Şimdi Ara

CİNAYETLERİN GÜNDEMİ FAZLA MEŞGUL ETMESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle linç yememek için bu cinayetleri yapan insanların Allah bin belasını versin diyeyim.
    Bir kız ölüyor 1 hafta boyunca haberlerde günde 3-4 defa gösteriliyor akşam programlar düzenleniyor. Gündemi bu kadar meşgul etmenin ne önemi var? Adam çıkmış devlete hükümete laf söylüyor ulan sen analık babalık görevini yapmamışsan çocuğuna sahip çıkmamışsan o terbiyeyi vermemişsen hükümetin ne suçu var. Yanlış anlamayın ben kimseyi savunmuyorum ama harbiden çok sıkılmaya başladım. Habercilerin de Allah bin belalarını versin. Geçen yine TV açıktı koca koca yazmışlar ÖLMESEYDİ 21 YAŞINDA OLACAKTI. Bir gün dediniz mi şu asker ölmeseydi şu an yeni doğan çocuğunu görecekti. Allah belanızı versin. Allah belanızı versin. Şu anda gece gündüz ders çalışıyorsam tüm bunların hesabını sormak için haberiniz ola

Bunun çözümünü arıyorlar bazen sesli gülüyorum
    Bunun çözümü aile egitimi ile olur. Yasa kanun manun işlemez.
    Oğlum pipini göster, amcaya pezevenk de, erkeğin malı ortadadır. Erkeğin elinin kiri vs vs. Ben kardeşimi bir gün külotlu şekilde görmedim. Ya da sevgilimle bir gün sarhoş olmadık. O bana ben ona açık resimler yollamadık. Çünkü ben bunları ailemden aldım. Beni fırtlatıp sokağa salmadılar

Aile yapısı ve bazı kanunlar düzelmedikçe cinayetler hızla artar arkadaşlar hiç kusura bakmayın. Bende isterim tüm bunlar son bulsun ama maalesef :/

edit: düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klementinn -- 7 Aralık 2019; 10:43:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aile faktörü gerçekten çok önemli haklısınız. Aile çocuğuna sevgi göstermez , sokağa veya yetimhanelere bırakırsa o çocuktan ilerde hayırlı bir insan olmasını beklemek yanlış olur.

• ?şimdi doğru söylüyon da açık resimler yollamak bir zevktir. bunda ne var?

ya da sarhoş olmakla

ya da kardeşini külotlu görmekle. (kardeşin kız değilse)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Old Mac New Clip -- 7 Aralık 2019; 12:22:58 >
  • Sadece cinayet değil bi deprem olsa on gün yayın yapıyorlar üzerine medyaya gün doğuyor işte

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • idam gelse olaylar bıter ama abd ıdamı ıstemıyor cunku ulkede sorun cok olsun ıstıyor
  • Benm artik moralim bozuluyor haberleri gördükçe osuurp kapatyorum

• bace3434 kullanıcısına yanıt
    Abd de idam var bize vermiyolar akjdjwjd

• quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

?şimdi doğru söylüyon da açık resimler yollamak bir zevktir. bunda ne var?

ya da sarhoş olmakla

ya da kardeşini külotlu görmekle. (kardeşin kız değilse)
    Hepsinin sonu er ya da geç cinsel ilişkiyle biter

• quote:

Orijinalden alıntı: Klementinn

Hepsinin sonu er ya da geç cinsel ilişkiyle biter

Alıntıları Göster
    ilkinin amacı zaten o. diğerlerinde öyle bir şey olmaz uçkuruna sahip çıkmasını bilmiyorsan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

ilkinin amacı zaten o. diğerlerinde öyle bir şey olmaz uçkuruna sahip çıkmasını bilmiyorsan.

Alıntıları Göster
    Ahlaki dini kültürel olarak iyi eğitim almış aile bireyleri zaten evde donla külotla dolaşmaz.
    Cinayet ve tecavüz öncelerinde hep alkollü olunması dikkat çekici

• Dijital vergi otelde kalmaya vergi bunlar resmiyet kazandı
    Milletvekili kırmızı ışıkta geçme hakkı istediği yere park etme hakkı bunlarda geldi meclisten geçti ama tabii duyulmuyor bu cinayet haberler bilinçli gündemde tutuluyor bence ne zaman böyle şeyler gündemde çok kalsa bize bir şey giriyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.