Şimdi Ara

CİMER'E UPLOAD HIZLARINI HER GÜN ŞİKAYET EDİYORUZ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
337
Cevap
3
Favori
1.123.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
255 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4982 sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanununun 10. maddesinde; "Başvurunun yapıldığı kurum ve kuruluş, erişimine imkan sağladığı bilgi veya belgeler için başvuru sahibinden erişimin gerektirdiği maliyet tutarı kadar bir ücreti bütçeye gelir kaydedilmek üzere tahsil edebilir." hükmü yer almaktadır.
    http://melekaknil.meb.k12.tr/icerikler/mebden-bilgi-ve-belgeye-erisim-ucreti-genelgesi_8815882.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilk_Kazan -- 14 Ocak 2020; 20:50:53 >
  • They Killed Kenny kullanıcısına yanıt
    kimi kotaya geçirdiler ya hala akk yi savunuyorsunuz ayıp gerçekten

akk kalktı mis gibi oldu siz resmen hakkınızı savunmuyorsunuz hakkınız bu hakkınız yani ekstra birşey değil.
  • Başvuruldu.
  • Ben uye değilim ekşiye taşıyacak arkadaş varmı büyük yaygara kopmasi lazım yoksa olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sozde 100mbit internet satin aldim. İzmirin gobegindeyim. Aksamdan aksama kullandigim internette kesintiler ve yavasliktan sikayetciyim.

Keske tek derdim upload olsa. 2019’un ocak ayindan beri bu boyle. Ondan oncesinde hic boyle degildi. Akk’nin kalkmasina bagliyorum. Kac servis geldi gitti cozum yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yolladım !
  • Upload ve ping değerleri ölmüş gidiyor.
  • bişe olmaz demeyin akk nasıl kalktıysa birlik olursak upload hızları da yükselir
  • Upload hızları gerçekten çağ dışı.
  • Upload hizlari zaten dusuk.

Bilinmeyen : BAZI Internet Servis Saglayicilari : Turktlelekom da upload KOTASI vardir! DOwnload kotasi olmasa bile!

Olay iki boyutlu!

Bu olaylara bulut hizmetleri veren yerli yabanci sirketler de LOBiCiLiK yapmali ! HEr koldan!

Sahsi islerde bile gondermeye kota konulmasi kabul edilemez!

Bircok ulkede ozellikle Fiber de asimetrik baglanti oranlari yoktur! Dialup yillarinda degili! Kimse kimseyi kandirmasin!

Ama parasini verirseniz mis gibi upload hizlarini da artiyor!

Icerik uretenlerin onunu kesersiniz!

Bu zihniyetle tuketen bir toplum olmaya devam ederiz! Ureten bir toplum olamayiz!

Sonucta parasiyla degil mi kardesim! Aldigimiz hizlar dowload ta zaten vasat bari o indirme hizlarnda upload hizi da olsun! Sonucta parasini vermisiz! Upload hizlari simetrik olmalidir!

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • durun olum interneti iyice pahalandıracaksınız. artık bir şey istemeyin şunlardan.
  • Yaptık başvurumuzu hakkımızda hayırlısı olsun.
  • Modern zaman hırsızı bunlar, sırf altyapı yok diye mecbur kaldığımız superbox 170 lira 20 down 5 up veriyor (ilk bağlandığında 10'du kafalarına göre de düşürdüler), devlet vatandaşını korumadıktan sonra bunlar bizi yağlayıp yağlayıp okşamaya devam ederler...(Bir arka sokaktaki evimde TurkNet'te 80 mbit down 45 mbit up, sınırsız nete 75 lira veriyoruz, 2020 yılında olması gereken normal hizmet hızı ve fiyatlar budur). Hele hele superbox konusunda Turkcell ceosuymuş gibi "hızlar normal, fiyat normal, hizmet süper, sen kimsin ne anlarsın" şeklinde ellerinde yağdanlıkla dolanan bit yavruları olduğu sürece bize az bile bu fiyatlar...
  • ilk_Kazan İ kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam CİMER herhangi bir ücret tahsil etmiyor gönlünüz rahat bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    Konu neredeye 500 bin tıklama almış farklı yerde de mi paylaşıldı ? Change Ve ekşiye de taşınmalı budefa daha büyük destek gerekli

• Destek açısından önemli bir konu... İnşallah upload ve iyileştirmeler konusunda güzel sonuçlar olacak...

• he arkadaş edin edin AKN konusunda diktikleri gibi diksinler yine bizi!!!

bırakın kalsın aynı. Şu AKN düzenlemesi yüzünden 70TL ye kullandığım 50mbs neti 35mbs olarak 90TL ye kullanıyorum.
  • 50 Mbps'ye kadar upload hızının en az 10 Mbps, üstünde ise indirme hızının %20 olması gibi bir uygulama olabilir.
  • Upload hızları tabii ki önemli ama, öncelikle şu fahiş fiyatlar inmeli. Yarın öbür gün, upload verdik alın size 25 mbit internet 150-200 TL diyebilirler. Hiç güvenim yok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.