Şimdi Ara

ÇİN malı ucuz arabalar gümrükte!!!!!! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
0
Favori
155.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkes çin malı alırsa çin malı kullanmayanların trafikte güvenliği artacaktır, malum çin malı arabayla çarpışmak kola kutusuna çarpmaya benzer. Karşıdakine hiç bişey olmaz
  • Çin malı ve ya afrıka malı sonucta bu kısnın butcesıne bakar. Broadway doğan sahın ve ya baska ufurukten modeller sankı cok mu kalıtelı? VE herkes son surat arac kullanmıyor kı. Zaten 5 degıl 10 yıldız bıle alsa kazalar her zaman testler dekı gıbı mı oluyor kı guvenlı dıyebılelım. Sonucta hersey arz talep e bakar. Fıyat/donanım ve kullanım oranı yuksek olursa bu araclar satıs patlaması yaratabılır. Ve garıp olanda daha pıyasa da bır tane olmayan araclar hakkında almam alan sudur budur tarzı konusmalar yapmamız. Hele bır gelsın kullanılmaya baslasın. Soyle km yapmaya baslasın su araclar. Ondan sonra krıtık yaparız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RONNIE

Ve garıp olanda daha pıyasa da bır tane olmayan araclar hakkında almam alan sudur budur tarzı konusmalar yapmamız. Hele bır gelsın kullanılmaya baslasın. Soyle km yapmaya baslasın su araclar. Ondan sonra krıtık yaparız.

Çin arabası topiclerinde mantık arama kardeş, insanlar otomatiğe bağladı artık, hayatında bi arabanın kontağını çevirmemiş çoluk çocuk bile burda çin arabalarına verip veriştirerek deşarj oluyo, milletin cebine giren çıkan ne anlamıyorum, sanki burası galericiler forumu...

• forumdakilerin genç olanları hatırlamaz
    japon malı neydiki bundan 15-20 yıl önce

şimdi aman japonlar yapar abiiiii... diyoruz.

biz kendi derdimize yanalım. bi anadol marka otomobilirn bile motorunu üretemedik/ modeli geliştiremedik. çin malı gelsin ilk alan ben olur size burdan tanıtıımnı yaparım.

dünyada herhangi bir araba bize yıllarca kazıkladıkları tofaşlardan daha kötü olamaz, aksini iddia edenlere gülerim.

evet arabalar ucuz olacak ve yedek parçalarıda ucuz olacak. eğer durum buysa hemen alırım. ama yok şu kadar vergi bu kadar cart curt denir fiyat 20bin YTL'ye çıkarsa almam tabi.
  • çin mallarının tümünün türkiyeye girişine çok karşıyım. ekonomi resmen yavaşladı, hatta bazı sektörler durma noktasına geldi bu şerefsizler yüzünden. eskiden ne alırsan 1 milyona diye dükkanlar vardı. telmaşadan çin malı herşeye 1 milyon verdi halkımız. üzülerek söylüyorum tüm türkiye tarafından çok rağbet görecek çin malı arabalar. hint malı bir arabanın satılabildiği bir ortamda çin malının satılmaması için hiç bir sebep yok. inşallah fazla satmazda geldikleri gibi giderler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: *Overdose*

1 yıldır gümrükte araçlar

koptumm

• evet avrupa malı arabaların pazar payının düşmesine göz yumamayız. en büyük avrupa. vınnnnn vınnnn vın
  • bir kac foto buldum

ÇİN malı ucuz arabalar gümrükte!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polotje -- 14 Ocak 2007; 23:10:29 >

• cok tipsiz yaaaa

• quote:

