Şimdi Ara

Cin'den Dreambox DM 800 HD getirtmek isteyenler? (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.614
Cevap
20
Favori
376.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 2601cuneyt

Ben bu tip cihazları pek bilmiyorum. Yazdıklarınızı sürekli takip ediyorum aylardır.

Bir kaç sorum olacaktı tecrübeli arkadaşlara :

'İmage yükledim 'falan gibi şeyler nedir , hiç bir fikrim yok..

Böyle bir cihaz düşünüyorum, hd kanalları izlemek istiyorum,DT maçları falan izlemek isterim.

Bunu kolaylıkla yapabilirmiyim , bi server ile anlaşmam lazım onu biliyorum .

Ben cihazı açıp kullanacakmıyım , yoksa internetten falan bişeyler yapmam gerekecek mi sürekli...

Bir de ses çıkışı nasıldır hd kanallarda 5+1 ses alınabiliyor mu ?

+1
    bende yeni evlendim. le5500'üm var
    hdd'den film izlemekten sıkıldım artık birşey alayım diye okuyorum, okudukca kafam karışıyor
    bu işleri daha önce hiç karıştırmamıştım, izleyeceğimi indirir izlerdim =)4

çok karışıkmış bu uydu işleri.

henüz internette bağlatmadım.
    smile'ın D-smart+internet kampanyası var hd+ alıcı veriyor internetle beraber 8mb'e kdr 72tl.
    uygun gelmişti bana.
    d-smartın cihazı çok mu dandiktir ki? sd yayınlarda kötü mü olur görüntü?
    bu dreambox'un kaçta kaçıdır?
    dreambox nasıl bir cihazdır ki bu kadar fiyatı var?
    diyelim ki aldık
    server için neler yapmak gerekir? ethernet bağlamak çözecek mi işi? yoksa tekrar burada server bulup onada senelik birşeyler mi vereceğim?

yani düşünüyorumda. 2.ooo tl tv ye veriyorsun
    1.ooo tl bu uydu işlerine çok değil mi?

sonra bu çinden getirme çıktı. gelen cihazın arkasında kimse yok dimi?

sonuçta elektronik alet. bu gün sony'den birşey alıyorsun hatalı çıkıyor. bu dreambox bile değil klon(ayrıntısı neyse) diyorsunuz, bir hata çıkma durumunda arkasında kimse yok mu? hadi arkasında kimse yok; buralarda tamirat yapabilecek kimseler varmı?

çok kararsızım. birşeyler okudukça daha kararsız oluyorum.

bana fikir verebilirseniz çok sevineceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

hadi ya ozaman ben yanlış gördüm
    Şu Bora arkadaşımızın sipariş verdigi kişinin linkini alırsak sevinirim.

site bura kardeş:www.aliexpress.com/store/101616/210982177-469151578/wholesale-2011-latest-version-dm-800se-dvb-800se-800hd-se-free-shipping.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coco1912 -- 16 Temmuz 2011; 21:26:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alialemdar

quote:

Ben bu tip cihazları pek bilmiyorum. Yazdıklarınızı sürekli takip ediyorum aylardır.

Böyle bir cihaz düşünüyorum, hd kanalları izlemek istiyorum,DT maçları falan izlemek isterim.

Ben cihazı açıp kullanacakmıyım , yoksa internetten falan bişeyler yapmam gerekecek mi sürekli...

+1
    hdd'den film izlemekten sıkıldım artık birşey alayım diye okuyorum, okudukca kafam karışıyor

smile'ın D-smart+internet kampanyası var hd+ alıcı veriyor internetle beraber 8mb'e kdr 72tl.
    uygun gelmişti bana.
    diyelim ki aldık
    server için neler yapmak gerekir? ethernet bağlamak çözecek mi işi? yoksa tekrar burada server bulup onada senelik birşeyler mi vereceğim?

sonuçta elektronik alet. bu gün sony'den birşey alıyorsun hatalı çıkıyor. bu dreambox bile değil klon(ayrıntısı neyse) diyorsunuz, bir hata çıkma durumunda arkasında kimse yok mu? hadi arkasında kimse yok; buralarda tamirat yapabilecek kimseler varmı?

kardeş yeni başlıyorsan dreambox sana kullanış bakımından zor gelebilir bence sen atlanta hd box gibi server kullanabileceğin daha kolay bir uydu alıcı alman tavsiyen ama sen bilirsin(görüntüsü inan seni tatmin eder ) ha server olayı için internet bağlantısı şart ha dreambox neden pahalı çünkü bu işlerin babası kim ne derse desin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coco1912 -- 16 Temmuz 2011; 21:38:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

quote:

site bura kardeş:www.aliexpress.com/store/101616/210982177-469151578/wholesale-2011-latest-version-dm-800se-dvb-800se-800hd-se-free-shipping.html

tmm bende orayi düşünüyordum olabilir mi diye dogruymus eyw. saol

• quote:

Orijinalden alıntı: alialemdar

quote:

