Şimdi Ara

CİNEMAXİMUM IMAX/ 3D/ 2D BİLETLER 18 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
19
Favori
40.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Etkinlik #Cinemaximum Firma #D&R #Hopi Ulaşım #Kamil Koç Süper Market #Migros
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    n11'de AVGO AVG U 1800 DOUBLE DİN ÜNİVERSAL OEM NAVİGASYON CDSİZ 429,00 TL
    http://urun.n11.com/multimedya-sistemleri/avgo-avg-u-1800-double-din-universal-oem-navigasyon-cdsiz-P168405021
    Bu ürün için kac tl indirim olabilir acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel ifadelerini sunan arkadaşlar için teşekkürler, isteklere cevap verildi ve indirimler devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendisinden iki ayrı siparişte yardım aldım. birisi 770 diğeri de 170 tl idi. Parayı önden gönderdim. Hiçbir problem yaşamadım, pırlanta gibi bir satıcı, teşekkürler.
  • 150/25 ayrıca satıyor musunuz? bonuslarımı kullanmak istiyorum da.
  • arkadaşlar parayı gönderdim 5 saniye içinde siparişi verdi. bütün gıcık sorularıma rağmen yazılanları doğrular nitelikte ilgili ve alakalı. ürünü alınca da yazarım yine. saolsun kendıisi
  • 520 TL lik siparişim olacak su sebili alacağım ne kadarlik indirim sağlanır?

• Bugun 2. Kez metin66 hocami tercih ettim. Kesinlikle sorunsuz ve guvenilir. Mesajlara hemen donmesi en sevdigim ozelligi. İndirimli alisveriste guvenilir adres metin66.

• Yorumda bulunan arkadaşlar sağolun, teşekkür ederim, soruları olan arkadaşlara pm yoluyla cevap verildi, indirimler günceldir ve devam etmektedir.
  • N11'den 199 tllik alışveriş yapacağım, nasıl iletişime geçebiliriz?
  • merhaba 180 liralık bir alışverişim olacak aşağıdaki duruyorsa kullanmak istiyorum.

N11; 172 tl ve üzeri siparişlerinize 24 tl indirim yapılır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 TL kim alışveriş yapacağım N11 den. Kuponu kendi hesabıma kullanmam gerekiyor çünkü taksitle alacağım. Ne kadar indirim alabilirim.

• metin_66 ile tekrar alışverişim oldu. ilgi ve alakasından dolayı teşekkürler.
  • Metin beyle 2.Alışverişi gerçekleştirdik .Kendisi çok iyi biri kişi teşekkürler.
  • Sorulara cevaplar verildi, indirimler günceldir, güzel düşüncelerini dile getiren arkadaşlara tekrar teşekkürler..
  • Metin_66 gibi arkadaşlar zor bulunur forumda. gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz
  • Avansas indirim kodunu kullanabilirmiyim

• arkadaş vodafone tl yüklememde yardımcı oldu, teşekkürler
  • Sorulara cevapları verildi, indirimler güncel şekilde devam etmektedir, teşekkürler..
  • 111 -120 arası süpürge alacağım gg n11 hbden. nasıl olacak
  • gittigidiyor 75 -10 u kullanmak istiyorum kardeş
    iade durumunda nasıl oluyor peki ona göre kullanacağım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.