Şimdi Ara

Çin Üretimi minibüs fırsatı 23990 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
26.759
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2.el bir Citroen, Peugeot, Volkswagen, Toyota falan alın ama bunu almayın. Görünüşte araba gibi ama çarpışma testinde, güvenlik testinde kaç puan almış acaba? Bu testlere girdiğini bile sanmıyorum. Bir Volkswagen ile yara bile almayacağınız bir kazada bununla ölebilirsiniz. Hayatınızla kumar oynamayın.
  • alman, japon diye diye zengin ettiniz adamları...
  • Bence alıp kullananların yorumlarını okumak lazım, bir de bandrolu ne kadar acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dickinson

Bence alıp kullananların yorumlarını okumak lazım, bir de bandrolu ne kadar acaba?

bandrolu sanırım yıllık 648 tl.
    araç sandığımdan küçük olmasa en yakın satıcıda inceleyecektim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

alman, japon diye diye zengin ettiniz adamları...

Kusura bakma ama bunlar hep deneyim ürünü. Adamlar son teknolojiyle yapıyorlar. Mesela Ford Focus vardı (Çin malı araba zaten almam), aldıktan 2 yıl sonra bazı yerlerinde gıcırdamalar gelmeye başladı. Motor sesi içeri çok fazla geliyordu. Yani kötü araba değil tabii Ford ama çok da kaliteli diyemem. Şimdi kullandığım Honda Civic 2.5 yıldır canavar gibi, arabayı sürmüyorken çalışır durumda motor kapalı zannedebilirsiniz, o kadar sessiz ve aracın hiçbir yerinde en ufak bir gıcırdama gibi bir ses yok. Çinliler şu an kötü taklitlerden başka birşey yapmıyorlar, bu bir gerçek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

çok sağlam araba millete bakmayın boş konuşuyo bizzat test ettim iyi araba o paraya çok iyi

Vay arkadaş, bunu da mı sıradan geçirdin?

hurshit gör bunları gör
  • Yukarda arkadaşlar yazmışlar bilmem kaçbin vereceğinize bunu alın !

4yıl önce başlangıç motosikleti olarak 10binlira seviyelerinde motosiklet alacaktım o zamanlar çin motosiklet furyası başlamıştı dediler ne gerek var cc aynı 4 bin liraya aynı cc çinli al iyi dedim nasılsa cc aynı gittim aldım ilk yılda sakin kullanmama rağmen dağılmayan yeri kalmadı sinir hastası yaptı 2 yıl kahrını çektim 400o 'e aldıysam bi 4000'de motosiklete masraf etmişimdir ha diyecekler çıkabilir kardeşim o motosiklet bu araba diye ama sonuçta çinlilerin ürettikleri mal ortada (fabrikasını orada kuran dünya markaları hariç ) türk malı sandığınız motosikletler sadece türkiyede montaj fabrikası kurdu tüm parçalar demonte biçimde çinden geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbaday -- 13 Aralık 2010; 14:03:56 >
  • Yok abi bunu alacağınıza VW Caravelle alın arada fiyat farkıda yok zaten.
  • alman capon hayranları hemen türemiş çinliler bu arabaları telefonları çıkarmasaydı siz daha o alaman capon arabalarını rüyanızda görürdünüz gerçi şimdi bile melmeketmizde alman vosvosları içi boş pololar kadiler tutturabildikleri fiyata iteliyolar ama adamların suçu yokki halk alıyosa adam iteler
    yatın kalkın çinlilere dua edin onlar olmasa bu piayasa çok yüksek fiyattan giderdi onlar sayesinde arabaya biniyoz yoksa daha altından kedi köpek geçen arabalara talim ederdiniz
  • quote:

alman capon hayranları hemen türemiş çinliler bu arabaları telefonları çıkarmasaydı siz daha o alaman capon arabalarını rüyanızda görürdünüz gerçi şimdi bile melmeketmizde alman vosvosları içi boş pololar kadiler tutturabildikleri fiyata iteliyolar ama adamların suçu yokki halk alıyosa adam iteler
    yatın kalkın çinlilere dua edin onlar olmasa bu piayasa çok yüksek fiyattan giderdi onlar sayesinde arabaya biniyoz yoksa daha altından kedi köpek geçen arabalara talim ederdiniz

