Şimdi Ara

CİMER'E UPLOAD HIZLARINI HER GÜN ŞİKAYET EDİYORUZ! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
3
Favori
1.123.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
255 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: acura07

noldu tum tahutlerı ıptal edecektın ?

demekkı TT ye domalmak yerıne baska ISS bakmak ısınıze gelmemıs.

Alıntıları Göster
    sen ne kadar boş çıktın ya? paramla rezil olacağım leş servis sağlayıcılara gidip para mı verecektim bir de?

100 kulanıcının 90 tanesi köpek gibi pişman olup sövmüş, ucuz etin yahnisi demiş, bir de gidip neden geçmiyorsun diyor

o zaman telefonunu satıp vestel, ayakkabılarını bundan sonra lescon, arabanı geely, günlük tüm beyaz eşyalarını da altus al. aynı işi görüyor ne de olsa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falterubbix -- 16 Ocak 2020; 15:41:31 >
  • AL3lMA kullanıcısına yanıt
    türk telekomun bilmem kaç milyon kullancısı var, saydığınız isslerin bilmem kaç bin kullancısı var.

daha 50k 100k neyse bir kesime hitap edip sorunsuz internet sunamayan adamların neyine bakaracak kullanıcısı olucam başka? yoruma bakıcam tabi neye bakıcam başka?
  • quote:

Orijinalden alıntı: falterubbix

sen ne kadar boş çıktın ya? paramla rezil olacağım leş servis sağlayıcılara gidip para mı verecektim bir de?

100 kulanıcının 90 tanesi köpek gibi pişman olup sövmüş, ucuz etin yahnisi demiş, bir de gidip neden geçmiyorsun diyor

o zaman telefonunu satıp vestel, ayakkabılarını bundan sonra lescon, arabanı geely, günlük tüm beyaz eşyalarını da altus al. aynı işi görüyor ne de olsa?

Alıntıları Göster
    quote:

falterubbix @ 16 Ocak 2020 14:40:03

yok ya ?

göndersene hadi 24 megabit 69 tl ye bir tane paket bana, limitisz ama AKNli. bi gönder bütün taahütlerimi iptal edip geçeyim?

ne anlatmak ıstedıgını anlamak ıcın decoder lazım o zaman ?

burda ıss belırtılmemıs?

sonra gelıp bos yaparsın burada...

türknette bende sorun yasadım ama TT kadar yasamadım. aç bak TT ıcın neler yazılıyor ? her ıss bolgesel sorunlu olabılır. ama sorunsuz da olabılır ...

gidip 150 lıraya domalıp gelıp mıllete çatma. aynı pakete yakın paketı once 89 a sonra 110 a teklıf ettıler bana. 2. teklıf ıptal sonrası ıdı 120 lıraya da 100 e kadar verebılırız teklıfı vardı... verebıldıklerı hız 80 cıvarı ıdı... ve ping fazla
    aynı altyapı ıle turknet 98 99 mbps down ve 4 up verdı. ping degerlerı daha dusuk olarak. hemde 75 liraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 16 Ocak 2020; 15:49:58 >
  • kim takar yalova kaymakamını
  • quote:

quote:

falterubbix @ 16 Ocak 2020 14:40:03

yok ya ?

göndersene hadi 24 megabit 69 tl ye bir tane paket bana, limitisz ama AKNli. bi gönder bütün taahütlerimi iptal edip geçeyim?

ne anlatmak ıstedıgını anlamak ıcın decoder lazım o zaman ?

burda ıss belırtılmemıs?

sonra gelıp bos yaparsın burada...

türknette bende sorun yasadım ama TT kadar yasamadım. aç bak TT ıcın neler yazılıyor ? her ıss bolgesel sorunlu olabılır. ama sorunsuz da olabılır ...

gidip 150 lıraya domalıp gelıp mıllete çatma. aynı pakete yakın paketı once 89 a sonra 110 a teklıf ettıler bana. 2. teklıf ıptal sonrası ıdı 120 lıraya da 100 e kadar verebılırız teklıfı vardı... verebıldıklerı hız 80 cıvarı ıdı... ve ping fazla
    aynı altyapı ıle turknet 98 99 mbps down ve 4 up verdı. ping degerlerı daha dusuk olarak. hemde 75 liraya

Alıntıları Göster
    evet çünkü o çöpleri hesaba bile katmadım ondan olabilir mi? kim ki bunlar millenicom netspeed bilmem ne? al kullanıcı yorumları ortada bir tane ben memnunum çok şükür diyen yok ortada?

