Şimdi Ara

#Çin Malı Android Tabletler Rehberi,Destek ve Tavsiye - Ana Konu# (309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.219
Cevap
99
Favori
846.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xxlancelotxx

quote:

Orijinalden alıntı: oguz_19811981

çin malı alınır mı ucuz etin yağnisi kara olur radyasyon manyağı olursunuz benden söylemesi.

tamamda cep telefonu degilki bu tablet! Cogunda sim kart girisi bile yok?? wifi yolundan yayar dersen hepsi yayiyo ayni derece:)

he tamam anladık ben çin mallarına güvenmiyorum gene de.
  • ben de prensip olarak dandik elde patlayan çin mallarına karşıyım
    ve eğer yerli muadili varsa daha pahalı olsa bile yerli tercih ediyorum.

ama bu tabletlerin yerlisi yok ve bu markalar dandik çin markaları değil
    köklü firmalar
    ainol, ramos, onda v.s.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrd

http://bbs.imp3.net/thread-10545845-1-1.html

çin'de biri almış ve dokunduğunda böyle bişey oluşmuş.
    onda vi40 için şuana kadar tek olumsuz veri şu yukardaki resim ve konu.

bana bu adam jelatin korumayı sökmemiş
    ya da ekran koruyucu takmış ta hava yapmış gibi göründü.

genellikle dandik ekran koruyucularda böyle oluyor
    benim cep telefonumda da var.

kasdi yapılmış gibi geldi bana sanki markayı kötülemek için falan

• SELAM ARKADAŞLAR.

AINOL NOVO 7 almıştık, amerikadan alındı fakat wifi ile marketten hiçbirşey indirilip kurulamadığını söylüyor abim, sizlerden böyle ürün alanlardan böyle sıkıntılar yaşayanlar oldumu yada bir ayar varmı bizim bilmediğimiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tulgacan

SELAM ARKADAŞLAR.

AINOL NOVO 7 almıştık, amerikadan alındı fakat wifi ile marketten hiçbirşey indirilip kurulamadığını söylüyor abim, sizlerden böyle ürün alanlardan böyle sıkıntılar yaşayanlar oldumu yada bir ayar varmı bizim bilmediğimiz...

androidi ilk defa kullanıyorsanız yapmanız ve bilmeniz gerekenler var. öcelikle gmail den bir e-mail adresiniz olmalı ve cihazınızı bu adresle senkronize etmeniz gerekiyor. bağlantınız sık kesiliyorsa bilmelisiniz ki anroid işletim sistemi bazı modemleri seçiyor. bu durumda statik ip kullanmalı, ip ve dns ayarlarınızı modeminize göre yapmalısınız. başka bir yerden bağlanacağınız zaman da statik ip'yi iptal etmelisiniz. bunların hepsi başıma geldiği için söylüyorum.bütün bunlar normalse indirme yapmamanız için hiçbir neden yok. yine de bazı oyunlar cihazınız ile uyumlu olmadığı için zaten market indirmenize müsade etmez. her ihtimale karşı cihazınızı fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. bu durumda yaptığınız tüm ayaların,kurduğunuz uygulama ve oyunların silineceğini unutmayın. bunlardan sonra hâlâ sorun yaşıyorsanız buradaki tecrübeli arkadaşlara tekrar danışmanızda yarar var.

• Hiçbirşey yüklenmiyormuş hata veriyormuş, lakin nasıl bir hata bilmiyorum, iphone gibi uygulamayı pc den buna datalarını atıp yükleme imkanımız olurmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilelma

quote:

Ben de düşündüm bunu olabilir. youtube'de bile onda vi40 adı altında 2-3 başka cihazların videoları var. Bir çirkeflik yapma potansiyelleri olabilir. :)

Bu aradahttp://www.tabletburada.com sitesi onda vi40 satışa başlamış ama fiyat 500.
    Fiyatı 450'ye çekerler ve 2 günde kargolama yaparlarsa(şubatın 10'undan sonra filan)oradan alınabilir.
    Burayı nasıl olsa okuyordur onlar. :