Orjinalden alıntı: polotje

cok tipsiz yaaaa

NEYDİ O MERCEDES VİTA MI VİTO MU NE HANİ O TİP Bİ ARACI VARYA ONA BENZETİLMİŞ BENCE

• ya herkes sağlamlıktan bahsediyoda allah aşkına şuan piyasadaki 20 nin altındaki araçlar ne kadar sağlam mesela namı değer sümbül n-cap a girse kaç yıldız alır 3 alabilirmi sizce bence 2 de kalır
  • quote:

cok tipsiz yaaaa

ilk virajda devrilir bu

• Ya arkadaşlar çın arabaları çok kalıtesız olmaz hyundai kadarda olur.Sonuç oalrak mekank arızadan kaza yapılırsa vereceği tazmnatlar çok olur dıyorum ben avrupada amerıkada.Bence kalıtelerı normal olur en azından kuş serısı ve sprınglerden ıyı olcaktır.Fıyatn düşük olması işçi ücretlerinin çok duşuk olmas ve hammadde ve enerjının ucuz olmasıdır çinde. 12 13 olur araç fıyatları c sınıfıda 15 16 olur görceksınız kalıtesızde olmazlar 1 ytl lik çin malları gıbı. Diğer markalarada baskı yapıcaktır.Şİmdiden vw ne dedi aracların malzeme kalıtesını düşürecez dedı çunku fıyat kırcaklar o fıyatada o malzemede araç olcaktır. Diğer kalemlerde çok fıyat kıramayacaklar malzemeden çalcaklar çınle rekabet için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: enforacle

Ya arkadaşlar çın arabaları çok kalıtesız olmaz hyundai kadarda olur.Sonuç oalrak mekank arızadan kaza yapılırsa vereceği tazmnatlar çok olur dıyorum ben avrupada amerıkada.Bence kalıtelerı normal olur en azından kuş serısı ve sprınglerden ıyı olcaktır.Fıyatn düşük olması işçi ücretlerinin çok duşuk olmas ve hammadde ve enerjının ucuz olmasıdır çinde. 12 13 olur araç fıyatları c sınıfıda 15 16 olur görceksınız kalıtesızde olmazlar 1 ytl lik çin malları gıbı. Diğer markalarada baskı yapıcaktır.Şİmdiden vw ne dedi aracların malzeme kalıtesını düşürecez dedı çunku fıyat kırcaklar o fıyatada o malzemede araç olcaktır. Diğer kalemlerde çok fıyat kıramayacaklar malzemeden çalcaklar çınle rekabet için.

Haklısın walla tam bize göre araclar bence
    Zaten istanbul trafiğinde fazla hız yapamıosun genelde kazalar sıkışık trafikte felan oluyo... Maddi durumu cok ii olmayıp sahin doğan gibi araba kullananlar icin ideal diorum ben....

• Yaws ßence ßu arabalar Randıman GormeZz. Ne ALırsan ßi miLyoncularda da ßulaßilcez ßu arabaları Test Sürüşlerini İzLedm macera Yaşamak ve İntihar Etmek İstiyenLer anca ßiner ßu arabalara
    ßende araßa Alcam ama Çinliler Piyasanın içine eder ßekliyeliM GoReLiMm..
  • quote:

cok tipsiz yaaaa

fare gormus kadın gıbı etegını topşamıs parmak uclarında duruyor

• Ne kadar dandik olursa olsun ben alırım bi tane kaskosunuda yaptırırım gider köyde fln kullanırım.
    kaskosu olunca ne arza yaptı diye üzülürüm hatta hurdaya çıksın die dua bile ederim
  • bizim halkımız ncap falan bilmez, ingilizcesi olan adam sayısı da çok az zaten. türkiyede fiyat kaliteden önce gelir.

lazer kaynakla birleştirilmiş ve testlerden geçirilmiş çelik güvenlik kafesi, ön tarafta, kaza anında büzülen, katlanma bölgesi, vs vs. kısaca güvenli araçla güvensiz araç bir olmaz, 150 ile giderken ikisi de öldürür falan diyorsunuz da, bunun ne manası var, herkes hız yapmıyor zaten. ben 50 ile çarptığımda avrupa araçla, burnum kanamayacak, sen çin aracında tost olacaksın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mWm

quote:

cok tipsiz yaaaa

• gerçekten tipsiz ya bir araba bu kadar mahvedilebilirmi
    quote:

Orjinalden alıntı: mWm

quote:

cok tipsiz yaaaa

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.