Şimdi Ara

CİNEMAXİMUM BİLETLERİ : 2D / 3D / IMAX / MPX (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
74
Favori
73.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Diğer #Enpara #Nuvo #Garanti Etkinlik #Cinemaximum #Gösteri #Imax Para Aktarma #Paypal
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesaj sisteminde problem var size özel mesaj atamiyorum, telefon yada whatsapp dan ulaşabilirsiniz: 05056032955

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CinemaG -- 30 Ekim 2016; 13:53:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PM
  • 5-6 tane 3D bilet istiyorum gözlüksüz
    Hangi bankalar var

• 5 adet bilet Laz'ım 2d.hangi bankalar var
    Son fiyat nedir?

• Parayı gönderdikten 1 dk sonra biletimi aldım güven sorunu olmasın alacak arkadașlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CodeineLife -- 8 Kasım 2016; 18:36:26 >
  • Güvenilir satıcıdir. Bugün kendisinden hızlı bir şekilde 2 imax bilet aldım ve sorun yasamadan kullandım.

• quote:

Orijinalden alıntı: CinemaG

CİNEMAXİMUM BİLETLERİ : 2D / 3D / IMAX / MPX

IMAX - MPX - 3D Filmlerde Tüm Türkiye’de Her Gün Geçerli Kodlar (Gözlük Dahil) : 14 TL

Sadece 2D Filmlerde Tüm Türkiye’de (Premium Sinemalar Hariç) Her Gün Geçerli Kodlar : 11 TL

2D Filmlerde İstanbul-İzmir-Ankara Dışında Tüm İllerde Pzt-Salı-Çrş-Prş Geçerli Kodlar : 8 TL

*Tüm Kodlar İçin Son Kullanma Tarihi 31 Aralık

*Premium Sinemalar Istanbul'da Bulunan Akasya-Kanyon-Istinye-Zorlu-Citys şubeleridir

*Cinemaximum gise görevlisine 15 haneli PNR kodunuzu ilettikten sonra film , seans , koltuk seçerek biletinizi teslim alabilirsiniz.

*Banka hesabı bulunmayanlar Finansbank ATM'sinden Enpara hesabıma kartsız masrafsız para yollayabilirler

*Lütfen Pazarlık İçeren Mesajlar Atmayınız , Fiyatlar Sondur

*Kodlar 4DX filmlerde geçerli değildir

*Ödeme: Enpara - Garanti - Yapı Kredi - İşbank - Teb - KuveytTürk

Hızlı İletişim İçin Whatsapp veya Sms : 0505 6032955

Merhaba 11 liralik biletlerden 3 adet varmi elinizde

• quote:

Orijinalden alıntı: CinemaG

IMAX - MPX - 3D Filmlerde Tüm Türkiye’de Her Gün Geçerli Kodlar (Gözlük Dahil) : 14 TL

Sadece 2D Filmlerde Tüm Türkiye’de (Premium Sinemalar Hariç) Her Gün Geçerli Kodlar : 11 TL

2D Filmlerde İstanbul-İzmir-Ankara Dışında Tüm İllerde Pzt-Salı-Çrş-Prş Geçerli Kodlar : 8 TL

*Tüm Kodlar İçin Son Kullanma Tarihi 31 Aralık

*Premium Sinemalar Istanbul'da Bulunan Akasya-Kanyon-Istinye-Zorlu-Citys şubeleridir

*Cinemaximum gise görevlisine 15 haneli PNR kodunuzu ilettikten sonra film , seans , koltuk seçerek biletinizi teslim alabilirsiniz.

*Banka hesabı bulunmayanlar Finansbank ATM'sinden Enpara hesabıma kartsız masrafsız para yollayabilirler

*Lütfen Pazarlık İçeren Mesajlar Atmayınız , Fiyatlar Sondur

*Kodlar 4DX filmlerde geçerli değildir

*Ödeme: Enpara - Garanti - Yapı Kredi - İşbank - Teb - KuveytTürk

Hızlı İletişim İçin Whatsapp veya Sms : 0505 6032955

N11.com İndirim Çekleri
    450/65 Ücretsiz
    600/77 Ücretsiz
    900/100 Ücretsiz
    2000/175 Ücretsiz
    3000/222 Ücretsiz

*Çekler 11 Kasım Cuma Aktif Olacaktır , Kesin Kullanacak Olanlara Rezerve Edilir
    *Çekler Hesaba Tanımlıdır , Hesaplar Kullanım Sonrası Geri Alınır

Hocam pm atilamiyor 2 adet imax 3d bileti alacaktım

• izmirde premium sinema yok dimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gskysk -- 26 Kasım 2016; 17:5:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gskysk

izmirde premium sinema yok dimi ?

İzmirde premium sinema yok hocam , ilk mesajda yazıyor ama dikkat etmediniz sanırım , İstanbuldaki Akasya-Kanyon-İstinye-Zorlu şubeleri premium
  • CinemaG kullanıcısına yanıt
    mesajı okudum yinede emin olmak istedim izmir için. Hangi saatlerde bilet kodu alabiliriz senden. belli bi saat sonra hizmet vermeme durumun var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gskysk

mesajı okudum yinede emin olmak istedim izmir için. Hangi saatlerde bilet kodu alabiliriz senden. belli bi saat sonra hizmet vermeme durumun var mı ?

Tüm gün whatsapp'dan hızlı şekilde ulaşıp bilet alabilirsiniz , numaram 05056032955
  • Hızlı bilet teslimi ve güvenilir işlem teşekkürler tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • konu günceldir
  • Hızlı ve güzel bir alışveriş oldu. Kendisine teşekkür ederim.
  • 2 adet cinemaximum biletimi sorunsuz şekilde aldım. Teşekkürler arkadaşım.
  • Arkadaştan devamlı bilet kodu alıyorum bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım. Aralık ayında da 2 adet bilet kodu alıp sorunsuz kullandım. Kendisine çok teşekkür ederim.
  • Bugün 2 adet imax için kod aldım sorunsuz izledik filmi.Tavsiye ederim.
  • Pm atıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedinumara -- 9 Ocak 2017; 17:48:6 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.