11 yıl superonline kullandım 3 kere arıza kaydı oluşturmuşumdur en fazla. superonline 100 iken netspeed 70 ise daha mı iyi yapıyor netspeedi kullanıcı gözünde 70 tl olması?

girip sadece forumda f5 yapıyorsan kullandığın internetin önemi yok evet. online oyun oyna, yayın izle, dizi film izle bakalım bin pişman oluyor musun olmuyor musun bu leş ISS lere 20 30 liradan geçtiğin için

ayrıca superonline 80 tl iken bu saydığın çöp ISS'ler de 40 liraydı. değişen bir şey yok ikisi paralel arttı AKN olayı kalktıktan sonra. turknet 56 tl ye 100 megabit internet veriyordu kotasız taahütsüz.

inşallah uploadı standart minimum 10 mb yapıp elinize 200 tl faturayı döşerler, o zaman görücem sizi.
    hala öğrenemediğiniz bu ülkede tüketici yararına bir şey yapılmayacağını, acı tecrübeler yetmedi dahası lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falterubbix -- 16 Ocak 2020; 15:54:19 >
  • falterubbix kullanıcısına yanıt
    Altyapı iyiyse ayni hizmeti alırsın diyorum hepsi aynı altyapıyı kullanıyor ben hepsini kullandım ping hariç aynı.hizmeti aldım dedim anlamak istemiyorsan zorla birseyleri anlatmak manasiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AL3lMA

Altyapı iyiyse ayni hizmeti alırsın diyorum hepsi aynı altyapıyı kullanıyor ben hepsini kullandım ping hariç aynı.hizmeti aldım dedim anlamak istemiyorsan zorla birseyleri anlatmak manasiz
    birader alamıyor adamlar ttden geçen superonline dan geçen adamların yorumları durumları ortada görmüyor musunuz? sen almışsın iyi güzel hoş ne mutlu inşallah sorun yaşamazsın ne diyeyim büyük azınlıktasın.

her şey sadece aynı internet hızını verebilmek mi? kopmalar, yavaşlamalar vs gibi durumlarda sundukları teknik destek ve sorun çözme hızlarına falan bakmıyor musunuz?

taşındığım yerde fiber altyapı olmadığı için malesef superonline fiberden TT VDSL e geçmek zorunda kaldım zaten attan inip eşeğe bindim. bir de eşekten inip yerin dibine girmeye mi oynayayım netspeed bilmem ne ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falterubbix -- 16 Ocak 2020; 16:4:20 >
  • quote:

evet çünkü o çöpleri hesaba bile katmadım ondan olabilir mi? kim ki bunlar millenicom netspeed bilmem ne? al kullanıcı yorumları ortada bir tane ben memnunum çok şükür diyen yok ortada?

11 yıl superonline kullandım 3 kere arıza kaydı oluşturmuşumdur en fazla. superonline 100 iken netspeed 70 ise daha mı iyi yapıyor netspeedi kullanıcı gözünde 70 tl olması?

girip sadece forumda f5 yapıyorsan kullandığın internetin önemi yok evet. online oyun oyna, yayın izle, dizi film izle bakalım bin pişman oluyor musun olmuyor musun bu leş ISS lere 20 30 liradan geçtiğin için

ayrıca superonline 80 tl iken bu saydığın çöp ISS'ler de 40 liraydı. değişen bir şey yok ikisi paralel arttı AKN olayı kalktıktan sonra. turknet 56 tl ye 100 megabit internet veriyordu kotasız taahütsüz.

inşallah uploadı standart minimum 10 mb yapıp elinize 200 tl faturayı döşerler, o zaman görücem sizi.
    hala öğrenemediğiniz bu ülkede tüketici yararına bir şey yapılmayacağını, acı tecrübeler yetmedi dahası lazım.

