Şimdi Ara

CİNEMAXİMUM BİLETLERİ : 2D / 3D / IMAX / MPX (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
74
Favori
73.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Diğer #Enpara #Nuvo #Garanti Etkinlik #Cinemaximum #Gösteri #Imax Para Aktarma #Paypal
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 adet bilet sorunsuz kullanilmistir arkadas hizli ve ilgili tsekkrlr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 Bilet aldım ve kullandım, hılzı bir alışveriş oldu, teşekkürler!
  • 2 bilet + 1 menü aldım, hızlı bir şekilde kodları verdi. Bir başka ucuz ilan veren arkadaş ise parayı havale ettikten sonra ortadan kayboldu.. referansı olan uzun süredir iş yapanlarla çalışmalı...
  • Menü ve sinema kodlarını nasıl kullanıyoruz acaba ? Teşekkürler.

• Vereceğim sinema kodunu giseye soyleyip biletinizi, menü kodunu da büfeye verip popcorn menüyü ücretsiz aliyorsunuz

• Hocam aldığım kodları sorunsuz bir şekilde kullandım. Teşekkürler.
  • Kodlar sorunsuz bir şekilde kullanıldı, teşekkürler..
  • Aldığım kodu sorunsuz kullandım, hocam teşekkürler.
  • Kaliteli bir satici
  • 2 bilet alındı ve kullanıldı. Hızlı alışveriş için teşekkürler.
  • 2 bilet alındı ve kullanıldı. Hızlı alışveriş için teşekkürler.
  • Cinema bileti var mı son kullanma tarihi nedir her sinema da her gün saat seans da geçerli mi ve paypal ile alabilirmiyim??
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner_gs

Cinema bileti var mı son kullanma tarihi nedir her sinema da her gün saat seans da geçerli mi ve paypal ile alabilirmiyim??

Son kullanma tarihi 30kasım, her gün her sinemada geçerli, paypalım malesef yok, sadece banka hesaplarım var.

• Aldık sorunsuz kullandık teşekkürler...

• 2 bilet 3D filmde kullanıldı, sorunsuz ve hızlı alışveriş için teşekkürler :)

• Bugun aldim kullandim. Arkadas hizli ve etkili :)

• 2 adet imax kodu alsam Cinemaximum gişelerinde aralık 17 ye bilet alabiliyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AshtonKutcher

2 adet imax kodu alsam Cinemaximum gişelerinde aralık 17 ye bilet alabiliyor muyum?

bu arkadaşın sattığı kodlar 30 kasıma kadar geçerliydi yanlış hatırlamıyorsam...aldığınız kodların son kullanma tarihlerini sorarak alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

quote:

2 adet imax kodu alsam Cinemaximum gişelerinde aralık 17 ye bilet alabiliyor muyum?

bu arkadaşın sattığı kodlar 30 kasıma kadar geçerliydi yanlış hatırlamıyorsam...aldığınız kodların son kullanma tarihlerini sorarak alın.

Anladım hocam.Son kullanma tarihi 30 aralık olsaydi; bu kod ile gişeden biletimi ileri bir tarihteki filme alabiliyor muyum?(mesela 16 aralık starwars filmine)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

quote:

Anladım hocam.Son kullanma tarihi 30 aralık olsaydi; bu kod ile gişeden biletimi ileri bir tarihteki filme alabiliyor muyum?(mesela 16 aralık starwars filmine)

alırsın kardeş sorun olmaz...mesela bugün 4 tane kod aldın..kodların son kullanma tarihi 31 aralık...31 aralığa kadar hangi gün gidersen git kodu gişedeki yetkiliye verince kodu alır yerine sana biletleri verir.

cinemaximum'un sitesinde yeni bi özellik eklendi..pnr numarası ile bilet alınıyor artık..ama şu an aktif değilmiş çalışmıyor.Eğer aldığımız kodlarda orda geçerse gişeye bile gitmeye gerek kalmıyacak internetten halledebilecez kolayca.

Ayrıca bende bekliyorum star wars filmini IMAX 3D ilk 2-3 gün full dolmuş şimdiden

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.