Şimdi Ara

Çinde yaşanan esrarengiz olaylar (Ürkmeye sebep olabilir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
1
Favori
508
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Çinde yaşanan esrarengiz olaylar (Ürkmeye sebep olabilir)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    777 Mesaj
    http://www.youtube.com/watch?v=G6zEJYFhp8U

Evet beyler bu sefer olayların baş kahramanı Çin ve bazı açıklayamayacağız şeyler oluyor. Montaj olabilir mi?

|
    |
    bütün reklamlarına tıkladım,5 kez de sayfa yeniledim kaç para kazandın?

Bu videoyu az önce Twitter'da izledim ve burda paylaştım kanal benim değil. Ordan gelecek 3-5 kuruşa ihtiyacım yok
    |
    |
    Willy Willie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: cagri10combr

http://www.youtube.com/watch?v=G6zEJYFhp8U

Evet beyler bu sefer olayların baş kahramanı Çin ve bazı açıklayamayacağız şeyler oluyor. Montaj olabilir mi?

videoda ilk çıkanı iyi izledin ise orda yalan olduğunu kanıtlıyor. şöför beyz tshırtlü ama yola inen siyah diyor. sonrada arabada şöför yok diyor. Ardından gölgeler yolda duruyor diye işaret etmiş.

Sonraki bisikletliyi bende anlamadım birleştirlmiş görüntü diyor galiba.
    |
    |
    Şu ilk baştaki motorsikletliyi kurtarmayı televizyonda Kütahya da yaşanan esrarengiz olay diye vermişlerdi ya o zaman iyi bi kahkaha atmıştım
    |
    |

Önceki mesajlarınızdan/konularinizdan da anlasiliyor ki, youtube kanaliniz var ve hit toplamaya calisiyorsunuz. Bu tur paylasimlariniza forum icinde bir son vermenizi samimi bir sekilde rica ediyorum. Devam etmeyiniz..
    |
    |
    Bahsedilenler: cagri10combr

Ölümden sonrası bile var senden sonrası neden olmasın ki...
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,248
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.