Şimdi Ara

Çin aşısını olur musun? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
3.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git

Çin aşısını olur musun?

(En Son Oy Tarihi: 15.12.2020)
Giriş
  • Çin aşışı bugüne kadar kullanılan ilaçların üretildiği teknoloji ile üretiliyor. Diğer aşılar tamamen yeni teknoloji ile üretilmiş. Hangisi daha güvenilir? Deneyim ve süreci daha uzun olan teknoloji daha güvenli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asau -- 4 Aralık 2020; 23:39:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarjinaL_Kedi

virüs Çinden çıktı aşıda Çinden bu işde sizce bir sorun varmı yokmu

Gayet normal. Virüs ilk Çin’de tespit edildiğinden araştırmalara da ilk orada başlandı.

• Çin aşısı değil onaysız alman aşısınıda olmam. Onaylanmış aşı henüz yok. Sizi gidi denekler..

Çin aşısını olur musun?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozeba

Olmak istemiyorum, kesinlikle olmam diyenler bilimsel dayanaklarını sunabilir mi? Ben de kararsızım çünkü. Bill Gates rokafelır rosçilt falan demeden, bilimsel kaynaklara dayalı şeyler olursa sevinirim. Salgının ilk başlarında Çin'den gelen test kitlerine olan önyargımdan dolayı ben de mesafeliyim açıkçası.

Mesele çin olması değil. Mesele bence aşının onaysız olması. Hala deneme aşamasında olması dsö nün onay vermemiş olması.

Yoksa aşınım vırtın zırtın ülkesi milliyeti olmaz

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt

amerikan aşısı adamı aha bu hale getiriyormuş yan etki sonucu ;

--------------------------------------------------------------------------------------

bu da Çin aşısının yan etkisi ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 5 Aralık 2020; 2:53:28 >
  • Aklı olan Çin aşısını kesinlikle yaptırmaz. Aşının daha faz 3 denemeleri bile yok,Çin aşısını sipariş eden bir tane Avrupa ülkesi veya gelişmiş ülke yok hepsi Alman aşısı şipariş ediyor.Çin aşısını alan bizim gibi fakir 3 dünya ülkeleri Brezilya v.b ülkeler.Bu ülkelerdeki iktidarlarda covid'in ekonomik maliyetini karşılayamayıp iktidardan olmamak için kendi halklarını seve seve kobay olarak kullandırırlar.Ben Türk düşmanı Çinli faşistlerin kobay faresi değilim.Ne olduğu belli olmayan aşıyı olacam ondan 1-2 sene sonra artık sinir sistemi felçimi olurum yok sakat mı kalırım Allah bilecek Hadi lan ordan.

• Sağlık çalışanları, güvenlik güçleri ve forumumuzda bolca bulunun öğretmenler isteselerde istemeselerde bu aşıyı olacaklar -kamuda görev yapanlar-

Ama ben siyasetçilerin 1 tanesinin bile şu aşıdan olacağına zerre inanmıyorum, hepsi pfizer ya da oxford aşısını bekleyecek

• Dark Territory kullanıcısına yanıt

Ben de böyle düşünüyorum Çin aşısını olur musun? 

• aşı konusunu duyunca veya görünce; kan benim damar benim videosunda ki çocuk gibiyim

• kafadan eksik olmanız lazım çin aşısı yaptırmanız için

pfizier,moderna ve oxfordun aşıları varken bunu yaptırılır mı lan ?

burda çine ana bacı sövenler şimdi aşısın oluyor komedi

• quote:

Orijinalden alıntı: asau

Çin aşışı bugüne kadar kullanılan ilaçların üretildiği teknoloji ile üretiliyor. Diğer aşılar tamamen yeni teknoloji ile üretilmiş. Hangisi daha güvenilir? Deneyim ve süreci daha uzun olan teknoloji daha güvenli.

çin bu virüsü aylarca saklayan ve faşist bir devlet yönetimi olan bir yer.

onun ürettiği çin işi aşıyı olmak istiyorsan buyur koşarak ol hatta aliexpressten al satıyorlardır kesin 1 dolara

• Kesinlikle hayır

• Bu aşıdan sonra hersey normale doncek desınler mıllet kosa kosa olur sorgulamaz bıle olmam dıyenlerın cogu evde takılanlar evını esnaflık yaparak gecındıren ozel sektorde calısan adam bu surec bıtecekse çinliyi bıle yer

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.