Şimdi Ara

CİMER'E UPLOAD HIZLARINI HER GÜN ŞİKAYET EDİYORUZ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
3
Favori
1.123.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
255 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    100gb tı 100'den sonra 16 oluyordu. 100 ü aştığım sınırlıdır. dizi film oyun için kullanıyordum. siz ne indiriyorsunuz bu kadar anlamıyorum valla...
  • TurkTelecom kullanıcısına yanıt
    Ha ha ha ha Hiç güleceğim yoktu bay troll, artık sıktınız! Sizin gibi insanların var oluşu gerçekten israftan başka bir şey değil.

Yıl 2020 olmuş, Bulgaristan gibi gariban bir ülkede bile şu anda 50 mbps almak için ödediğim ücrete 250 mpbs/250 mbps up/downlı internet veriliyor. Ne diyorsun sen?
  • Yeni zamlar yolda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metalchesh M kullanıcısına yanıt
    Akıl var mantık var bulgarıstanın yüz ölçümüne bak ve nüfusuna bak ziya savundugun ülkeye bak 4k yı bile 16 mb ile izlersin daha ne istiyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: marmarafb

100gb tı 100'den sonra 16 oluyordu. 100 ü aştığım sınırlıdır. dizi film oyun için kullanıyordum. siz ne indiriyorsunuz bu kadar anlamıyorum valla...
    Aylık 400 ila 900 gb arası kullanımım oluyor... Oyun film bende:) akşamdan akşama kullanıyoruz..
    Siz heralde 720p video izleyince garipsediniz... Tüm gün evde olsam 1000 gb çok rahat geçiyor misal yazları..

Oynadığım oyunlarda pubg pubgmobile csgo... Başka oyun oynamam.

CİMER'E UPLOAD HIZLARINI HER GÜN ŞİKAYET EDİYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 15 Ocak 2020; 17:26:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkTelecom

Bu mesaj silindi.
    Vermiyor verebilse keşke!!!

Ama bakır kablo ile 100 mbps veriyorlar.. Upload ı kısıtlamasa 55de upload verebiliyorlar. O bakır kablolarla. Ama satılmış tt izin vermiyor..

• Kullanıcılar download hızlarına takıldığı için firmalar da en düşük seviyelerden hizmet veriyor.Son zamanlarda canlı yayın platformlarının canlanmasından sonra upload hızları konuşulur oldu.Şu an sanırım fiberde 5 mbps upload veriliyor. İnanılmaz düşük bir hız fakat kullanıcılar talep etmezse ISS firmaları neden yatırım yapsın? Yada elinde örneğin 20 mbps upload hızını verecek kapasite varken neden hepsini versin? Hepimizin başına gelmiştir.Taahütt süresi bitmeye yakın aranırız, arayan kişi şu kampanyamız var şu hızı verebiliyoruz der, upload hızı kaç dediğimizde bir saniye bakalım der ve araştırır.
    Umarım download hızı ve upload hızı eşit günler görürüz :)
  • TurkTelecom kullanıcısına yanıt
    Ya senin akıl sıkıntın mı var arkadaşım git trollüğünü başka yerde yap hayde! Bozmayın bu siteyi.

Tamam yüz ölçümü büyük bir ülkeyle kıyaslayalım hadi senin olmayan hatrın için.

Rusya'dan Powernet isimli bir şirketin tarife örneği:
    220 mbps download/220 mbps upload = 22,5 dolar = 135 TL

Ne mi istiyorum? Verdiğim paranın karşılığını: yani hakkımı! Var mı bir itirazın?
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    Sana vermesinler zaten bende müdür olsam sana vermezdim
  • Metalchesh M kullanıcısına yanıt
    Sana hak mak yok rusya zamanında çok gelişmiş ülke hemde trafiği kendi içinde barındırıyor biz yurt dışına bağlıyız bu hızlar ve fiyatlar normal
  • quote:

Sana vermesinler zaten bende müdür olsam sana vermezdim
    Ben alacakmıyımda verecekmiş

Diğer firmalar versin sana hadi gülüm süperkutu mudur nedur da ondan al
  • quote:

Diğer firmalar versin sana hadi gülüm süperkutu mudur nedur da ondan al
    86 liraya 100 down 4 up alıyorum. Aynı alt yapıya 65 down 3 up verenler utansın.

Ahahahahahaha bisey demiyorum sana
  • marmarafb M kullanıcısına yanıt
    benim geçen ay 2TB kullanımım var bu ay da muhtemelen 600gb - 1tb arası olacak yani her kullanıcı maalesef bir değil özellikle işi bu olan insanlar için çok büyük sıkıntı.
  • -the- kullanıcısına yanıt
    örneğin benim altyapım da 107 mbps down 41 mbps upload alınabiliyor hız olarak ama gel gelelim firmalar en fazla ama en fazla 75 down veriyor tamam bunu kabul edebilirim şuan zaten 50mbps kullanıyorum.

ama iş uploada gelince ortalık karışıyor kimse 4 üzeri vermiyor
    çok normal karşılıyorum görüyorumki forumda hala akk nin kalkmasını hazmedemeyen arkadaşlar var upload bizim için fazla gelir
  • yükleme hızları gerçekten komedi video çekelim diyoruz adam akıllı küçültme programı yok olsa da bayağı karmaşık, olduğu gibi yükleyelim diyoruz 1 gb'a 2 saat süre veriyor
  • falterubbix kullanıcısına yanıt
    Şimdi senin kafana göre bize ne verirlerse ses etmeden razı olalım? Şikayet edenlere laf söyleyene kadar hizmeti sunan firmalara laf söylesene! Sizin gibiler yüzünden bu haldeyiz zaten bi bitmediniz
  • Bundan da sonuç alırız inşallah.Ulan ne hallere kaldık.35 mbps'e sevinir olduk.10 mbps upload alsak buna da sevinecez.Vay halimize.
    CİMER'E UPLOAD HIZLARINI HER GÜN ŞİKAYET EDİYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Godric1461 -- 15 Ocak 2020; 19:20:48 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.