Şimdi Ara

ÇİNLİLER ÖLÜ BEBEK YİYORMUŞ DOĞRU MU ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
52.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • başka ülkeleri aşağılamak için söylenen sözler bunlar. yamyam mı çinliler japonlar da insan eti yesinler? afrika!daki bazı kabilelerde vardı böyle şeyeler o da 1960 larda yasaklandı. oralara balta girmemiş yerler deniliyordu. dünyanın gözünün üzerinde olduğu ülkelerde böyle bir şey olamaz. olsa da suçlular ortaya çıkar.böyle bir şey mümkün olabilir mi?

çin ürettiği kaliteli ve kalitesiz mallarla ucuz iş gücüyle dünya ekonomisini sallıyor bu yüzden de çok kızgınlık var çinlilere ve çin ekonomisine. çok büyük saçmalık uydurma bence. özellikle gençler hemen inanıyorlar böyle saçma sapan şeylere.
  • onu bilmemde benim siniftaki japon kedi kopek yilan ne bulursa yiyor
  • çinliler yiyor japon kültüründe böyle bir şey yok .ayrıca çinliler fare köpek at maymun kısacası ne bulursa yiyor.
  • Yapmayın etmeyin tabii ki Çin nüfusu çok kalabalık milyarlarca insan var ne bulsalar yiyecekler ama insan eti de yiyecek değiller. Böyle şeylere inanmaya ne kadar meraklısınız. Yaşlarınız mı çok küçük nedir...
  • O bebek lere yorum yapmıyorumda resimdeki beyinler hayvan beunide olabilir bizdede satılıyorya bilmemne beyni belki öyledir.
  • çinliler nüfusu azaltmak için bebekleri yemeye başladılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: dincerZ

quote:

Orjinalden alıntı: ozas

Not..: Pm atan arkadaşlar içindir.... Lütfen mideniz hassas ise bu linki tıklamayın.. İnsanlık adına Özür dilerim..

http://img158.imageshack.us/img158/4962/image003sv3.jpg

Bencede...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eftalya41 -- 14 Mart 2007; 14:00:17 >

• eğer seri katiller kitabını okuduysan orda bir katilin arkadaşı uzak doğuluymuş savaş zamanlarında yiyecek olmadığı küçük çocukları pazarda satıyorlarmış ve öldürmeden önce iyice dövüyorlarmış ki eti ipek gibi yumuşak olsun.

bu o zamandan bir adet yani yalan değil ve çok lezzetli olduğunu belirtmiş seri katilin arkadaşı bundan dolayı oda küçük çocukları öldürüp yemeye başlamış..
  • quote:

Orjinalden alıntı: altay65

O bahsettiğin görütnüler tahmin ettikerimse onlar Çin'e ait. Çin'de legal olarak marketler var. Kavanozlarda bebek beyni vs her uzvu bulabiliyrosun.

özellikle byni için yiyolarmış sağlıklıymış ....gidin lan
  • FIKRA

İki gazeteci balta girmemiş ormanlarda kaybolmuş ve korkudan titremeye başlamışlar...Çünkü gezdikleri yerlerde yamyamların yaşadığını sanıyorlarmış...

Derken bir yaşlı adama denk gelmişler ve adama ilk soruları ...

gazeteci..: -Dayı bu ormanda Yamyamlar varmış doğrumu?

Adam.....: - Yok yeğenim korkmayın.. 3 tane kalmıştı onlarıda ben yedim.....

demekki Adam iyi yiyememiş bak milenyum çağında bile varlar daha...
  • fake photoshop

ne olursa olsun adamlar dünyayı dize getirdiler ya! biz hala vatan millet sakarya!
  • Karar verin artık Çinliler mi ? Japonlar mı ?
  • Anket açalım.
  • bilip bilinmeden herkes bisiler salliyo, kulaktan kulaga duyma seyler. biri der japon deil cinliler , biri der marketlerde satiliyo. komik olmayin arkadaslar. netten gordugunuz seylere ne kadar cok inaniyorsunuz. ortalikta bi resim dolasiyo butun cinliler bebek yiyo damgasini vurdunuz. birisi bi suc islese demekki butun o ulkede yasayanlar suclu oluyo, komik walla.
  • bunlar gercek biliyorum.cünkü daha önceden beri resimlerini görmüstüm.ayrica bunlar cinliler.cünkü japonlar daha medeni daha ilerlemis bir ülke onlar bölye sacmaliklari yapmaz.cinlilerin cogu ilkel hala.ayrica onlar köpek fare kedi gibi hayvanlarida yiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: dincerZ

quote:

Orjinalden alıntı: ozas

Not..: Pm atan arkadaşlar içindir.... Lütfen mideniz hassas ise bu linki tıklamayın.. İnsanlık adına Özür dilerim..

http://img158.imageshack.us/img158/4962/image003sv3.jpg

aynen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• pislik herifler
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::aytuğ:::

Yapmayın etmeyin tabii ki Çin nüfusu çok kalabalık milyarlarca insan var ne bulsalar yiyecekler ama insan eti de yiyecek değiller. Böyle şeylere inanmaya ne kadar meraklısınız. Yaşlarınız mı çok küçük nedir...

bence senin yaşın ufak olabilir.. milyarlarca insanlardan bahsetmiyoruz yukarda birşeyden bahsettim okusaydın. kraliyet döneminde dedim ve böyle birşey vardı eskiden gerçekten ama şimdi hala yiyorlarmı bilmiyorum...

@yunti

quote:

bilip bilinmeden herkes bisiler salliyo, kulaktan kulaga duyma seyler. biri der japon deil cinliler , biri der marketlerde satiliyo. komik olmayin arkadaslar. netten gordugunuz seylere ne kadar cok inaniyorsunuz. ortalikta bi resim dolasiyo butun cinliler bebek yiyo damgasini vurdunuz. birisi bi suc islese demekki butun o ulkede yasayanlar suclu oluyo, komik walla.

demişsin ama ortada sallanacak birşey yok bu işleri yapanlar JAPONLAR DEĞİL ÇİNLİLERDİR. arkadaşımız yanlış yazmış. çinlilerin hepsi yemiyor tabiki Türkiyede domuz eti yiyen dolu insan var bütün Türkiye mi yiyiyoruz diyoruz. bu kraliyet zamanında yapılan bir olaymış şimdi yenip yenmemesi tartışılır. biraz tarihi araştırın bilip bilmeden konuşmayın

• uzakdoğuda, tayvan'da filan cenin kızartıp yiyorlar, bunu herkes bilir. Niye şaşırdınız ki anlamadım?
  • Öyle bir şey yok Nerden cıkardınız cenin yemeyi falan
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.