Şimdi Ara

Çin arabası aldım (Geely FC) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
15.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yalnız akünüz varta. Fabrikasyon bu akü geldiyse helal olsun geelye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AntiFANBOY

yalnız akünüz varta. Fabrikasyon bu akü geldiyse helal olsun geelye :)

evet fabrika çıkışı. bi de yangın söndürücüsü de çince. cins cins şeyler yazıyor:)
  • http://forum.donanimhaber.com/m_92640437/mpage_2/f_//tm.htm#96416395 adresindeki konudan geldim hocam güle güle kullanın,

babamda ikco samand lx var 5 ıl oldu çok şükür bir arızası çıkmadı henüz 60.000 km oldu fazla kullnmıyoruz ama memnunuz çok şükür sorunsuz bindik

güle güle kullanın :)

ben de 2. el arayışlarına devam ediyorum şahsım için
  • Geely deyip geçmeyin VOLVO'nun süssüz olanı sonuçta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

aracın dış fotosunu nazar değer diye koymadım:D

içine nazar değmiyormu bunun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dionysos_07 -- 15 Eylül 2014; 1:03:52 >
  • Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaybolmayansakiz

http://forum.donanimhaber.com/m_92640437/mpage_2/f_//tm.htm#96416395 adresindeki konudan geldim hocam güle güle kullanın,

babamda ikco samand lx var 5 ıl oldu çok şükür bir arızası çıkmadı henüz 60.000 km oldu fazla kullnmıyoruz ama memnunuz çok şükür sorunsuz bindik

Samand dediginiz iran aracında peugeot psa/ford motoru vardır belirtmek istedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

quote:

Orijinalden alıntı: kaybolmayansakiz

http://forum.donanimhaber.com/m_92640437/mpage_2/f_//tm.htm#96416395 adresindeki konudan geldim hocam güle güle kullanın,

Samand dediginiz iran aracında peugeot psa/ford motoru vardır belirtmek istedim

teşekkür ederim çin arabası olarak değil de konuda arkadaş yeni araç aldım yazmış onu hayırlı olsun demek için gelmiştim

tu5 peugeot motoru var 106 bg peugeot 307 motoru var (307'de kullanılanların farklı bir versiyonu)

samand yazma amacım az tercih edilen alınırken korkulan bir araç olması açısındandı

teşekkürler yine de ilginiz için :)

• Volvo kalitesini gösteren bir araç hatta bazı yönlerden volvodan daha iyi neredeyse corolla kadar iyi
  • Mazotşist kullanıcısına yanıt
    Adam 3 bin tl fark ile linea bile almazken 40 bin tl kredi çekicek ?
  • hocam hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın inşallah, ağzınızın tadı bozulmadan
  • ohaa. Beyler arabamda follow me home ozellıgıde varmıs yenı ogrendım.

Aracı kapattıktan 10, 15 sanıye sonra farlar kapanıyor.

Hakkatten sasırdım.

• Hayırlısı olsun. Araban gerçekten çok donanımlı. Benim bile canım çekti desem yeridir :))
    Bizim için bol fotoğraflı detaylı bir inceleme yapabilirsen mutlu oluruz. Böylece arabaya önyargıyla yaklaşacak arkadaşlar biraz yumuşar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

yanlış tercih olmuş hocam, almadan önce sorsaydın keşke. paranın üzerine 40 bin kredi çekip boş paket Polo daha iyi bir tercih olurdu

Bazı arkadaşlar espriyi kaçırmışlar,ciddi ciddi tepki vermişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

yanlış tercih olmuş hocam, almadan önce sorsaydın keşke. paranın üzerine 40 bin kredi çekip boş paket Polo daha iyi bir tercih olurdu

Bence 500 bin daha cekip Maserati alsa daha iyi olur. Poloda neymiş.

• LPG düşünmüyor musunuz?
  • Hayırlı olsun öncelikle, emgrand ta alabilirdiniz.
  • Mahalle baskısı,2.el piyasası ve yedek parça olaylarının dışında bence o fiyata alınabilecek iyi araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

LPG düşünmüyor musunuz?

senede en fazla 8 bin km yaptığım için (onun da çoğu yazın gezmelerde) düşünmüyorum.
  • aracı kullandıkça yeni şeyler öğreniyorum.

farlar meğerse tam otomatikmiş. follow me home un yanı sıra otomatik far açma özelliği varmış.

far düğmesini iki ileriye çevirdiğimde bi daha kapatmama gerek kalmıyor. gündüz geceyi ayırt ediyor ve otomatik olarak farları yakıyor araç.

20 bin tlye aldığım bu aracı artık gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

bu arada kontağı kapattıktan sonra arac kendini 10 saniye sonra falan kendi kitliyor.

bu özellik sanki önceki aracımda da vardı galiba.

bunlarla ilgili bi kaç foto koyacağım.

camlar da kendi kendine kapanıyor mu bunu da test edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael Wittmann -- 15 Ekim 2014; 21:16:47 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.