Şimdi Ara

#Çin Malı Android Tabletler Rehberi,Destek ve Tavsiye - Ana Konu# (308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.219
Cevap
99
Favori
846.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

düşünmeden al kısmetse bende aynısını alıcam çok araştırdım
    bu fiyata bundan iyisi yok
    ekran kalitesi süper ipad2 ayarında
    gümrük sorun olacağını sanmıyorum
    gerekli işlemleri pandawill yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilelma

@musa_unsal2005

peki siteye özel bir şey söylemem lazım mı gümrükte takılmaması için (gift vs gibi ) Ve şu an stokta yokmuş 31 ocakta gelecekmiş sanırım.

Ayrıca yılbaşı indirimi için son gün 20 Ocakmış duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musa_unsal2005 -- 19 Ocak 2012; 13:54:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musa_unsal2005

quote:

@musa_unsal2005

peki siteye özel bir şey söylemem lazım mı gümrükte takılmaması için (gift vs gibi ) Ve şu an stokta yokmuş 31 ocakta gelecekmiş sanırım.

Ayrıca yılbaşı indirimi için son gün 20 Ocakmış duyurulur.

Söylemenize gerek yok ama yine de teyid etmek lazım,gümrükteki riski aurora ile aynı,bütçeniz VI40 a kadar çıkabiliyorsa tabii ki onu tercih edin,2 tablet de f/p ürünü.

Kuponlar 20 Ocak - 29 Ocak arası geçerli;

• quote:

Orijinalden alıntı: megulsar

quote:

Bu arada pandawill indirim kodu maili atmış bende sizlerle paylaşayım...
    Coupon code pandawill80-5 - $5 off for orders over $80
    Coupon code pandawill150-10 - $10 off for orders over $150
    Coupon code pandawill200-15 - $15 off for orders over $200
    Coupon code pandawill300-30 - $30 off for orders over $300
    Coupon code pandawill400-50 - $50 off for orders over $400
    Coupon code pandawill500-65 - $65 off for orders over $500

rica etsem nasıl kullanılacağını açıklar mısınız tecrübelerinizden...
    benim anladığım 200 $ alışveriş yaparsak 15 $ indirim kuponu alacağız,
    ancak bunu bu alışverişimizde değil bir sonraki alışverişimizde kullanabileceğiz.
    doğru mudur?

kullanım şöyle mesela sepetinde toplam 200-300 dolar arası urunler sepet kısmında coupon code kısmına pandawill200-15 yazıyorsun fiyattan 15 dolar iniyorlar
    ayrıca
    pw1234 nolu kodu kullanırsanız fiyattan %8 iniyor hangisi daha avantajlıysa ona göre kulllanabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaalisahin

quote:

quote:

Bu arada pandawill indirim kodu maili atmış bende sizlerle paylaşayım...
    Coupon code pandawill80-5 - $5 off for orders over $80
    Coupon code pandawill150-10 - $10 off for orders over $150
    Coupon code pandawill200-15 - $15 off for orders over $200
    Coupon code pandawill300-30 - $30 off for orders over $300
    Coupon code pandawill400-50 - $50 off for orders over $400
    Coupon code pandawill500-65 - $65 off for orders over $500

ancak bunu bu alışverişimizde değil bir sonraki alışverişimizde kullanabileceğiz.
    doğru mudur?

kullanım şöyle mesela sepetinde toplam 200-300 dolar arası urunler sepet kısmında coupon code kısmına pandawill200-15 yazıyorsun fiyattan 15 dolar iniyorlar
    ayrıca
    pw1234 nolu kodu kullanırsanız fiyattan %8 iniyor hangisi daha avantajlıysa ona göre kulllanabilirsiniz

pw1234 artık aktif değil,şu anda aktif olan kodlar sitedekiler...

@enkarizmanickbende
    Şaşırmadım

• quote:

doğru mudur?

Nasıl kullanılacağını arkadaş anlatmış benim ekleyeceğim indiriminiz hemen geçerli oluyor...
  • Arkadaşlar daha öncede sordum ama cevap gelmedi 8" tablete 7" tablet kılıf olur mu? Yani deneyen var mı?
  • ürünü sipariş verdim. emailime order numarası attılar ama pandawillde ki üyelik hesabımda siparişi göremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatsali1

Arkadaşlar daha öncede sordum ama cevap gelmedi 8" tablete 7" tablet kılıf olur mu? Yani deneyen var mı?

öyle birşey denemedim ama olma ihtimali düşük, genellikle az pay bırakılır, onun yerine 10inc olanından al,olmasa da en azından büyük gelir.
  • çin malı alınır mı ucuz etin yağnisi kara olur radyasyon manyağı olursunuz benden söylemesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz_19811981

çin malı alınır mı ucuz etin yağnisi kara olur radyasyon manyağı olursunuz benden söylemesi.

sen alma dostum biz aliriz.

o markali aldiklarin nerede uretiliyor saniyorsun acaba
  • quote:

quote:

çin malı alınır mı ucuz etin yağnisi kara olur radyasyon manyağı olursunuz benden söylemesi.

