Şimdi Ara

Cim Bom noktayı stoperle koyacak! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • alıcaklarsa yedek yerli alsınlar ben danyle semih ikilisinin bozulmasını istemiyorum.
  • Serdar Tasci alman degil miydi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler başkan transfer bitti dedi hala neyi tartışıyoruz
  • Ömerde 8 Milyona serbest kalır maddesi var ve Leverkusen bu maddenden kesinlikle yararlanacak gibi gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: go_can

toure yi veto etmişmiş gitsin cris gibi adam bulsun .Fatih terim in ısrarla istediği futbolcular hiç iyi oynamıyor nedense .aykut 2 diyelim

Farzet ki yarın antremanda muslera sakatlandı ve sezonu kapadı yerine 2 gün içinde kimi alırsın ???? neyin ne olduğunu bilmiyorsun bari araştır, eğer ona da üşeniyorsan ne yazdığını tartarak yaz ya da hiç yazma

• quote:

Orijinalden alıntı: öküzümtorbadandüşmüş

quote:

toure yi veto etmişmiş gitsin cris gibi adam bulsun .Fatih terim in ısrarla istediği futbolcular hiç iyi oynamıyor nedense .aykut 2 diyelim

Farzet ki yarın antremanda muslera sakatlandı ve sezonu kapadı yerine 2 gün içinde kimi alırsın ???? neyin ne olduğunu bilmiyorsun bari araştır, eğer ona da üşeniyorsan ne yazdığını tartarak yaz ya da hiç yazma

cris i tecrübeli olduğu için tercih etmişti demek ki başka seçeneklerde varmış oyuncuda iş bitmiş , şimdi neden alamadılar? amrabat,hamit,riera,sercan,yiğit gökoğlan vs.. desem bunlar nasıl transfer ve 2. galatasaray döneminde yaptığı transferleri unutmadık o transferlerden sonra toparlanamadık. son olarak ısrarla kaka yı istemesine ne demeli , madrid maçlarında çok kötü oynuyordu .Yani bir sorun var ortada.tartışmaya girmiyorum geçmişteki hataları söylüyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: öküzümtorbadandüşmüş

quote:

cris i tecrübeli olduğu için tercih etmişti demek ki başka seçeneklerde varmış oyuncuda iş bitmiş , şimdi neden alamadılar? amrabat,hamit,riera,sercan,yiğit gökoğlan vs.. desem bunlar nasıl transfer ve 2. galatasaray döneminde yaptığı transferleri unutmadık o transferlerden sonra toparlanamadık. son olarak ısrarla kaka yı istemesine ne demeli , madrid maçlarında çok kötü oynuyordu .Yani bir sorun var ortada.tartışmaya girmiyorum geçmişteki hataları söylüyorum

amrabat'ı yönetim de taraftarda f.terim'de istiyordu,hamit'i f.terim'den ziya de taraftar çok istiyordu o birazda taraftara yatırımdı ayrıca yabancı sınırı yüzünden almak zorunda kalındı,riera hatırlarsan arda bizi son dakika da satıp gittiğinde alındı, sercan ve yiğit gökoğlan'ı terim alternatif diye istedi açıkcası bu iki oyuncudan bende iyi performans bekliyordum ama tutmadı, ayrıca f.terim'in 2.döneminde ki transferlerin çoğunu yönetim yaptı o yüzden başarısız oldu zaten, sakın yanlış anlama terim hayranı değilim yeri geldimi ben de ağır eleştiriler yaparım ama söz konusu transfer oldumu terim'e birşey diyemiyorum kaldıki sneijder'i terim'in değil aysal'ın istediğinden adım gibi eminim terim genç kadro kurmak istiyodu ama aysal işin maddi yönünü yani reklamsal yönünü düşünerek pilleri azalmış üst düzey oyuncu almayı tercih etti, neyse boşveerrr bu konu uzar gider ve ben şunu iddia ediyorum en geç 1 ya da 2 sene için f.terim'i r.madrid'de morinho'yuda gs'de görürseniz şaşırmayın...

• Altyapilari Bayern, İnter seviyesine cikar, gelecek 5-6 senede oradan kaliteli yerli oyuncular ciksin, gelirlerde dünyada ilk10a gir, tonla proje var gelir artiracak, world class oyunculari alma gücün olsa, Mourinho da gelir. Ama su sartlarda Mourinho olmaz. yillik 15 milyon euro maasi var. Fakat 5-6 sene sonra olabilir.
  • quote:

• transfer yok diyo adam bide defansa takviye yapsaydi iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riera ve Balta yerine bize Eboue'nin sol ayaklısı lazım.. İşte o zaman DANY'nin performansı artacaktır, garibim sürekli bek açığı kapatmaktan bi hal oldu
  • Ujfalusi sakatlanmasa gerçekten şu an 5-6 puan daha fazlaydık ve stoperi düşünmüyor olacaktık.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.