Şimdi Ara

Cin'den Dreambox DM 800 HD getirtmek isteyenler? (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.614
Cevap
20
Favori
376.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ouz77

Arkadaşlar bir türlü irtibata geçemedim şu Peter Zhou ile. Alış veriş yapanlar pm ile yardımcı olursa sevinirim. Bu aliexpress sayfasından arkadaşa mail attım ancak cevap gelmedi sitenin içinde gelen maillerim kısmı nerede bulamadım birde.

kardeş al direk peterin sayfası:http://www.aliexpress.com/store/101616/210982177-469151578/wholesale-2011-latest-version-dm-800se-dvb-800se-800hd-se-free-shipping.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttwrx

benimki cinden yola cıktı gelio :)

aynen benimki de kazasız belasız inş
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

quote:

Arkadaşlar bir türlü irtibata geçemedim şu Peter Zhou ile. Alış veriş yapanlar pm ile yardımcı olursa sevinirim. Bu aliexpress sayfasından arkadaşa mail attım ancak cevap gelmedi sitenin içinde gelen maillerim kısmı nerede bulamadım birde.

kardeş al direk peterin sayfası:http://www.aliexpress.com/store/101616/210982177-469151578/wholesale-2011-latest-version-dm-800se-dvb-800se-800hd-se-free-shipping.html

Çok teşekkür ederim arkadaşım, Peki direk alınca herhangi bir sorun olmaz değilmi, pazarlık falan yapmama gerek varmı? Birde üzerine hediye media player falan yazmasını nereden söylüyoruz? Ayrıca paypal hiç kullamadım hesap açtım kendime ama kart tanımlıcam garanti hesap kartımı sanal kart yaparak daha sonra bilgileri doldururken nasıl bir ekranla karşılaşıyoruz? Zorluk yaşamam değilmi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

quote:

Çok teşekkür ederim arkadaşım, Peki direk alınca herhangi bir sorun olmaz değilmi, pazarlık falan yapmama gerek varmı? Birde üzerine hediye media player falan yazmasını nereden söylüyoruz? Ayrıca paypal hiç kullamadım hesap açtım kendime ama kart tanımlıcam garanti hesap kartımı sanal kart yaparak daha sonra bilgileri doldururken nasıl bir ekranla karşılaşıyoruz? Zorluk yaşamam değilmi?

kardeş bizde aynı korkuyu yaşadık ama peter tecrübeli zaten kendisi ayarlıyo ha nasıl anlaşacan google ye cümle çevirici yaz oralara yaz dönüştür kopyala yapıştır paypal hesabın varsa sorun yok yaşamazsın sorun olmaz bende senin gibi bayağı heyacan yaptık önemli olan kazasız belasız elimize ulaşması. pazarlık sünnettir ama fazla bişey bekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coco1912 -- 23 Temmuz 2011; 12:33:12 >

• ya pazarlık dediginiz şey de 5 dolar zaten maksimum 259 dolar tutuyor size 255dolara veriyor. ben pazarlik yapmadim. (yaptimda ems kargo ile 250 dolara ver dedim olmaz dedi sonra bidaha bişey demeden sipariş verdim.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 23 Temmuz 2011; 16:53:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

ya pazarlık dediginiz şey de 5 dolar zaten maksimum 159 dolar tutuyor size 155dolara veriyor. ben pazarlik yapmadim. (yaptimda ems kargo ile 150 dolara ver dedim olmaz dedi sonra bidaha bişey demeden sipariş verdim.)

kardeş 255$ olmasın yazdığında yanlışlık var
  • tmm düzelttim kafa gitti
  • verdiğiniz sitede 249.99 Dolar yazıyor 255 doları nerden çıkarttınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakan81

verdiğiniz sitede 249.99 Dolar yazıyor 255 doları nerden çıkarttınız.

EMS ile kargo parası ekleyeceksin.
  • tabii chine post ilede alabilirsiniz ama bunlarin süresi 20 gün den aşagıya sürmez
  • quote:

tabii chine post ilede alabilirsiniz ama bunlarin süresi 20 gün den aşagıya sürmez

seninki TÜRKİYE ye gelmiş mi
  • yok daha gozukmuyor yarın (pazartesi) en geç salı günü gözükür. en geçte cuma elimde olur diye tahmin ediyorum eger sorunsuz gelirse ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

quote:

Orijinalden alıntı: atakan81

verdiğiniz sitede 249.99 Dolar yazıyor 255 doları nerden çıkarttınız.

EMS ile kargo parası ekleyeceksin.

Ya ben dhl post u seçtim.
    Almanya da yaşıyorum benimki de uzun mu sürer acaba?
    Bu ayın 21 nde yollamışlardı.
    Keşke bilseydim bende ems yı secerdim tabi eger dhl yavaş ise......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi opentelcll -- 24 Temmuz 2011; 21:35:02 >
  • DHL daha hızlıdır ama onların getirdiği genelde Gümrüğe takılır.
  • ins takilmaz.
    gumruge takilirsa elime gecme suresi mi uzar yoksa vergisini odeyip hemen alabilirmiyim....
  • Vergisini ödeyip alabilirsiniz ancak vergisi yaklaşık olarak 160-200 TL tutuyor yanlış bilmiyorsam, Bunun 30 £'su RTUK bandrolü %18 tutarında KDV bu da yaklaşık 90 TL falan yapıyor sanırım. Yanlışım varsa üstadlar düzeltsin lütfen
  • @ouz77, @opentelcll Almanyada yaşiyor , sonucta Almanyadaki gümrük kurallari nasıl işler bilinmez.Almanyada Clon Dreambox'ın satışı yasak diye biliyorum , tabii şimdilerde nasıl bilemiyorum belki satılıyordur.
  • Arkadaşlar korktuğum başıma geldi, cihaz gümrüğe takılmış. Yarın sabah topkapı'ya gideceğim.
  • geçmiş olsun. senınki takıldıysa bizim ki hayli hayli takılır.
    acaba ürünü gümrükten geri yollama şansımız var mı ? vergisini vs ödemek istemessek mesela ne olur ?
  • quote:

geçmiş olsun. senınki takıldıysa bizim ki hayli hayli takılır.
    acaba ürünü gümrükten geri yollama şansımız var mı ? vergisini vs ödemek istemessek mesela ne olur ?

Vallahi gümrük konusunda hiç tecrübem yok, yarın gidip konuşacağım. Bakalım ne olacak...
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.