Şimdi Ara

Çılgın Muhabbet Kuşu Konu Dışını Bastı (SS'Lİ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
1
Favori
4.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HiçkimseninHiçbirşeyi H kullanıcısına yanıt
    Pilav kuşu yağlandırır ve karaciğer sorunları yaşatabilir hocam. Tavsiyem meyve sebze de verin ama kuşçular da satılan Avisol-A diye bir vitamin var. Şişe bitene kadar kullanın her gün.

Şimdi farkettim de benim şerefsize kendimden iyi bakıyorum
  • pilotaFerrari kullanıcısına yanıt
    1/2 Princ tanesi veriyom acaip çok seviyor genelde hep meyve sebze veriyom zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Buda bizimki 9 yaşına bastı.

Çılgın Muhabbet Kuşu Konu Dışını Bastı (SS'Lİ)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • espial kullanıcısına yanıt
    Hocam 9 yaşında kuşların tüyleri dökülmüş ve yan tüyleri beyazlamış olur. Yanlış biliyorsunuz maximum 5-6 yaş olur
  • pilotaFerrari kullanıcısına yanıt
    Gece haberim falan yokken değiştirmediler ise 9 yıldır benimle beraber ama sizin dediğiniz olsun.
  • Arkadaş siz bu muhabbetleri nasıl eğitiyorsunuz anlamadım bende de çift muhabbet var ama erkek olan aşırıve saçma şekilde korkuyor benden dişi de korkuyor ama fazla değil ele falan gelmiyor siz ne yapıyorsunuz da kendinize alıştırıyorsunuz ?

• psicik96 kullanıcısına yanıt
    Çılgın Muhabbet Kuşu Konu Dışını Bastı (SS'Lİ) Aynı cins kuşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda ne kadar çok muhabbet kuşu varmış
  • 4 aylık bizim reis Çılgın Muhabbet Kuşu Konu Dışını Bastı (SS'Lİ)
  • espial kullanıcısına yanıt
    Maşallah diyeyim o zaman aloe vera mı sürdünüz kuşa yaşlı kurt

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-14E016876

Arkadaş siz bu muhabbetleri nasıl eğitiyorsunuz anlamadım bende de çift muhabbet var ama erkek olan aşırıve saçma şekilde korkuyor benden dişi de korkuyor ama fazla değil ele falan gelmiyor siz ne yapıyorsunuz da kendinize alıştırıyorsunuz ?

Kuşlar çiftse insana alışması zor olur. Yavru tek alınan kuşla sürekli ilgilenerek büyütürseniz size düşkün olacaktır. İşin içine eş girince durumlar değişiyor, kuşlar insancıl olmaktan çıkıyorlar.

• HiçkimseninHiçbirşeyi H kullanıcısına yanıt
    Gülmekten karnım ağrıdı 😀

• Chamonix kullanıcısına yanıt
    En net söylediği kelimeleri “ Babacık,cicikuş,öpücük,S•kerim,Defol” 😂😂😂😂

• Atmin kullanıcısına yanıt
    Racona son noktayı bu muhabbet kuşu koydu. Gerçi diğerleri de geri kalmadı ama

Bu arada bizimki geceleri çok aktif sizde de böyle bir durum var mı? Sürekli dışarı çıkıp yanımızda olmak istiyor.

• eski_nesil kullanıcısına yanıt
    Yok bu ağır takılıyor.En sevdiği şey pubg oynarken yanımda durup ekrana bakmak.4 aylık olduğu için parmağıma gelince havaya kaldırıp indiriyorum kanat egzersizi yaptırıyorum aktif değil yani fazla.
  • bunun neyi çılgın sakin kuş
  • zamanında bende beslemiştim, eve geldiğimde kafeste çıkarırdım habire uçar perdelere uçardı sonra zıp zıp dolanırdı. kafese koymak istediğimde ise kafesin içindeki çubuk varya ( adı ne bilmiyorum salıncak gibi olanıda var ) onu kafesin demirinden çıkarır havaya tutardım kuş üstüne konardı, bende öyle kafese taşıyıp kapatırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiçkimseninHiçbirşeyi

Teşekkür ediyor sana,sıradan normal yem kullanıyorum ama ben bunu aldığımda daha kanatları haric tüyü yoktu.

Pilav,maydonoz,yumurta beyazı marul felan yediriyom vitamin alıyor çok sağlıklı kuş

Dostum açık yemlerde nadir de olsa ilaçlama olabiliyor yeme böcek gelmesin diye o nedenle açık yem almanı tavsiye etmiyorum. Ben kesin eminim dediğin bir açık yem varsa( ki ben kesinlikle emin olamam) o zaman olabilir

• Resimdeki b*klu son 2 senede kader olarak dan 3 arkadaşını kaybetti şuanda yanlız ve taliplerini bekliyor

Çılgın Muhabbet Kuşu Konu Dışını Bastı (SS'Lİ)Çılgın Muhabbet Kuşu Konu Dışını Bastı (SS'Lİ)Çılgın Muhabbet Kuşu Konu Dışını Bastı (SS'Lİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brawilyon -- 10 Haziran 2020; 12:40:38 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.