Şimdi Ara

CİMER'E UPLOAD HIZLARINI HER GÜN ŞİKAYET EDİYORUZ! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
3
Favori
1.123.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
255 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yurtdışına bağlı derken? hocam saçmalama lütfen zam gelecekse bile yapabilecekleri 10 olurdu 20 olurdu. şu an eskiden 50mbs kullandığım netin fiyatına 16 vermiyorlar bile belki de... yaşadığımız ülke belli. firmalar her fırsatı geçirmek için kullanıyor. bu akn onlara fırsat verdi ve acımadılar.

dediğim gibi ev kullanıcısının zaten upload gibi bir derdi olmaz ama para kazanan adam kıysın paraya alsın upload paketini
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    hocam internetin fiyatı asla dolarla ölçülmez. ben 4 yıldır 60-70 TL bandında kullandığım interneti şu an 130 a alabiliyorum. eğer akn olayı olmasaydı tahminen 80-85 olacaktı. dediğim gibi siz para kazanacaksınız diye standart kullanıcıların sırtına yük biniyor!
  • T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER)’ ne yapmış olduğunuz
    başvurunuz 2000151802 sayısı ile alınmıştır.
    Başvurunuz ile ilgili tüm işlemleri CİMER’in internet adresinden takip edebilirsiniz.

Başvuruma Git

-------------------------

Bi destek çabası da benden olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marmarafb

hazmedemeyen değil güzel kardeşim. eğer aynı şartlar ile kalksa kimse ses etmezdi. ama sizin gibi profesyonel anlamda internet kullanan 1-2 milyon fazla para vermesin diye 25 milyon ev kullanıcısı daha fazla para verip mağdur oluyorsa burada durup bir düşünmek lazım!!!

bu işten para kazanıyorsan vereceksin adam akıllı paranı alacaksın çatır çatır hizmetini. sizin mantığınız bencillik oluyor
    kesinlikle katılıyorum

kendi zevkleri için başkasını düşünmeyenleri ben hiç düşünmem!

millet 20-30 lira farkı böyle para değilmiş gibi düşünüyor millet kuruşu hesaplar hale geldi kuruşu!

o nedenle madem daha iyi upload istiyorlar parasını öder alırlar. bu kadar basit.
  • dolarla internet fiyatlandıranlar var burda

geçen sene dolar 7 ye dayandığında 24 megabit internete 69 tl veriyordum

şimdi birebir aynı internete 129 tl veriyorum

neyin derdindesiniz? keşke lanet akk kalkmasaydı da 24 mb 150 akn li paketle kalsaydım 70 liraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: falterubbix

dolarla internet fiyatlandıranlar var burda

neyin derdindesiniz? keşke lanet akk kalkmasaydı da 24 mb 150 akn li paketle kalsaydım 70 liraya.
    doğru diyorsunuz bunlar örgüt gibi çalışıyorlar aslında..

işleri görülünce

"paran yoksa kullanma"
    "paran kadar kullan kardeş"

diye yorum yazar sonra engel basarlar!

AKK bize girdi şimdi zengin kesim UPLOAD ı bize nasıl sokacağının derdinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: marmarafb

hocam internetin fiyatı asla dolarla ölçülmez. ben 4 yıldır 60-70 TL bandında kullandığım interneti şu an 130 a alabiliyorum. eğer akn olayı olmasaydı tahminen 80-85 olacaktı. dediğim gibi siz para kazanacaksınız diye standart kullanıcıların sırtına yük biniyor!
    Ben standart kullanıcıyım. Para kazandığım felan yok yani:)

İnternet malesef dolara endexli. Çünkü yurtdışına bi para ödeniyor gigabit bazında...

Daha uygun iss ler var 120lira ödemek yerine onlara geçebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marmarafb M kullanıcısına yanıt
    hocam şöyle bir durum var. bizim kullandığımız internet altyapısının çıkışları yurtdışına bağlı. yani örnek vermek gerekirse Bulgaristan'daki bir arıza Türkiye'de belli noktalarda internetin kesilmesine sebep olur. hani yani bu olay sadece Türkiye ile alakalı bir olay değil. tamam biz burada bir firma kuralım kendimize göre fiyat belirleyelim diye bir şey yok. ben önceden 55 TL'ye 16 mbps 100 GB kotalı kullanıyordum şu an 73 TL 50mbps kotasız kullanıyorum. gerçekten saçmalıyorsunuz şu anki fiyatlar da abartılacak bir durum yok. adil kullanım kotası sebebiyle abartılacak bir durum yok tabii ki daha ucuz olabilir. ancak adil kullanım kotası kalkması sebebiyle zam gelmedi. TurkNet millenicom net speed Vodafone ve benzeri gibi internet servis sağlayıcıları varken hala fahiş fiyatlar sunan Türk telekom'u kullanıyorsanız ona diyecek bir şeyim yok. gerçekten bu kota olayını savunmanız can sıkıcı. ev kullanıcısı dediğin adamların çoğu film dizi izleyen oyun oynayan insanlar. zaten bu alanlarda kotanın yetmesi mümkün değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

dolarla internet fiyatlandıranlar var burda

Hala akklı paketler var kullanın tutan mı var? Aynı ucretlere..
    24 aylık sözleşme yaptığın için fiyatlardan etkilenmemiş olabilrsin bos yorum yapma..

