Şimdi Ara

Cin'den Dreambox DM 800 HD getirtmek isteyenler? (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.614
Cevap
20
Favori
376.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Murat, , Hocam Bi ses cikmadı sizden nedir son durum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

@Murat, , Hocam Bi ses cikmadı sizden nedir son durum ?

Dün aradım, paketiniz yoğunluk nedeniyle henüz gümrük kontrolünden geçmemiş, 48 saat içinde işlemleri biter adresinize yollanır dedi.

Teyit almak için ben gelip alabilir miyim dedim? Hayır, işlemleri tamamlanmadan teslim edemiyoruz dedi.
    Yani şimdilik sorun yok gibi görünüyor, hafta başına kadar sonuçlanır diyorlar.
  • Arkadaşlar ben Hiremco Fx Turbo HD yu satıyordum birisi takas önerdi DREAMBOX DM-800 HD PVR SİM 2.01 üzerine ne kadar verirsin dedi arkadaşlar sizce takas edeyim mi önerdiği cihaz güzel mi fanı ses çıkartıyormu çok.

Takas için önerdiği cihaz bu üzerine farkta istiyor ne kadar vereyim

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-uydu-ekipmanlari-dreambox-dm-800-hd-pvr-beyaz-kampanya-fiyati-54302223/detay/?

• Tuner revizyon sürümü M yani 801A ise, Hiremco'ya 150 say, Dreambox'a ise; 400 say...

Yani 250 TL'ye kadar fark öde ve Dream'i al.

Tuner revizyon sürümü 401A ise, 150 TL'ye kadar fark öde ve Dream'i al.

Sviç uyumsuzluğu olursa, EMP yada SPAUN gibi sviçlerden edinip, sorunu aşarsın. yada
    cihaz tuner'de önereceğim modifiyeyi yaptırıp, yine yoluna devam edersin.

Fas devir hızı ayarlanabiliyor. Yalnız fan kalitesiz ise, yine bir miktar ses yapacaktır. Sesi
    önlemenin kesin çözümü, yeni çıkan "SE" sürümündeki gibi büyük çaplı fan taktırmaktır.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat,

quote:

Dün aradım, paketiniz yoğunluk nedeniyle henüz gümrük kontrolünden geçmemiş, 48 saat içinde işlemleri biter adresinize yollanır dedi.

Teyit almak için ben gelip alabilir miyim dedim? Hayır, işlemleri tamamlanmadan teslim edemiyoruz dedi.

Sorun olmamasi güzel benım kargo da guangzhou 'da kaldı bi çıkamadı yola

• quote:

quote:

quote:

Sorun olmamasi güzel benım kargo da guangzhou 'da kaldı bi çıkamadı yola

İnşallah sizinkilerde bir sorun çıkmaz.

• Döviz bu kadar artarken, cihazı almak hayal oldu galiba :)
  • Bugün ''PTT İşyerine Teslim Edildi - İSTANBUL(AVR)(İSTANBUL KA'' diye bir güncelleme oldu.

Ne demek bu bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Döviz bu kadar artarken, cihazı almak hayal oldu galiba :)

En çok 20 - 25TL fark eder.
  • Arkadaşlar Adamın biriyle anlaştım bana paypalla öde pazartesi gönder diyor. AMa ben şimdiden ödersem göndermezsse nasıl oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ma_juniyor

Arkadaşlar Adamın biriyle anlaştım bana paypalla öde pazartesi gönder diyor. AMa ben şimdiden ödersem göndermezsse nasıl oluyor?

Paypal'a dispute acarsan paypal parani geri ödüyor.
  • oK TEŞEKKÜRLER. BUNU SONRADAN YAPABİLİYORUM SANIRIM NE KADAR SÜRESİ VAR PEKİ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ma_juniyor

oK TEŞEKKÜRLER. BUNU SONRADAN YAPABİLİYORUM SANIRIM NE KADAR SÜRESİ VAR PEKİ?

Maksimum 45 gün.
  • Ve bende Çİnden ilk siparişimi yaptımm. İnşallah bir problem çıkmaz. Yardımcı olan arkadaşlarıma teşekkür ederim:))
  • quote:

Bugün ''PTT İşyerine Teslim Edildi - İSTANBUL(AVR)(İSTANBUL KA'' diye bir güncelleme oldu.

Ne demek bu bilen var mı?

Tamam hocam telaş etme en geç çarşamba elinde
  • Bence yarın 3.cü secenek gelicek dagıtıcıya verildi diye yarın elinde olabilir
  • @sawyer53

@McCarty

Dağıtıcıya verildi mesajını da görürüz inşallah.
  • benimki cinden yola cıktı gelio :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttwrx

benimki cinden yola cıktı gelio :)

Hayırlı olsun diyelim. Ben halen kararsızım.
  • Arkadaşlar bir türlü irtibata geçemedim şu Peter Zhou ile. Alış veriş yapanlar pm ile yardımcı olursa sevinirim. Bu aliexpress sayfasından arkadaşa mail attım ancak cevap gelmedi sitenin içinde gelen maillerim kısmı nerede bulamadım birde.
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.