Şimdi Ara

Cin'den Dreambox DM 800 HD getirtmek isteyenler? (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.614
Cevap
20
Favori
376.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Murat,

quote:

Orijinalden alıntı: ouz77

Arkadaslar habgi satıcıyı öneriyorsunuz? Daha kolay anlaşabilecegim kisi hangisi sizce onunla irtibata geceyim bugün. Bir de mail adreslerini gonderebilirseniz cok sevinirim. İlkonce pazarlık yapmak gerekiyor sanirim sonra aliexpress adresinden siparismi veriyoruz?

Yao Xin Electronics
    http://www.aliexpress.com/product-gs/469151578-wholesale-2011-latest-version-dm-800se-dvb-800se-800hd-se-free-shipping-wholesalers.html

Görüşeceğiniz satış temsilcisi: Peter Zhou

Contact Now, kısmından iletişim kurabilirsiniz.
    Pazarlığınızı yaptıktan sonra siparişinizi o anki fiyattan vereceksiniz ama ödeme yapmayacaksınız, ödeme penceresinde sizin pazarlıkta anlaştığınız fiyat yazacak, 30dk- 1,5 saat sürebilir, ödemeyi yapacaksınız...

ödeme paypalla mı sana kart mı

• quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

quote:

Orijinalden alıntı: Murat,

quote:

Orijinalden alıntı: ouz77

Arkadaslar habgi satıcıyı öneriyorsunuz? Daha kolay anlaşabilecegim kisi hangisi sizce onunla irtibata geceyim bugün. Bir de mail adreslerini gonderebilirseniz cok sevinirim. İlkonce pazarlık yapmak gerekiyor sanirim sonra aliexpress adresinden siparismi veriyoruz?

Yao Xin Electronics
    http://www.aliexpress.com/product-gs/469151578-wholesale-2011-latest-version-dm-800se-dvb-800se-800hd-se-free-shipping-wholesalers.html

Görüşeceğiniz satış temsilcisi: Peter Zhou

Contact Now, kısmından iletişim kurabilirsiniz.
    Pazarlığınızı yaptıktan sonra siparişinizi o anki fiyattan vereceksiniz ama ödeme yapmayacaksınız, ödeme penceresinde sizin pazarlıkta anlaştığınız fiyat yazacak, 30dk- 1,5 saat sürebilir, ödemeyi yapacaksınız...

ödeme paypalla mı sana kart mı

En güvenlisi Paypal.

• @Murat, sen nekadara aldın bu peter'dan ? bana direk 259 dolar diyor ems kargo ile ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

@Murat, sen nekadara aldın bu peter'dan ? bana direk 259 dolar diyor ems kargo ile ?

EMS ile 255.41$'a aldım.
  • paypala yeni kredi kartı ekledim ödemeyi yapamadim. onay kodunu bekliycem. müşteri hizmetlerini arasam bu kodu ögrenmek mumkun mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McCarty -- 18 Temmuz 2011; 15:11:24 >
  • quote:

@alialemdar,

Öncelikle eğer siz çok derinlere inmeyecekseniz, Uydu işleri karışık değildir sandıgınız kadar. Ben sadece Tv izlerim diyorsanız sorun yok.
    şimdi Dsmart ile Dreamboxı karşılaştirma yapmayin öncelikle daha cok kafanız karışır.
    SD yayınların çoğu aynıdır , bu birazda Tv ile alakalıdır , Evet receiver'inda önemi var mesela HDMI ile çıkış alırsanız görüntü kaybı en aza düşer kalite yükselir gibi...
    Aslında elinizde cihaz olsa Server olayini yavaş yavaş kaparsınız ücretsiz veren yerler oluyor günlük denemelik vs (bedava oldugu için) bunlari cihaza ekleyerek yavaş yavaş bu işi kavramanız mümkün.
    paralı yerlerde var, bu konuda dikkat etmek lazım. 1 senelik alırsınız izlersiniz ama server'lar size garanti vermez. yanı bugun izlersiniz yarının garantisi yoktur.
    gerci ben suana kadar bu tarz bişey yaşamadim.
    cihaz 1000TL degil. 430 TL gibi bi fiyat tutuyor.
    beklersiniz Türkiyeden alırsınız ama en az 6 ay beklersiniz bu cihazın gelmesi için fiyatida en az 600 lira olur.
    cihazın bozulması zor bence ama elektronik alet sonucta bi elektrik kesintisine de bakar bunlar ! :)
    bu arada inan çinliler veya bu tarz satan yerler genelde cihazlarının arkalarındadır ve bir çogu çok anlayışlı insanlardır.
    uzun oldu baya ama bence siz basit özelliklerini arastirin.

işte 3-5 için enayilik yapmak istemiyorum.
    bu kadar insan havada kapıyorsa bunu birşey vardır diye düşünüyorum, ondan fikir almaya çalışıyorum.
    kara cahilde değiliz araştırır kullanımının ayrıntılarınıda öğreniriz.
    sorduğum artıları?
    geçişler hızlı, hd yayın güzel, server bul bağlat bütün kanalları izle?
    bu mu?