• Bu yüzden torrent ratio'larını sağlayamıyorum. İllet bi durum
    Ben 75 megabit intenete 76 tl veriyorum çok mu 2020 yılında simit bile 2 lira olmuş daha pahalı kullanıyorsan o senin sorunun

Ne boş bir yorum upload herkesin sorunu ben yayıncı degilim para felan da kazanmiyorum 75 megabitlik internet kullanıyorum evde biri görüntülü konuşunca veya bir resim video gönderince evin 75 megabitlik inteneti kitleniyor iptal oluyor resmen bazı firmalar halen senin istediğin akn li paketleri sunuyor git onları al asıl sen millete ayak bağı oluyorsun hatta sana tavsiye vereyim Netspeed 200 akn li Paket 35 mbps hiz 65 tl sen şimdi ben Türk Telekom dan başka firma kullanmam da dersin milletin önünden çekil bari taş koyma

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

Hala akklı paketler var kullanın tutan mı var? Aynı ucretlere..
    24 aylık sözleşme yaptığın için fiyatlardan etkilenmemiş olabilrsin bos yorum yapma..

Alıntıları Göster
    yok ya ?

göndersene hadi 24 megabit 69 tl ye bir tane paket bana, limitisz ama AKNli. bi gönder bütün taahütlerimi iptal edip geçeyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falterubbix -- 16 Ocak 2020; 14:41:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

Kafası çalısmayanı şu mesajla gösterdin herkese helal sana..

Dolar 2 lira iken aldığın 40 liralık hizmet
    Dolar 6 lira ile aldığın 90 liralık hizmet.

Bi düşün kim otla besleniyor kim etle

Alıntıları Göster
    hep bunlar ot etkisi

adil kullanım kotası kalktığı an mı dolar yükseldi de kalkar kalkmaz fiyatlar katladı, cevap vericem diye birşey atacaksın ortaya da biraz düşün öyle yaz

ayrıca internet hizmeti gibi her geçen gün daha da ucuzlayan daha doğrusu ucuzlaması gereken bir hizmeti doların durumuna bağlayıp yarı fiyatına düşmesi gerekirken 2 katı hatta 3 katına çıkmasını normal görmek için ciddi manada zeka geriliğine sahip olmak lazım

bugün yine benzer hıza sahip internete üstelik adı değişmiş ama işleyişi aynı kalmış hız düşürümlü kotalı olarak piyasanın da en ucuzu olmasına rağmen öncekinin 2 buçuk katı para veriyorsam sizin gibi kafası çalışmayanlar yüzünden

şimdi upload işinin de güzelce içine edin, ona da dünya para vermeye başlayalım

• falterubbix kullanıcısına yanıt
    Daha iyisini tavsiye edeyim size

35 Mbps'e Kadar Hız
    3 Mbps'e Kadar Upload
    Taahhüt Yok
    200 GB Smart Kota
    Her Ek 1 GB 50 Kr
    76 TL'ye ulaşınca sınırsız
    Ayda | 63,00 TL

Netspeed i arayıp hemen geçebilirsiniz

Ben illa Telekom kullanacam diyorsanız birşey diyemem

• Yazıyı elden geçirmek gerekebilir. Devrik cümleler ve imla hataları var. Çok mu önemli? Değil... Daha mı iyi olurdu acaba diye düşündüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AL3lMA

Daha iyisini tavsiye edeyim size

35 Mbps'e Kadar Hız
    3 Mbps'e Kadar Upload
    Taahhüt Yok
    200 GB Smart Kota
    Her Ek 1 GB 50 Kr
    76 TL'ye ulaşınca sınırsız
    Ayda | 63,00 TL

Netspeed i arayıp hemen geçebilirsiniz

Ben illa Telekom kullanacam diyorsanız birşey diyemem
    hocam millenicom, türknet, netspeed falan filan çok baktım internette. ne müşteri hizmetlerinde iş var, ne verdikleri teknik destekte iş var.

ayrıca malesef ki ağustos ayında türk telekom ile 50 mbps sınırsız kotasız internet için modem de dahil 138 tl ye taahhüt yaptım.