Yorumu okuyup bitirene kadar gözümden yaş geldi

• Arabanın özelliklerini inceledim neredeyse ful . Navigasyon, yol bilgisayarı, hava yastığı, klima , ABS EBD ne ararsan var. Firmanın honda nissan citroen kia ve pegeout nun resmi üreticisi olduğu yazıyor. Belki ağır iş için değil ama aile için alanlar memnun kalabilir ve şayet distrübütör firma işi sağlam tutarsa iyi bir piyasa ortağı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Yok abi bunu alacağınıza VW Caravelle alın arada fiyat farkıda yok zaten.

hatta bunun parasına 3 tane caravelle alınabilir ...
  • geçen sene çinli üreticilerin araçları yarım puan ve bir puan almıştı euro ncap den.

Taseronlar işi büyütüyor yakında bursada 3 yedek parça üretici çıkıp 1bizde yıllardır renoya parça veriyoruz bizde yaptık bakın vurdun mu ölüm ve sakat kalma garantili diyecekler"
  • quote:

alman capon hayranları hemen türemiş çinliler bu arabaları telefonları çıkarmasaydı siz daha o alaman capon arabalarını rüyanızda görürdünüz gerçi şimdi bile melmeketmizde alman vosvosları içi boş pololar kadiler tutturabildikleri fiyata iteliyolar ama adamların suçu yokki halk alıyosa adam iteler

yazık abileri ses etmeyin, o ne diyorsa doğrudur, çin malı arabalar en iyisidir..

• Kanuni ilk önce doğru düzgün bir motosiklet üretsin de daha sonra minibüse geçsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: quasi522

Kanuni ilk önce doğru düzgün bir motosiklet üretsin de daha sonra minibüse geçsin

Sana kim dedi bunu Kanuni üretiyor diye?
    Ayrıca kendin Mercedes'in kurucusum musun ki Kanuni'yi küçümsüyorsun. Sen yapaydın daha iyisini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fox913 -- 13 Aralık 2010; 21:11:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CANOZ

geçen sene çinli üreticilerin araçları yarım puan ve bir puan almıştı euro ncap den.

Taseronlar işi büyütüyor yakında bursada 3 yedek parça üretici çıkıp 1bizde yıllardır renoya parça veriyoruz bizde yaptık bakın vurdun mu ölüm ve sakat kalma garantili diyecekler"

Geçen sene yarım bir puan, seneye 2 , sonraki sene 3 4 derken kaliteli ürün üreteceklerdir kesinlikle.
    Adamlar kopyalaya kopyalaya her şeyi üretmeyi öğrendiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trike

quote:

Orijinalden alıntı: quasi522

Kanuni ilk önce doğru düzgün bir motosiklet üretsin de daha sonra minibüse geçsin

Sana kim dedi bunu Kanuni üretiyor diye?
    Ayrıca kendin Mercedes'in kurucusum musun ki Kanuni'yi küçümsüyorsun. Sen yapaydın daha iyisini.

Yukarıdaki bir arkadaş demişte: "Bazı parçalarını KANUNİ üretiyor.
    Zamanla hepsini üretme gibi projeleri var zaten " ona cevaben yazmıştım.

Bu arada tanımadığınız bir kişiye "sana" diye hitap etme hakkını size kim veriyor???
    İkincisi bir ürünün kalitesi hakkında konuşmak için Mercedes'in kurucusu olmaya gerek yok; iyi bir tüketici ve işin içerisindeysen ürünlerin kalitesi hakkında yorum yapabilirsin...Doğru düzgün bir motosiklet üretemeyen bir şirket olduğunu bilmek için de motosiklet üreticisi olmaya gerek yok yani. Bin, kullan, servislerine bir kaç gir çık, anlarsın neyin ne olduğunu...

• quote:

Orijinalden alıntı: bytepire

bunların abs si bile çakmadır kesin...
    hava yastıklarının da standartlardan kötü olduklarını okumuştum bir yerde...
    euro ncap de teste girebilen doğru düzgün bir çinli yok. girene de verecek yıldız bulamıyorlar malesef...

nasıl da utanmadan satabiliyorlar bu arabaları?
    gerçi bu ülkede yıllarca şahin satıldı... o bile bunlardan iyidir ya... neyse... çok konuşmayayım..

gecen landwind mi ne ole bi cinli testlere girdi.5 üzerinden 2 almış..
  • bunların ötv oranı ne o öyle , darısı diğer ithallerin başına :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.