Şimdi Ara

Cin'den Dreambox DM 800 HD getirtmek isteyenler? (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.614
Cevap
20
Favori
376.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet cihazım geldi daha doğrusu ben gidip aldım :) çok kaliteli gerçekten sadece media player olarak çalıştırdım çanakları taktıktan hemen sonra diğer testlere bakıcam zaten bora abi testini yapmıştı. cihazın bizim elimize sağlam geçip geçmemesi önemli :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cofcof -- 14 Temmuz 2011; 17:48:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cofcof

evet cihazım geldi daha doğrusu ben gidip aldım :) çok kaliteli gerçekten sadece media player olarak çalıştırdım çanakları taktıktan hemen sonra diğer testlere bakıcam zaten bora abi testini yapmıştı. cihazın bizim elimize sağlam geçip geçmemesi önemli :)

hayırlısı olsun umarım yeni alacak arkadaşlara yol gösterirsin herkesin böyle güzel bir cihaza sahip olmak için(hangi firma-hangi posta vb)
  • ooo brası bayağı şenlenmiş başka bir forumda takip etigim ve bizleri bilglendiren bildiklerini paylaşmaktan esirgemeyen arkadaşlar hepsi burda eee yasak yasak nereye kadar
    ben şunu ögrenmek istiyorum acaba bu 800 se hd türkiyeye gelmezmi buradan alsak ben bu posta işlerine fazla güvenmiyorumda ondan bekliyecem tr gelsin
    saygılar
  • @cofcof

Hocam ürünü hangi satıcıdan ve ne kadar aldığını söylebilir misin acaba?Bende almak istiyorum bu cihazdan.Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican179

ooo brası bayağı şenlenmiş başka bir forumda takip etigim ve bizleri bilglendiren bildiklerini paylaşmaktan esirgemeyen arkadaşlar hepsi burda eee yasak yasak nereye kadar
    ben şunu ögrenmek istiyorum acaba bu 800 se hd türkiyeye gelmezmi buradan alsak ben bu posta işlerine fazla güvenmiyorumda ondan bekliyecem tr gelsin
    saygılar

muhakkak gelir ama zamanını sorarsan ........ olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: cofcof

evet cihazım geldi daha doğrusu ben gidip aldım :) çok kaliteli gerçekten sadece media player olarak çalıştırdım çanakları taktıktan hemen sonra diğer testlere bakıcam zaten bora abi testini yapmıştı. cihazın bizim elimize sağlam geçip geçmemesi önemli :)

Hayırlı olsun sorunsuz gümrüğe takılmadan aldığına sevindim.
  • Benim 800se de Türkiye'ye giriş yapmış.

Cin'den Dreambox DM 800 HD getirtmek isteyenler?
  • ÜRÜN nereden kimden ne kadara alındı?
  • alan arkadaşlar ıcınde satmak ısteyen varsa talıbım.. malum cınden alma durumum pek yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilal47

ÜRÜN nereden kimden ne kadara alındı?

Firma, Yao Xin Electronics (Hong Kong) Ltd. Biraz pazarlık yaparak, EMS ile 255.41$'a aldım.
  • He he...

Hocam 255 dolar'ı anladıkta, 41 cent'i ne oluyor? Yani web üzerinden ödeme yaparken
    sistemin kendi hesapladığı bir şey mi? Onu soruyorum.

Saygılar.
  • Bende Tinadan 255 Uds Aldım
  • Arkadaşlar Önemli Bir Nokta Ödemelerinizde Tahmin Ediyorum Paypalı Tercih Ediyorsunuz Paypala Tanımlı bir Dolar Hesabınız Yoksa veya Ödemelrinizi Kredi Kartından Gercekleştiriyorsanız Bankaların Kapalı Olduğu Zamanlarda Tatil Günleri Yada Gece Paypal Ödemesi Yapmayın Çünkü Bankaların Dolar Kurları En Fahiş Rakamdan İşlem Görüyor Bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeli32

Arkadaşlar Önemli Bir Nokta Ödemelerinizde Tahmin Ediyorum Paypalı Tercih Ediyorsunuz Paypala Tanımlı bir Dolar Hesabınız Yoksa veya Ödemelrinizi Kredi Kartından Gercekleştiriyorsanız Bankaların Kapalı Olduğu Zamanlarda Tatil Günleri Yada Gece Paypal Ödemesi Yapmayın Çünkü Bankaların Dolar Kurları En Fahiş Rakamdan İşlem Görüyor Bilginize

çok önemli nokta paylaştığın için saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

He he...

Hocam 255 dolar'ı anladıkta, 41 cent'i ne oluyor? Yani web üzerinden ödeme yaparken
    sistemin kendi hesapladığı bir şey mi? Onu soruyorum.

Saygılar.

Önce pazarlığı yapıyorsunuz, sonra siz siparişi verin ben fiyatı düzelteceğim diyor. Bana 255$ demişti, 255,41$ göründü bende bir şey demedim.
  • Slm, arkadaşlar bende birşey soracam, alibaba.com dan biriyle konuştum 238 dolara indi ama paypal deyince 250 yaptı. Bu paypal fee dediği ne olaki onu anlamadım. Yardımcı olan olursa sevinirim:)
  • Dm 800SE içinden çıkan kumandanın, tvyi kumanda etme özelliği çalısıyormu acaba ?

bu arada;
    bora usta hoş geldin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amon35 -- 15 Temmuz 2011; 18:25:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ma_juniyor

Slm, arkadaşlar bende birşey soracam, alibaba.com dan biriyle konuştum 238 dolara indi ama paypal deyince 250 yaptı. Bu paypal fee dediği ne olaki onu anlamadım. Yardımcı olan olursa sevinirim:)

hocam paypal bu işi hayrına yapmıyor.oda yaklaşık olarak 10$ ını kendine kesiyor.

@cofcof ile aynı anda ülkeye girmesine rağmen,benim makina hala elime ulaşmadı.o istanbul da olmanın avantajını kullandı galiba.benimkisi Türkiye sınırları içinde kaplumbağa ile geliyor galiba :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafada -- 16 Temmuz 2011; 14:33:34 >
  • Cumartesi günleri ptt'de durum güncellemesi yapılıyor mu?
  • benim uyducu bi arkadaşım var toptan getiriyomuş oradan. Sana 200 daolara ayarlayayım dedi bende biraz bekle dedim. Malum klonlar daha yeni geldi şimdilik inceliyorum ferrrimi sim mi falan diye....Se modeli yanlış olmasın...
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.