Alıntıları Göster
    bak öylesıne olusturdugum kanalım :)
    https://www.youtube.com/channel/UCOfDhKQsra31n_uYplnwiqg/videos

ben sureklı onlıne oyun oynayan bırısıyım. bos vakıtlerımde ...

csgo da 2.5k saatım var. 1 senedır fazla gıremıyorum 1 k saat pubgde ve son 1 senedır de pubgmobile oynayan bırısıyım :)

evet ınternetı sadece f5 yapmak ıcın kullandıgımdan yuksek upload hızı ıstıyorum :)
    ıyı uploadlarla sızden baskası ınternetı kullandıgında oyunlarda sıkıntı cekmezsın..

2 mbps uploadla oyun oyna bakalım ve ınternete bırısı gırsın noluyor o oyun ? 4 ıle ucu ucuna stbıl calısıyor.

ha yanlız yasayan bırısı ısenız sıze 50 mbps de cok 10luk FIBER alın bak hemde ekonomık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 16 Ocak 2020; 16:10:40 >
  • Turknet baya upload veriyor fakat altyapıda Telekom engeline takılıyorum malesef.
    Altyapı yetersizliğinden erişebileceğim hızlara erişemiyorum.
  • quote:

bak öylesıne olusturdugum kanalım :)
    https://www.youtube.com/channel/UCOfDhKQsra31n_uYplnwiqg/videos

ben sureklı onlıne oyun oynayan bırısıyım. bos vakıtlerımde ...

csgo da 2.5k saatım var. 1 senedır fazla gıremıyorum 1 k saat pubgde ve son 1 senedır de pubgmobile oynayan bırısıyım :)

evet ınternetı sadece f5 yapmak ıcın kullandıgımdan yuksek upload hızı ıstıyorum :)
    ıyı uploadlarla sızden baskası ınternetı kullandıgında oyunlarda sıkıntı cekmezsın..

2 mbps uploadla oyun oyna bakalım ve ınternete bırısı gırsın noluyor o oyun ? 4 ıle ucu ucuna stbıl calısıyor.

ha yanlız yasayan bırısı ısenız sıze 50 mbps de cok 10luk FIBER alın bak hemde ekonomık

Alıntıları Göster
    eee, bu kadar oyun oyuyorsun hangi ISS yi kullanıyorsun şu anda?

ben TT ye her gün küfür edip 400 tl taahhüt cezası ödeyip superonline a geçmiş adamım, TT ye benden çok küfür eden yoktur belki de. ama kimse kendini kandırmasın onların altyapılarını kullanıyoruz deyip leş hizmetleri yarı fiyatlarına veren ISSlere güvenecek değilim, kullanıcı yorumları da zaten ortada

onu geçtim, siz bizim upload hızının ya da internet kalitesinin artmasına karşı olduğumuzu falan mı düşünüyorsunuz?

anlamayıp karıştırdığınız nokta şu, bu ülkede tüketici yararına bir şey yapılmıyor ve yapılmayacak. ISS ler özel kurumlar ve devlet hiçbir cacığa müdahale edemiyor.
    zorla her tarafa sesimizi duyurup müdahale ettirdik gördünüz ne oldu, aynı b.kun laciverti internetleri 2 katı fiyatlara kullanıyoruz şimdi.

devlet BTK ne ise şimdi gidip ISS'lere "en az upload alt limiti 10 mb olacak" dese siz aynı fiyatlara upload hızı artmış internetleri kullanacağınızı mı sanıyorsunuz? başka bir halt çıkartıp fiyatlara yine fahiş rakamlar ekleyip AKN muhabbeti gibi döşeyecekler 200 250 lira faturaları herkese.

