Şimdi Ara

Çin Guangzhou'da elektronik fiyatları???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
5.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşım Çin'e Guangzhou şehrine gidecek. Ben de oto görüntü sistemi (DVD+monitör) sipariş vermek istiyorum.

Oradaki elektronik fiyatlarından haberi olan, daha önce gitmiş olan var mı?

Hong Kong'a göre daha pahalı mı?

Kredi kartı geçiyor mu? Daha önce Changsa'ya gittiğinde kredi kartı sorun olmuştu, çoğu yer kabul etmiyordu.

Teşekkürler...

• oradaki her ürün icin fiyat bilmemiz zor fakat bilmen gerekliki fiyat konusunda hong kong'dan daha ucuz olması gerektiğidir sebebi ise hong kong üretim yeri degil finans ve ÇİN iç bölgelerindeki fabrikaların ofislerinin bulunduğu bir yerdir burada sadece satıcıların bulunduğu bir yerdir.. şıkışık bir alan olduğu için bütün satıcılar birbirine yakın oldugu için fiyat konusunda rekabet etmek amacıyla fiyatları düşük olabilir.. ama iç bölgelerdeki misal senin belirtmiş oldugun Guangzhou'da da istediğin ürün bulunabilir belki ama satıcıdan ziyade üretici bir firmadan alabiliyorsan onlardan almalısın ki fiyatlarda daha çok indirimli olsun..
  • TCL NİN İNCE KAMERALARINDAN TOPLA GEL. İYİ SATARSIUN
  • http://www.alibaba.com/

bak burayı incele alibaba çinde satış yapan bir internet bakkalı.doğal olarak burdaki fiyatlardan daha ucuza bulabilirsiniz orda.en azından tavanfiyat hakkında bilgi verir
  • site içi arama motoruyla Guangzhou yu aratırsan Guangzhou da faliyet gösteren siteye kayıtlı bütün firmalar çıkar
  • Artık çinle Tr arasında çok az fiyat farkları var max %10 onun içinde değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: minimalist

Artık çinle Tr arasında çok az fiyat farkları var max %10 onun içinde değmez.

Nasıl bir hortlatmadır bu :)

Üzerinden 4 yıldan fazla geçmiş.
    Bu konudan sonra 2 defa araba değiştirdim.
    Maşallah...
  • quote:

Tebrikler, 4 yıl aradan sonra hoş geldiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bal974

quote:

Nasıl bir hortlatmadır bu :)

Üzerinden 4 yıldan fazla geçmiş.
    Bu konudan sonra 2 defa araba değiştirdim.
    Maşallah...

Yazdığım konu güncel. Çin de artık fiyatlar cazip değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealKiss

quote:

Tebrikler, 4 yıl aradan sonra hoş geldiniz

Adam gidince geri dönememiş bu sabah inmiş havaalanına hemen dhye girmiş Çin de internet yok ya hani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @Majesty -- 23 Haziran 2010; 17:36:55 >
  • Çİn'de fiyatlar Türkiye ile aynı diyenler yanılır. Daha yeni arkadaşıma uzaktan kumandalı helikopter,otjinal nike ayakkabı 3 adet,1 adet mont,elideven vs hepsi marka burada bir tanesi 200 tl olan montlardan colombia vs. toplam herşeye 180 lira verdim. Çinde herşey ama herşey ucuz. Türkiye yanından bile geçemez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.