çinde ama çinde üretim başka çin malı başka , bir keresinde televizyonlu çin malı bir telefon almıştım telefonu kullanmaya başladıktan sonra baş ağrısı çekmeye başladım sonra öğrendim ki çin malı telefonların radyasyon yayma oranı diğer telefonlardan kat kat fazlaymış hemen sattım sağlık bu şakaya gelmez.
  • quote:

quote:

quote:

çinde ama çinde üretim başka çin malı başka , bir keresinde televizyonlu çin malı bir telefon almıştım telefonu kullanmaya başladıktan sonra baş ağrısı çekmeye başladım sonra öğrendim ki çin malı telefonların radyasyon yayma oranı diğer telefonlardan kat kat fazlaymış hemen sattım sağlık bu şakaya gelmez.

lütfen bu çin malı ayarında tartışmayı bırakın başım ağrımaya başladı.
    duymak istediklerimiz bunlar değil
    sigaranın zararları gibi biliyor bunları cümlemiz .

• merhabalar once,tablet almayı cok ıstıyordum sonra maddı anlamda ısler yolunda gıtmeyınce vazgecmek zorunda kaldım,fakat burayı ınceledeım tesadufen ve ılgımı cektı,tavsıye edılen tabletleri inceledim ve donanım acısından geyet tatmın edıcı, elf yada aurora almayı dusunuyorum ekran tıplerı farklıymıs galıba, olmadı son ıhtımal daha uygun oldugu ıcın paladin sıparıs edebılırım,yaklasık 100dolar galıba 190tl eder yaklasık, hepsburada dakı tabletlere baksan en ucuzları 250-300den basıyo ve ram 256mb ıslemcı 800mhz lerde
    yurt dısından sıparıs konusunda tereddutlerım vardı ama yazıları okuyunca cesaretlendım,
    son ıhtımal paladin alsam da pişman olmam galıba? bu konuda destek yorumlarınızı beklıyorum,bırde dıger bır sorum elf ve aurora ayarındakı tablertler Turkıyede en az 700-800 den baslıyor, işimize her turlu yarar dıye dusunuyorum,fikir acısından yardımlarınızı beklıyorum tesekkurler sımdıden:D
  • Onda VI40 dehşetmiş yav

• http://bbs.imp3.net/thread-10545845-1-1.html

çin'de biri almış ve dokunduğunda böyle bişey oluşmuş.
    onda vi40 için şuana kadar tek olumsuz veri şu yukardaki resim ve konu.

• merhaba arkadaşlar. bende bişey soracaktım.Ainol novo7 elf ve aurora modellerinde kendinden Türkçe dil desteği var mı? ve android market yüklü mü? VE işlemcileri nasıl ?
  • quote:

tamamda cep telefonu degilki bu tablet! Cogunda sim kart girisi bile yok?? wifi yolundan yayar dersen hepsi yayiyo ayni derece:)
  • merhaba arkadaşlar bende pandawill.com dan vi40 için ön sipariş verdim. ödeme alanında hata verdi ancak kredi kartından işlem yapıldı gözüküyor. siteye bilgi verdim fakat dönüş olmadı. sanırım tatile çıktılar bile. zaten teslimat şubat ayında başlayacak ama siparişim onaylanmadığı için ön siparişim alınmamış sayılacak sanırım. 1 hafta boyuncada kimseye ulaşamayacağım haliyle. daha önce bu tip bir durumla karşılaşan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eklembacak

quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

quote:

Orijinalden alıntı: eklembacak

quote:

Orijinalden alıntı: nihattr

Gaga Deals'tan iyi ürün yakalayan var mı? Novo 8 115$ falandı ama almak imkansız gibi. Hep aradığınız sayfa bulunamadı hatasıyla kalıyorum. Sunucu Amerika'da olduğu için kaybediyoruz sanırım.

Bu arada kargolar iyice yavaşladı. Bekle babam bekle. Siparişten 1 ay sonra elimde olacak. Tabi Çinlilerin acayipliği yüzünden. Bari sorunsuz çalışsa. Üstteki arkadaştaki USB sorunu başıma gelmezse iyidir.

valla üstad kargonun yavaşlığınada razıyım 2 kargo 2 side hong kong takipli malesef 15 günü geçti sistemde cıkmıyor sanırım kaybettiler satıcıda o yönde düşünüyor yeni göndercek olan boşa beklemeye oldu bu aralar ciddi ciddi satıcının anlatımına göre , herkes için özellikle postacılarımız için anasından emdiği sütün burnundan geldiği günlerdir karman çorman diyor

artık nasıl oluyor ne oluyor bilemiyorum bu aya özel acaba milyonları bulan posta gidiyormudur cokmu fazla dedim

Kaybetmeleri hepten kötü hocam. Geçen sene de 1 alışveriş yapmıştım ama hiç gecikme olmadı. O zaman 12 Aralık'ta sipariş vermiştim. Demek ki ayın 24-25'ine kadar ulaşacak şekilde sipariş veriliyor.

Her neyse Novo 7 gelmeden bazı yönlerinden rahatsızlıklarım var. İnşallah hayal kırıklığına uğramam.

işlh beklediğin gibi gelir . posta uçup kaçmassa misal 5 dk önce sorguladım gene ptt den sonuç bu

arkadaşlar yurtdışı gümrüklü servisindeki yoğunluktan dolayı biraz bekleyeceğiz.görüştüm yoğun olduklarını söylediler.

• 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.