şimdi iptal etsem 2000 lira isterler geriye kalan 1,5 sene için. aynı paketi superonline 150 tl den vermek istedi 10 yıllık superonline kullancısıyken istemeye isteyeme zorla lanet TT ye geçtim.

edit:
    https://eksisozluk.com/netspeed--2072551?p=7

buyrun geriye doğru okuyun 100 yorumun 85 tanesi olumsuz.

sürekli online oyun oynayan, netflix kullanan biri olarak bu tip sorunlar beni çıldırtır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falterubbix -- 16 Ocak 2020; 15:5:49 >

Yurt dışında sunucusu olan yerlere girmek istemiyorsanız elbet değişmez fiyat ama amazon.com veya aliexpress gibi yerler için gerekiyor
    Ayrıca AKN kalkmasaydı belki 85TL verip 100 mbps kullanıp 200 GB sonra 3 mbps'e düşecekti

Sadece yurt içine OK iseniz Sahibinden, gittigidiyor ve donanimhabere girersiniz fiyat değişmeden AHaber, Google, Spotify gibi sunucusunu yurt dışında bulunduran firmalardan hizmet alamazsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 16 Ocak 2020; 15:4:40 >
  • falterubbix kullanıcısına yanıt
    Maalesef bu işler yorumlara bakarak olmaz aynı yorumların daha fazlası Türk Telekom için yapılıyor aynı altyapı da aynı problemleri yaşarsınız daha fazlası başınıza gelmez ben sırayla Tt millenicom turknet ve son olarak Netspeed kullanıyorum hepsinde altyapı aynıydı sadece pingler de farklılık vardı

Ping değerleri ortalama yazıyorum ayni altyapıda hizlarda değişiklik yok degerlerde de

Tt 20
    Millenicom 45
    Turknet 19
    Netspeed 24

Bu Ping değerleri şehirden şehire değişiyor millenicom en yuksekti ozaman adı dopig di taahhüt bitene kadar kardeşim çıldırdı Cs oynuyordu
    Turknet den çok memnundu ben mh yok diye ayrıldım Netspeed de şuan hiç problem çıkmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.

hep bunlar ot etkisi

adil kullanım kotası kalktığı an mı dolar yükseldi de kalkar kalkmaz fiyatlar katladı, cevap vericem diye birşey atacaksın ortaya da biraz düşün öyle yaz

ayrıca internet hizmeti gibi her geçen gün daha da ucuzlayan daha doğrusu ucuzlaması gereken bir hizmeti doların durumuna bağlayıp yarı fiyatına düşmesi gerekirken 2 katı hatta 3 katına çıkmasını normal görmek için ciddi manada zeka geriliğine sahip olmak lazım

bugün yine benzer hıza sahip internete üstelik adı değişmiş ama işleyişi aynı kalmış hız düşürümlü kotalı olarak piyasanın da en ucuzu olmasına rağmen öncekinin 2 buçuk katı para veriyorsam sizin gibi kafası çalışmayanlar yüzünden

şimdi upload işinin de güzelce içine edin, ona da dünya para vermeye başlayalım

Alıntıları Göster
    3 SENE once tt bana 35 sabıt paketı 65 lıraya sattı. 1 sene once de paketımın bıtmesıne 2 3 ay kala 89 dan yenıleye bılırız dedı.
    tahut bıttı ve ben turknete gectım 35 mbps 65 lira . tahut bıtıp baska ıss gectıgımde 3 ay sonra yanı ilk teklıften 5 ay kadar sonra 110liradan abone olabılırsınız dıye teklıf verdıler. suan aynı paket 120 lıra. ot etkısınden cıkmıs arkadas sımdı dırekt 120 lıra olmus olsa ıdı haklıydın derdım. ama olan bu.

yanı dolarla baglantısı yok mok hıkaye. bu sırketler yurt dısınada odeme yapıyorlar gigabit basına. ve bunlar DOLARLA !

gıdıp daha uygun olan KOTALI paketlerı de alabılırsın. verdıgın para yıne 60 lıra cıvarı olacak. ama rahatlıga alısıp AKK GECME !

• quote:

hocam millenicom, türknet, netspeed falan filan çok baktım internette. ne müşteri hizmetlerinde iş var, ne verdikleri teknik destekte iş var.

ayrıca malesef ki ağustos ayında türk telekom ile 50 mbps sınırsız kotasız internet için modem de dahil 138 tl ye taahhüt yaptım.

şimdi iptal etsem 2000 lira isterler geriye kalan 1,5 sene için. aynı paketi superonline 150 tl den vermek istedi 10 yıllık superonline kullancısıyken istemeye isteyeme zorla lanet TT ye geçtim.

edit:
    https://eksisozluk.com/netspeed--2072551?p=7

buyrun geriye doğru okuyun 100 yorumun 85 tanesi olumsuz.

sürekli online oyun oynayan, netflix kullanan biri olarak bu tip sorunlar beni çıldırtır.

Alıntıları Göster
    noldu tum tahutlerı ıptal edecektın ?

demekkı TT ye domalmak yerıne baska ISS bakmak ısınıze gelmemıs.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.