benim 50 mbps vdsl de uploadım 5mbps şu anda bu arada. 24 megabit superonline fiber kullanırken de 4 mbps idi. steam arkada download yapsa bile fiber internette lag/ping sorunu çekmiyordum.
    TTnet VDSL de telefon wi-fi dan uygulama güncellese bile pingim çıkabiliyor. 2 katı download/upload hızı olmasına rağmen neden öyle? çünkü her şey test yaptığınızda size verilen hız değerleri demek değil. kalite yok. içi boş değerler hepsi.

sırf internet muhabbeti yüzünden başka eve çıkıcam bu gidişle.

ve tek yaşamıyorum, evliyim. internet oyun oynama ve dizi film izleme de aktif olarak 2 kişi tarafından kullanılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falterubbix -- 16 Ocak 2020; 16:21:9 >
  • AKK kaldırılması için de şikayet ediyorduk sonucu gördük.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

eee, bu kadar oyun oyuyorsun hangi ISS yi kullanıyorsun şu anda?

ben TT ye her gün küfür edip 400 tl taahhüt cezası ödeyip superonline a geçmiş adamım, TT ye benden çok küfür eden yoktur belki de. ama kimse kendini kandırmasın onların altyapılarını kullanıyoruz deyip leş hizmetleri yarı fiyatlarına veren ISSlere güvenecek değilim, kullanıcı yorumları da zaten ortada

onu geçtim, siz bizim upload hızının ya da internet kalitesinin artmasına karşı olduğumuzu falan mı düşünüyorsunuz?

anlamayıp karıştırdığınız nokta şu, bu ülkede tüketici yararına bir şey yapılmıyor ve yapılmayacak. ISS ler özel kurumlar ve devlet hiçbir cacığa müdahale edemiyor.
    zorla her tarafa sesimizi duyurup müdahale ettirdik gördünüz ne oldu, aynı b.kun laciverti internetleri 2 katı fiyatlara kullanıyoruz şimdi.

devlet BTK ne ise şimdi gidip ISS'lere "en az upload alt limiti 10 mb olacak" dese siz aynı fiyatlara upload hızı artmış internetleri kullanacağınızı mı sanıyorsunuz? başka bir halt çıkartıp fiyatlara yine fahiş rakamlar ekleyip AKN muhabbeti gibi döşeyecekler 200 250 lira faturaları herkese.

benim 50 mbps vdsl de uploadım 5mbps şu anda bu arada. 24 megabit superonline fiber kullanırken de 4 mbps idi. steam arkada download yapsa bile fiber internette lag/ping sorunu çekmiyordum.
    TTnet VDSL de telefon wi-fi dan uygulama güncellese bile pingim çıkabiliyor. 2 katı download/upload hızı olmasına rağmen neden öyle? çünkü her şey test yaptığınızda size verilen hız değerleri demek değil. kalite yok. içi boş değerler hepsi.

sırf internet muhabbeti yüzünden başka eve çıkıcam bu gidişle.

ve tek yaşamıyorum, evliyim. internet oyun oynama ve dizi film izleme de aktif olarak 2 kişi tarafından kullanılıyor.

Alıntıları Göster
    ben once TT kullandım her ay neredeyse pıng problemı yuzunden...

tahut bıttı ve turknete gectım. onlarlada 2 3 aya bır kavga etmıslıgım vardır. ama ping konusunda degıldı . aynı alt yapı ve aynı bınada cok daha stabıl ve cok daha dusuk pıngle oyun oynadım. ve cok daha ıyı download ve uploadla.

4 mbps uploadda 2 kısı yuksek dosya upload etmezse pıng cıkmıyor.

downloadda bır sıkıntı yok 5 kısı aynı anda download yapsın ısterse pingde sorun yapan upload oluyor. 3 4 kısı download yapıyor ve pıng cıkmıyor. cunku tamamını cekemıyor turkıyedekı siteler.

quote:

fıberde sıze stabıl olarak 4 mbsp verdıgı VDSLde yanı HIPERDE stabıl olarak vermedıgı ıcın olabılır.

ayrıca suan bu fıyatlara kendı altyapısı olan yerlere turknet upload sınırını kaldırmıs durumda.
    ve gecenlerde yenı tarıfelerını yayınladılar turknet altyapısı olanlar ıcın....

sokmadanda bu hızlar verılebılıyrmus yanı ...