• arkadaşım zaten piyasadaki en hızlı cihaz hangisi diye sorsan 10 kişiden 9u dreambox der , tabiii bu piyasayi bilenler için söylüyorum.
    kanal geçişleri + menu geçişleri hızlıdır.
    HD yayına zaten diyecek söz yok kalitelidir.
    Server olayini size server sahibi anlatacaktir hangi kanallarin olup olmadıgını
    veya server'in hızını gibi şeyler server verene kişiye bağlı.

Eğer düşünüyorsanız önce cihazı alın sonra server araştırması yaparsanız sizin adınıza faydalı olur.
  • hamdolsun ben de sipariş verdim İNŞALLAH kazasız belasız elimize ulaşır
  • Herhangi bankada yer alan döviz hesabımızdan paypal hesabına dolar aktarılabiliyor muyum? İlla kredi kartından mı çekmesi gerekiyor? Birde cihazları eline ulaşan arkadaşlar fikirlerini fotoğraflarını paylaşırlarsa daha güzel olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottomania -- 19 Temmuz 2011; 14:41:56 >
  • bu arada bende dün verdi siparişi direk ödedim sanırım onaya takıldı ödeme hala bekletiyor.
  • ben paypall ile ödedim
  • quote:

paypala yeni kredi kartı ekledim ödemeyi yapamadim. onay kodunu bekliycem. müşteri hizmetlerini arasam bu kodu ögrenmek mumkun mu?

kardeş müşteri hizmetlerini ara orası söyler ben de öyle yaptım
  • niye toplu alım yapmıyoruz başlığın amacı bu değil miydi?

ya da referans göstersek.

pazarlıkta yararlı olacak taktikler varmı?
  • @coco1912 , Aslında 2 kredi kartım vardı. 2.nciye tanımlamamiştim yani paypal'i çok nadir kullanıyorum extre'de görürüm , zaten ödemeyi yaptim akşama dogruda onaylanmiş kargo bilgileri bekleniliyor şuanda durum bu şekilde.

@alialemdar, toplu alınabilir fakat artık yeni yasayla bu tarz ürünler takılır ben hatta şöyle bişey düşünüyorum. şimdi siparişler gün geçtikçe artıyor belli bir süre sonra gümrük memurlarin bu dikkatlerini çekerse artık bir çok kişi gümrüge takılabilir.
    umarım bu süreçok geç olur hatta umarım hiç dikkat çekmez herkes alır diye umut ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomania

Herhangi bankada yer alan döviz hesabımızdan paypal hesabına dolar aktarılabiliyor muyum? İlla kredi kartından mı çekmesi gerekiyor? Birde cihazları eline ulaşan arkadaşlar fikirlerini fotoğraflarını paylaşırlarsa daha güzel olacak.

bildigim kadariyla paypal hesabına normal para aktarilmiyor en azından Türkiyede bu olmuyor.
    fakat Aliexprees sitesi bir çok ödeme sistemini destekliyor hatta banka havalesinide destekliyor ama nasıl olur bilmiyorum
    şöyle yapabilirsiniz. tanıdıgınız birisinın kredi kartı varsa sanal kart bilgileriyle sipariş verebilirsiniz. ödeme esnasında kartin sahibi sorulmuyor.
    3D güvenlik olan kartlara alişverişe izin veriliyor. ayrıca 3D yapmak zor degil.
  • Toplu alım yapma sansımız yokmu hem belki fiyatta da bir güzellik olur :)
    Ben de almak istiyorum 800 hd se. Kaç kişi var almak isteyen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blueye

Toplu alım yapma sansımız yokmu hem belki fiyatta da bir güzellik olur :)

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blueye

Toplu alım yapma sansımız yokmu hem belki fiyatta da bir güzellik olur :)

+1 . Toplu alımlarda gümrükten nasıl geçecek ?
  • quote:

@coco1912 , Aslında 2 kredi kartım vardı. 2.nciye tanımlamamiştim yani paypal'i çok nadir kullanıyorum extre'de görürüm , zaten ödemeyi yaptim akşama dogruda onaylanmiş kargo bilgileri bekleniliyor şuanda durum bu şekilde.

@alialemdar, toplu alınabilir fakat artık yeni yasayla bu tarz ürünler takılır ben hatta şöyle bişey düşünüyorum. şimdi siparişler gün geçtikçe artıyor belli bir süre sonra gümrük memurlarin bu dikkatlerini çekerse artık bir çok kişi gümrüge takılabilir.
    umarım bu süreçok geç olur hatta umarım hiç dikkat çekmez herkes alır diye umut ediyorum.

aynen kargo bilgilerini bekliyorum inş kazasız belasız gelir hepimizin ki
  • Arkadaslar peter zhou'ya mail attım aliexpress uzerinden ancak cevap gelmedi henüz. Bu arkadaslar nasıl irtibata gectiniz ve sipariş verirken yazdığınız ornek taslağı pm ile veya cok ozel degilse buradan paylaşırsanız sevinirim. Birde 2adet sipariş vermeyi düşünüyorum kac gün arayla sipariş gecersem gümrükte sıkıntı yasamam?
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.