• tabletburada da çinden gönderiyor zaten
    neden daha fazla para ödeyeyim ki
  • quote:

Hiçbirşey yüklenmiyormuş hata veriyormuş, lakin nasıl bir hata bilmiyorum, iphone gibi uygulamayı pc den buna datalarını atıp yükleme imkanımız olurmu?

tabiiki de olur internetten indirip sd karta atarsiniz ve tabletten yuklersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: id2003

quote:

SELAM ARKADAŞLAR.

androidi ilk defa kullanıyorsanız yapmanız ve bilmeniz gerekenler var. öcelikle gmail den bir e-mail adresiniz olmalı ve cihazınızı bu adresle senkronize etmeniz gerekiyor. bağlantınız sık kesiliyorsa bilmelisiniz ki anroid işletim sistemi bazı modemleri seçiyor. bu durumda statik ip kullanmalı, ip ve dns ayarlarınızı modeminize göre yapmalısınız. başka bir yerden bağlanacağınız zaman da statik ip'yi iptal etmelisiniz. bunların hepsi başıma geldiği için söylüyorum.bütün bunlar normalse indirme yapmamanız için hiçbir neden yok. yine de bazı oyunlar cihazınız ile uyumlu olmadığı için zaten market indirmenize müsade etmez. her ihtimale karşı cihazınızı fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. bu durumda yaptığınız tüm ayaların,kurduğunuz uygulama ve oyunların silineceğini unutmayın. bunlardan sonra hâlâ sorun yaşıyorsanız buradaki tecrübeli arkadaşlara tekrar danışmanızda yarar var.

Güzel detaylar aktarmışsınız.bende ekleme yapayım.
    Superuser ile root işleminden sonra bazı programlara admin yetkisi veriyorsunuz.gerekebilir.
    Sonra market enabler kurarsanız verizon gibi bir sim firması tanımlayarak tablete göremediğiniz pekçok app açılacaktır.ayrıca notification toogle ve batery monitor widget pro programını tavsiye ederim.

• ben hep merak ederim bu çinliler bir ton çakma tabletler ürettilerde hiç ios lu tablet üretmediler.. isteseler yaparlar fenada satar hatta epey iyi satar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: agameminon

merhaba arkadaşlar bende pandawill.com dan vi40 için ön sipariş verdim. ödeme alanında hata verdi ancak kredi kartından işlem yapıldı gözüküyor. siteye bilgi verdim fakat dönüş olmadı. sanırım tatile çıktılar bile. zaten teslimat şubat ayında başlayacak ama siparişim onaylanmadığı için ön siparişim alınmamış sayılacak sanırım. 1 hafta boyuncada kimseye ulaşamayacağım haliyle. daha önce bu tip bir durumla karşılaşan oldu mu?

e-mailine Your Order gibi bir numara gönderildi mi ? Gönderilmediyse eğer, Ektreseden para çekilen kısmı resim olarak alıp, pandawillservice@gmail.com adresinden durumu bildir.

Bende sipariş verirken yanlışlıkla üye girişi yapmadan sipariş vermişim. Emailime order numaram geldi ama üyelik hesabımdan takip edemiyorum. Siparişimin üyelik hesabımla birleştirilmesini istedim bekliyorum bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musa_unsal2005 -- 22 Ocak 2012; 12:47:34 >

• quote:

quote:

Ayni olay benim arkadasin basinada geldi ama onda orjinal samsung 10.1 tablet vardi ekrani cok ince oldugundan zamanla isininca sanki ekranda leka varmis gibi gozukuyodu dikkatlice bakinca sonra zaten bunun hakkinda samsung aciklama yapmisti fabrika cikisinda bir cok tablette oyle sorun olduguna dahil ucretsiz degisime kabul etmisti arkadasta geri garantiye vermisti degistirmislerdi. Her tablette yapacak diyede kural yok cok ender bazilarinda olabiliyor koskoca samsung da bile ayni sorun yasamisti

