Şimdi Ara

Cinemaximum Rezaleti! Müşteri Dolandırma...Dikkat Edin. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
1
Favori
23.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
221 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: riaz

hocam koltuk olayı sıkıntı ya,
    sevgili koltuğu hep yan yana

Alıntıları Göster
    sevgili mi? o ne

yok öyle bi sey bizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cinemaximum kullanmayın arkadaşlar. Bende bir sinema sever olarak, artık cinemaximuma gitmeyeceğim. Bu promosyon zorlama olayını bir kaç kişiden duyduğumda inanmak istemedim. Böyle saçmalık olur mu dedim. Hiç karşılaşmadım çünkü böyle bir durumla. Son haftalarda film yapımcıları ile cinemaximum sinema yöneticileri arasında geçenleri takip ediyorum. Şuan da cinemaximumun başında bir bayan yönetici var. O kadar kendini bilmez açıklamalar yapıyor ki çok şaşırdım. Resmen sektör bizim istediğimizi yaparız kimsede karıaşamaz modundalar. İnşallah bu tarz firmalara para kazandırmayız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pisirik olmayin kardesim. Kalabalik beklemesin diye almismis.

Hikayenin asli ; biletini ve misirini aldin, filmi izledin. İcine attin. Geldin konusunu actin.

Yok sinema mudurune gitmis de, yok fisi firlatmis parayi almis da. Hayal kurma bosuna. Bunlari yapacak adam, tepkisini en basta orataya koyar zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: SHADOW

sevgili mi? o ne

yok öyle bi sey bizde

Alıntıları Göster
    seni cimere şikayet edeceğim
  • Zaten sinemada çikolata içecek hariç her türlü şeyin yasaklanması lazım telefonların engellenmesi lazım. Kaç kere kavga çıkardığımı hatırlamıyorum benimde hevesimi kaçırıyolar ortamdaki insanlarıda geriyorum artık film çıktıktan 2 3 haftsa sonra küçük sinemalara gidiyorum az insan olsun diye. Ayrıca bu çakallığın sahipleriyle alakası yok türk olsalardı dahamı iyi olacağını düşünüyosun cidden sadece türkiyede diye yapıyorlar güney korede imkanı yok yapamazlar bu tarz bişey.
  • Sinema bilete 60 lira mı verdin?Böyleleri oldukça bizi daha çooooooook kazıklarlar.Normal yani.

Ayrıca belirteyim en son imax sinemaya 5-6 yıl önce gitmiştim 15 lira bişiydi.
  • sene 2019 hala gişeden bilet alan var.

Gişenin tam önünde alternatif sitelerden kod satın alıyorum.
  • Yerliler, Güney Korelilerden çok daha fazla 3-5-10 kağıtçı yalnız..
  • riaz kullanıcısına yanıt
    Boş yapma

• S-AINT kullanıcısına yanıt
    Mısır içecek vs. Tamam da yemek getirip yiyenler var salonunlrş gibi kokutuyorlar. Geçen küçük çocuklar almış popeyestan gelmiş filme girdiler. Popeyesa bayılırım ama uzun süre aynı ortamda kalınca nasıl koktuğunu bilen bilir rezillikti

• Bu olaylar artmaya başladı. Sakın inanmayın fişte bariz Mısır ücreti ayrı yazıyor ikram falan değil. Zaten Cem Yılmaz başta olmak tüm ünlüler savaş açtı, filmini çektiler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kamilkoç puanlarımla bilet alıyorum 10 puan karşılığında internetten biletlerimi de alıp gişeyle hiç muhattap olmuyorum. Markettende kola Vs alıyorum. İnternetten biletinizi alın bu muhabbetleri yaşamazsiniz

• Kardeş kusura bakma da kalabalık ile ne alaka. İki adım sola çekil ne gerekiyorsa şöyle k arada arkadaki adamın işi görülsün sende içini dök. Resmen oltaya gelmişsin işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

Mısır içecek vs. Tamam da yemek getirip yiyenler var salonunlrş gibi kokutuyorlar. Geçen küçük çocuklar almış popeyestan gelmiş filme girdiler. Popeyesa bayılırım ama uzun süre aynı ortamda kalınca nasıl koktuğunu bilen bilir rezillikti
    Mısır filanda tamam değil işte ağızlarını kapatmadan lama gibi yiyolar kutudan mısır alırken tombala kutusundan numara çekiyor sanki öyle ses çıkartıyolar azıcık medeniyet bilseler ses çıkarmadanda yenilebilecek şeyler. Cips varsa zaten o poşetin hışırtısından filmin yarısı heba oluyor. Çikolata dondurma filan satılması lazım sadece ama hepsi parasına baktığından herşeyi satıyor. Hele dediğin gibi kokulu bişey varsa geçmiş olsun popeyesın kokusu eve bile siniyor saatlerce ama adamlar fastfood sokuyor daha ne olsun yapacak bişey yok.

• Sinemia varken cinemaximuma para vermek akıl karı değil. Herkes şikayet ediyor ama ben sinemia dan aşırı memnunum. Sınırsız paket kullanıyorum ve sadece 2 kere gitsem parasını çıkarıyor. Hadi onu geçtim bileti zaten alıyorsun para vermeden gişede, görevli adam/kadın sadece soruyor mısır bilmem ne ister misin diye. Hayır de geç. Al biletini iç kahveni otur bekle.

• Yahu kimse imax'in ne olduğunu bilmiyor heralde normal sinema bileti gibi düşünüyor.

İmax, 4dx, vip salon özel sinemalardır fiyatları bu civarda ve 4dx için güzel gilmlerde yer bile olmuyor.

Ha biletie mısırı ekleyemez ben mosor yemiyorum dersiniz olay biter.

Bu arada lütfen imax nedir araştırın daha bilmeden 8 tl ye izliyorum demeyin.

Birde istanbulda normal sinama biletleride 15tl civarı.

• Türk değil 3 kağıtçı koreliler demeniz olmamış. Bu kurnazlıkları ordaki bizim Türk müdür çıkarıyor. Kore merkezden öyle bir emir gelmez. O. Ç lik bu toprakların mesleği oldu artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncay altuntoprak -- 9 Ocak 2019; 16:50:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sık gidiyorsanız iş bankası müşterisi olup maximum ile online alın. Qumpara vs bir sürü uygulama ile beleş bilet alın olmadı migros opet bilet alın olmadı hepsiburada bilet alın. Olmadı kiosk var gişe yanında oradan al neden illa gişeden alırki insan.

Gişeden alımda bende olsam bende fazla alırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İş Bankası hala bu heriflere kredi kartı markası reklamasyon isim hakkı veriyor anlamıyorum...Adamların adı çıktı artık.
  • Firma yerlilerin olsa emin ol daha cok kazıklarlardı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.