arkadaş çinlilerin böcek yemesinden bahsetmiş.Üstüne basa basa söylüyorum ki

Çinliler eğer haşerattı şuydu buydu yemeseydi şuan dünyada balık,hayvan eti yada buğday kalırmıydı bi düşünün bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Atilpa

Ya Allah aşkına ne kadar saf insan var burda hemen herşeye inanıyosunuz.Hadi şimdi bende ermeni soykırımı var desem inanacakmısınız hemen vay katil türkler mi diyeceksiniz.İş kendinize gelince araştırırsınız ama başka millete çamur atılınca vay hain çinliler vay hain japonlar.Amerika ülkenizin hemen aşağısındaki ülkede katliam yapıyor kadınlara tecavüz ediyor siz hala çinlilerdesiniz.Bir araştırın Allah aşkına ya saçmalamadan önce.Ayrıca yukarıda bi arkadaş çinlilerin böcek yemesinden bahsetmiş.Üstüne basa basa söylüyorum ki

Çinliler eğer haşerattı şuydu buydu yemeseydi şuan dünyada balık,hayvan eti yada buğday kalırmıydı bi düşünün bakalım

ya git işine saçma saçma konuşma çindeki milyarlarca kişinin hepsi balık,hayvan eti yada buğday mı yiyiro sanıyorsun cahil cahil konuşmayın ya

• quote:

Orjinalden alıntı: MH

quote:

Ya Allah aşkına ne kadar saf insan var burda hemen herşeye inanıyosunuz.Hadi şimdi bende ermeni soykırımı var desem inanacakmısınız hemen vay katil türkler mi diyeceksiniz.İş kendinize gelince araştırırsınız ama başka millete çamur atılınca vay hain çinliler vay hain japonlar.Amerika ülkenizin hemen aşağısındaki ülkede katliam yapıyor kadınlara tecavüz ediyor siz hala çinlilerdesiniz.Bir araştırın Allah aşkına ya saçmalamadan önce.Ayrıca yukarıda bi arkadaş çinlilerin böcek yemesinden bahsetmiş.Üstüne basa basa söylüyorum ki

ya git işine saçma saçma konuşma çindeki milyarlarca kişinin hepsi balık,hayvan eti yada buğday mı yiyiro sanıyorsun cahil cahil konuşmayın ya

Allahım ya ben ne diyorum sen ne diyosun yazdığım cümleyi bidaha oku.Ben yiyor mu demişim acaba bidaha bak

• yediklerini kabul ediyorsan paragraf başındaki isyan niye.
    quote:

• 2 milyar kişinin yaşadığı yerde kimin ne yediğini bilemeyiz
  • ewet arkadaşlar alakası yok... çinliler iftira atmayalım boşyere.. baksanıza çinliler hiç kimseyle uğraşıyorlar mı _?_ akıllı adamlar

yoksa doru olabilir mi
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: MH

quote:

Allahım ya ben ne diyorum sen ne diyosun yazdığım cümleyi bidaha oku.Ben yiyor mu demişim acaba bidaha bak

SEN İYİ OKU VE BENİM YAZDIĞIM YAZIYLA KIYASLA

• Herkes Bilip bilmeden, üslupsuz postlar atmaya başladı. Tartışma ve iftiraların engellenmesi amacıyla konu kitlenmiştir.

Herkese benim bir önceki mesajımı okumalarını tavsiye ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.