• quote:

tabletburada da çinden gönderiyor zaten
    neden daha fazla para ödeyeyim ki

çinden gönderebilir,ama şu ayrıntı var;satın almak için ilerlediğinde kargo firması pttkargo(ptt değil) yani gümrük riskini absorb ediyor olabilirler ,tabi sormak lazım ,eğer öyleyse değerlendirilir derim,hatta garanti konusunuda sormak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musa_unsal2005

quote:

Orijinalden alıntı: agameminon

merhaba arkadaşlar bende pandawill.com dan vi40 için ön sipariş verdim. ödeme alanında hata verdi ancak kredi kartından işlem yapıldı gözüküyor. siteye bilgi verdim fakat dönüş olmadı. sanırım tatile çıktılar bile. zaten teslimat şubat ayında başlayacak ama siparişim onaylanmadığı için ön siparişim alınmamış sayılacak sanırım. 1 hafta boyuncada kimseye ulaşamayacağım haliyle. daha önce bu tip bir durumla karşılaşan oldu mu?

e-mailine Your Order gibi bir numara gönderildi mi ? Gönderilmediyse eğer, Ektreseden para çekilen kısmı resim olarak alıp, pandawillservice@gmail.com adresinden durumu bildir.

Bende sipariş verirken yanlışlıkla üye girişi yapmadan sipariş vermişim. Emailime order numaram geldi ama üyelik hesabımdan takip edemiyorum. Siparişimin üyelik hesabımla birleştirilmesini istedim bekliyorum bakalım.

maile order no gelmedi zaten sipariş görünüyor hesabımda ama status failed durumunda. mail adresinee de bilgi gönderiyorum ama 1 hafta boyunca cevap geleceğini sanmıyorum. mecbur beklemeye devam.

• Arkadaşlar bu /www.fastcardtech.com sitesinde herhangi bir ürünü açınca altta """"Share us to get bonus up to 100 USD now!"""" yazıyor tıkladım ingilizce açıklamışlar ancak biraz bozuk galiba ingilizceleri -(ki çat pat anlıyorum ingilizceden) anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim. Anladığım kadarıyla 50 arkadaşınızla paylaşın herbiri için 2 dolar veriyoruz diyorlar.
  • meraba arkadaşlar. daha önce de paylaşmıştım, 9 ocakta mcbub.com sitesinden tablet sipariş etmiştim. iki hafta olmasına rağmen daha hiçbir haber alamadım. sadece mail adresime order numarası gelmişti. bunun dışında hiçbir bilgi alamadım. siteye iki mesaj attım, onlara da cevap gelmedi. süreç çok uzadı, elimde bi tracking numarası bile yok. alışverişi paypal den yapmıştım.ne yapmam gerekiyor acaba.?
  • Arkadaşlar ürünleri gelmeyenler v.b çinde ulusal bayram her yer tatil şubatın 1 ine kadar bir haber alamaya bilirsiniz panik yapmayın.. şu anda a dan z ye netteki tüm dükkanlar kapalı çin için konuşuyorum ve çinde şu anda her yer tatil kargocusundan üreticisinden satıcısına kadar kimseye ulaşamassınız paniklemeyin o yüzden
  • tatil yeni yeni başlıyor. ben siparişimi iki hafta önce vermiştim. hatta bazı siteler tatil olacağını bu nedenle acil siparişi olanların geçtiğimiz hafta sipariş vermeleri gerektiğini sitelerinde duyurdular..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suat3 -- 22 Ocak 2012; 19:15:52 >
  • micro usb girişli bluetooth dongle var mıdır acep. Varsa tabletle uyumlu çalışıtırabilirmiyiz.

Gerçi bu tip bir birleştirmede yapılabilir ama tablette çalşırmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musa_unsal2005 -- 22 Ocak 2012; 21:22:18 >

• 
Sayfa: önceki 307308309310311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.