Şimdi Ara

CINAYET - (Kanal D) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
4.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • the killing atmosferini pek yansıtmasada fena bir uyarlama olmamış oyuncular başarılı özellikle ahmet mümtaz taylan efsanee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erding08 -- 7 Ocak 2014; 21:53:25 >
  • Fena bir başlangıç değil.
  • adam iki dakikada buldu kızın evini ama polisler bulamadı. Birde ona buna artislik yapıyorlar. Bana kalırsa polis ikilisi bir karakter koyamadı. Tabi nisa komiserden sonra böyle gelmeside normal. Özlüyoruz nisa reyis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suzi dilara

yakında bu saatte karşısında Star tv de Kurt Seyd olacak
    o zaman ne olacak onu bilemiyorum
    Bence ileride günü değişir. Kaçak dizisiyle de çakışıyor çünkü.
  • Başlangıç için gayet iyidi özellikle kızın ölümünü öğrenen anne ve babanın hareketleri ve bağırışları etkileyiciydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yyi yorumlar gelmi? ba?laryz bizde
    Ancak 2014'ün efsanesi sanyrym Kurt Seyid ve ?ura olur ve Cinayet ile ayny güne gelirse Cinayet harcanyr.
  • Bence yaramaz.uyarlamayi the killing yapmis ve olmus.bunlar uyarlamanin uyarlamasini yapiyolar bari dizinin süresinide ayni yapsalardi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlara bakılırsa dizi güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Oturup bi senaryo yazamıyorlar ki, ne yapsın adamlar, sağdan soldan uyarlama senorya ile dizi yapıyorlar.
    Adamlar?
    Senaryoyu kadınlar yazıyor olmasın?

Senaristler bayanmış

Aslında ben genel anlamda bu cümleyi kullandım.

Aşağıda ki konu benim ne demek istediğimi daha iyi anlatıyor....

http://resim.donanimhaber.com/m_82133718/tm.htm

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

quote:

Oturup bi senaryo yazamıyorlar ki, ne yapsın adamlar, sağdan soldan uyarlama senorya ile dizi yapıyorlar.
    Adamlar?
    Senaryoyu kadınlar yazıyor olmasın?

Senaristler bayanmış

Aslında ben genel anlamda bu cümleyi kullandım.

Aşağıda ki konu benim ne demek istediğimi daha iyi anlatıyor....

http://resim.donanimhaber.com/m_82133718/tm.htm

Burda seni en iyi ben anlarım her seyimiz kopya olmus.Dizilerimiz bile.Tabi bu isden gram anlamayanlar gelir bilip de konusanların kelimelerini elestirirler.Sonra vay efendim neden dizileriz alinti alin iste sebebi ortada degil mi hocam:)

The killingi yayinlandigi hafta ta ilk bölümünden takiben guncel olarak izlemis birisi olarak bu durum bana koydu be yani kiskandim desem dogrudur:( benim hayatımda ayrı bir eri var bu dizinin.

• Goncayi kim oldurdu

• Biraz baktım pek sarmadı beni maalesef
  • başını seyretmedim yarısından başladım... bi ara güzel çirkin dizisini izliyor gibi oldum... 2 tane didişen polis...
    ilk bölüm kötü sayılmazdı en azından 2.bölüm için kendisini kurtardı diyebilirim.

acaba dizinin ilerleyen bölümlerinde nurgul ile engin aşk yaşar mı
  • Tek bir cinayet üzerinden mi gidecek acaba. Ahmet Mümtaz Taylan sonuçta Gonca'nın babası o cinayet çözülünce bir görevi kalmayacak ki?

• evet tek bi cinayet tüm dizi sonrasını kafasına göre devam ettirirlermi bilmem ama orjinali öyle (gerçi onu sonradan dizi tuttu diye başka bi sezon daha çektiler)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

evet tek bi cinayet tüm dizi sonrasını kafasına göre devam ettirirlermi bilmem ama orjinali öyle (gerçi onu sonradan dizi tuttu diye başka bi sezon daha çektiler)

Tek cinayet üzerinden ne kadar gidebilir ki? Orijinal dizide kaç bölüm gitmişti?

• 13 13 olucak şekilde 26 bölüm yanılmıyosam yada 12 12 24 tür. tek bi bölüm tek bi gün şeklinde gidiyo biraz ağır olsa bile senaryonun akıcılığı ve atmosferin etkisi sayesinde bi sorun olmuyo ama bunu bu dizi de ne kadar yansıtırlar bilmem hem o 40-60 dk arası bu 90 100

bu arada eğer yabancı dizisi izleyicisiysen kesinlikle ilk bunu izliyim sonra onu izlerim gibi bi düşünceye girme killing i izle kesinlikle müthiş pişman olmazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 14 Ocak 2014; 0:48:32 >
  • Bu dizi de alı tıymış, biraz önce tekrarını izledim şimdi öğrendim uyarlama olduğunu.. İçinde aşk olmazsa rafa kaldırılır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün günlerden #cinayet

• Ben sevdim diziyi şahsen. İnşallah yayından kalkma durumu falan olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.