Şimdi Ara

Cince ve Rusca Yurtdisi Dil okulu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • cince ve ruscaya merak saldim. ogrenmek istiyorum.Once cinceden baslamak istiyorum,fakat forumda ukraynada rusyada okuyan bir cok kisi var.

Daha once giden var mi?Egitim nasil? Fiyatlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selam,

Rusya'da Tataristan'da Kazan Devlet Üniversitesi'nde hazırlık okuyorum. Fiyatlar uygun. Hazırlık için yıllık 6000 TL civarında ücret ödedim. Yurt ücretini tek seferde yıllık 300 TL olarak verdim. Yemeği kendin yapıyorum. Aylık mutfak masrafım 400 TL civarında. Onun dışında cepten sınırsız internet kullanıyorum. Ona da aylık 18 TL civarında ücret ödüyorum. Ben doktora öğrencisi olduğum için sınıf arkadaşlarım da yüksek lisans ve doktora öğrencisi. Sınıfta da tek Türk benim. 6 Çinli, 3 Arap 2 Latin Amerikali var. Lisansların hazırlık sınıfında Türkler bir arada bulunma şansınız var. Şehir güzel. Tek kötü tarafı soğuk olması.

• maliacikgoz M kullanıcısına yanıt
    Ben yazlari 2-3 aylik ariyorum hocam varmi bildiginiz oyle

• grup_34 G kullanıcısına yanıt
    2 yada 3 ay tavsiye etmem. En azından bir sene ayırmanız gerekiyor. İlla istiyorsaniz yardımcı olurum.

• maliacikgoz M kullanıcısına yanıt
    Hocam uni okuyorum yaz aylari okul bitince direk gidebilirim,orada bilinen guzel bir okul tavsiye edersiniz sevinirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.