CİMER'E UPLOAD HIZLARINI HER GÜN ŞİKAYET EDİYORUZ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 16 Ocak 2020; 16:35:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vain

Turknet baya upload veriyor fakat altyapıda Telekom engeline takılıyorum malesef.
    Altyapı yetersizliğinden erişebileceğim hızlara erişemiyorum.
    112 download ve 56 mbps upload verebılıyorlar bakır kablo ıle bana.

fakat 100 down alabılırken 4 den yukarı cıkmıyor upload

Açıklamada yazdığı gibi taahhüt yok birşey yok

Yani DENEMESİ BEDAVA yoruma bile açık değil fazla bile yazdım babamin şirketi gibi yazmaya gerek yok

• vnd3 kullanıcısına yanıt
    Anladım çok teşekkür ederim.
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    zaten verilir, adamlar tekel. özel şirketler, tüketici ister saysın ister sövsün başına buyruk istediği gibi at koşturuyor.

devlet müdahale edince de ne oluyor? devletin dediği şeyleri alıp kılıfına uydurup öyle saça böyle tarak diye 2 katı fiyatla bize döşüyorlar. durum ortada şu anda işte.

adam hiçbir paket vs değişikliği yapmadan birebir aynı paketimi 70 liradan 150 liraya önerdi bana resmen superonline'da. şok oldum 11 yıl üzerine kapatıp başka ISSye geçtim

türknet destek ve kampanya konularında da aşırı şikayet oluyor. cesaret edemiyorum ne yazık ki geçmeye.
    TT taahhütüm bitince belki deneyebilirim. ama şu anda elim mahkum bu kan emicilere bu parayı veriyorum. en azından kopma yavaşlama falan yaşamıyorum hiç.
  • quote:

zaten verilir, adamlar tekel. özel şirketler, tüketici ister saysın ister sövsün başına buyruk istediği gibi at koşturuyor.

devlet müdahale edince de ne oluyor? devletin dediği şeyleri alıp kılıfına uydurup öyle saça böyle tarak diye 2 katı fiyatla bize döşüyorlar. durum ortada şu anda işte.

adam hiçbir paket vs değişikliği yapmadan birebir aynı paketimi 70 liradan 150 liraya önerdi bana resmen superonline'da. şok oldum 11 yıl üzerine kapatıp başka ISSye geçtim

türknet destek ve kampanya konularında da aşırı şikayet oluyor. cesaret edemiyorum ne yazık ki geçmeye.
    TT taahhütüm bitince belki deneyebilirim. ama şu anda elim mahkum bu kan emicilere bu parayı veriyorum. en azından kopma yavaşlama falan yaşamıyorum hiç.
    Müdahale edilirse tt istediği kadar fiyat arttırsın. Superonline vodafone türknet millinium netspeed gibi tt alt yapısı kullanan firmalara geçersiniz. Şuan telekom izin vermiyor yoksa upload da sınır yok bizde diyorlar. Telekom dan kaçarsınız daha uygun hizmete geçersiniz. Herkes adam gibi interneti kullanmıs olur...

Ben aylarca modem resetlemeden aynı stabil hızı alıyorum..
    Ha 20 30 gb upload yaparsam garip bir yavaşlama oluyor ve modem resetlemek zorunda kalıyorum..sonra düzeliyor. Bir sınırlanma oluyor yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 16 Ocak 2020; 17:21:37 >
  • AKK olayına dönmesinde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    türknete felan sakın geçme ha internetin bozulur telekomda kal
  • kimse aldırış etmez akk savunucusu trollerde damlar fiyatları siz yülselttirdiniz diye ağlar çamur atarlar...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.