+1

uygun gelmişti bana.
    diyelim ki aldık

@alialemdar,

Öncelikle eğer siz çok derinlere inmeyecekseniz, Uydu işleri karışık değildir sandıgınız kadar. Ben sadece Tv izlerim diyorsanız sorun yok.
    şimdi Dsmart ile Dreamboxı karşılaştirma yapmayin öncelikle daha cok kafanız karışır.
    SD yayınların çoğu aynıdır , bu birazda Tv ile alakalıdır , Evet receiver'inda önemi var mesela HDMI ile çıkış alırsanız görüntü kaybı en aza düşer kalite yükselir gibi...
    Aslında elinizde cihaz olsa Server olayini yavaş yavaş kaparsınız ücretsiz veren yerler oluyor günlük denemelik vs (bedava oldugu için) bunlari cihaza ekleyerek yavaş yavaş bu işi kavramanız mümkün.
    paralı yerlerde var, bu konuda dikkat etmek lazım. 1 senelik alırsınız izlersiniz ama server'lar size garanti vermez. yanı bugun izlersiniz yarının garantisi yoktur.
    gerci ben suana kadar bu tarz bişey yaşamadim.
    cihaz 1000TL degil. 430 TL gibi bi fiyat tutuyor.
    beklersiniz Türkiyeden alırsınız ama en az 6 ay beklersiniz bu cihazın gelmesi için fiyatida en az 600 lira olur.
    cihazın bozulması zor bence ama elektronik alet sonucta bi elektrik kesintisine de bakar bunlar ! :)
    bu arada inan çinliler veya bu tarz satan yerler genelde cihazlarının arkalarındadır ve bir çogu çok anlayışlı insanlardır.
    uzun oldu baya ama bence siz basit özelliklerini arastirin.

• quote:

quote:

quote:

sen sipariş verdin mi kardeşş

• Benim 800se torbaya eklenmiş, pazartesi çarşamba arası elimde olur.

Cin'den Dreambox DM 800 HD getirtmek isteyenler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAICO -- 17 Temmuz 2011; 20:35:40 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

sen sipariş verdin mi kardeşş

yok yarın gündüz sipariş vericem.
    Peter'a bi selam yolladim sorular sordum bakalim ne diycek

• @Murat, , sende mi yaoxin'den sipariş verdin ?
  • quote:

@Murat, , sende mi yaoxin'den sipariş verdin ?

Evet.
  • Arkadaslar, son sayfalara baktımda göremedim, 150€ sınırını nasıl aşıyorsunuz? Bende sipariş vermek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Arkadaslar, son sayfalara baktımda göremedim, 150€ sınırını nasıl aşıyorsunuz? Bende sipariş vermek istiyorum.

Satıcıya gümrük limitinin altında bir fiyat ve hediye olarak işaretlemesini istiyorsunuz. Tabi risk her zaman var.
  • o adamlar işin piri olmuş zaten çoğu hatta bazılarina bişey söylemenize gerek kalmiyor fiyatı düşük yazdırıyor.
    gift olayi da sadece formalite bana göre hiçbir katkısı yok. ama fiyat ve içerik önemli.
  • Cihaz gelmeden 2.5 HDD ayarlamam lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat,

Cihaz gelmeden 2.5 HDD ayarlamam lazım.

sata ide farkediyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: amon35

quote:

Orijinalden alıntı: Murat,

Cihaz gelmeden 2.5 HDD ayarlamam lazım.

sata ide farkediyormu?

2,5" sata hdd destekliyor...
  • arkadaşlar bende istiyorum ..
  • Arkadaslar habgi satıcıyı öneriyorsunuz? Daha kolay anlaşabilecegim kisi hangisi sizce onunla irtibata geceyim bugün. Bir de mail adreslerini gonderebilirseniz cok sevinirim. İlkonce pazarlık yapmak gerekiyor sanirim sonra aliexpress adresinden siparismi veriyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ouz77

Arkadaslar habgi satıcıyı öneriyorsunuz? Daha kolay anlaşabilecegim kisi hangisi sizce onunla irtibata geceyim bugün. Bir de mail adreslerini gonderebilirseniz cok sevinirim. İlkonce pazarlık yapmak gerekiyor sanirim sonra aliexpress adresinden siparismi veriyoruz?

Yao Xin Electronics
    http://www.aliexpress.com/product-gs/469151578-wholesale-2011-latest-version-dm-800se-dvb-800se-800hd-se-free-shipping-wholesalers.html

Görüşeceğiniz satış temsilcisi: Peter Zhou

Contact Now, kısmından iletişim kurabilirsiniz.
    Pazarlığınızı yaptıktan sonra siparişinizi o anki fiyattan vereceksiniz ama ödeme yapmayacaksınız, ödeme penceresinde sizin pazarlıkta anlaştığınız fiyat yazacak, 30dk- 1,5 saat sürebilir, ödemeyi yapacaksınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAICO -- 18 Temmuz 2011; 11:40:23 >

• Rakamı gönderen düşük gönderse bile, genelde Gümrük memuru ödeme dekontunuda görmek istiyor. Bu şekilde kaçmak ise mümkün değil gibi. Risk almaya değermi bilmiyorum. Daha önce 500 TL'lik cihaza 300 TL vergi istemişlerdi.
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.