Şimdi Ara

Çinden 400 tl veya 500 tl ye hangi tablet alınır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 400 veya 500 tl ye çinden hangi tableti önerirsiniz bilgisi olan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu acali 1 gün geçti kimse birsey yazmamis bari kendime yazayım kardeşim çinden boşver al burdan 400 veya 500 tl 2.el kafan agirmasin zaten 20 aylık çocuğuna alıyorsun bide sıfır reeder m8 öneririm sanki güzel gibi 450 tl civarı kendime teşekkür ederim yardimlarim için

• Valla benim de aklımdan geçmiyor değil. Ben Chuwi vi8 pro düşünüyorum. 92 dolar fiyatı ama garanti beni çok düşündürüyor. YouTube da incelemesini bulabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: normal human

Valla benim de aklımdan geçmiyor değil. Ben Chuwi vi8 pro düşünüyorum. 92 dolar fiyatı ama garanti beni çok düşündürüyor. YouTube da incelemesini bulabilirsiniz.

Kardeşim garantisi önemli değil 3 sene götursun yeter zaten garantili aliyorumda noluyor hiç bir şeye yaramıyor 2 sene içinde bozulmuyor 2 seneyi geçince bozuluyor sonra parasıyla yaptiriyorum tabi bu şans işi bide artık cep telefonu ve tablet lere çok para vermek mantıksız çünki teknolojiye yetisemiyorsun ve yazılımlara guncellemelere bu süper fiyat chuvi hangi site güvenilir getirtelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj.caner -- 8 Mart 2017; 22:30:32 >
  • Gearbest veya banggood dan almayı düşünüyorum ben. Donanım arşivinin videolarını izleyip konuyla ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: normal human

Gearbest veya banggood dan almayı düşünüyorum ben. Donanım arşivinin videolarını izleyip konuyla ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.

http://m.banggood.com/Wholesale-Android-Tablet-c-1759.html kardeşim burdan sence hangi modeli alalım bana seçip Kısayolu atarmisin

• dj.caner kullanıcısına yanıt
    Vallaha çocuğa alacaksanız çok pahalı bir şey önermem teclast p80h işinizi görecektir.Ha yok ben çocuğun elinden alır oynarım derseniz fnf marka iyidir ipad e benziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratilmaz

Vallaha çocuğa alacaksanız çok pahalı bir şey önermem teclast p80h işinizi görecektir.Ha yok ben çocuğun elinden alır oynarım derseniz fnf marka iyidir ipad e benziyor.

Hem kendim hem çocuk hem hanim kullancaz kardeşim hangisi onerirsiniz zaten çocuk 20 aylık elinden alırım

• dj.caner kullanıcısına yanıt
    http://m.banggood.com/FNF-Ifive-Mini-4S-32G-RK3288-Quad-Core-7_9-Inch-Android-6_0-Tablet-p-1119252.html

Küçük ekranlı ipad mini gibi olsun diyorsanız bu büyük ekranlı olsun diyorsanız teclast tabletlere bakmanızı öneririm.

• Merhaba,

Fiyatı 149 dolara kadar düşmüştü, yine yükseltmişler. Eğer indirimleri takip ederseniz uygun fiyatlardan alabilirsiniz bu ürünü.

Xiaomi Mi Pad2 16GB ROM - GOLDEN

Bu ürünü [ Mipad6 ] kupon koduyla 164.99$'a satın alabilirsiniz.

http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_268666.html?wid=21&lkid=10425230&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• TABLET ve BİLGİSAYAR ''İNDİRİMLERİ''

KAMPANYAYA AŞAĞIDAKİ UZANTIDAN ERİŞEBİLRİSİNİZ;

http://www.gearbest.com/promotion-tablet-top-brand-special-634.html?lkid=10426453&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• mrb hocam.paraya kiy imkanin.varsa ve huawei x2 yda m2 al saticiya gift yazdir powerbank yazdır gumruge takilir mi bilmem

• kaç dolara kadar yurt dışından tablet alınabilir, gümrükten girişi serbest mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.