Şimdi Ara

Cildiyeci Kolsuz Agop (Agop Kotoğyan) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
0
Favori
33.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRnOaLd -- 2 Ocak 2021; 3:16:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alonso...

Zoretanin yan etkileri:
    - Ağır depresyon
    - Cilt, dudak ve göz kuruluğu
    - Burun kanaması
    - Kolestrol artışı
    - Derinin hassaslaşması

En belirginleri bunlar
    - Ağır depresyon bundan çok korkuyorum çok sinirlenen bir yapım var heran herşeyi yapabilirim gibi geliyo öyle bir ruh halinde
    Zaten ağır bir ilaç olduğu için kan tahlili yapılıyo ona göre veriliyo miktarı

bir muayeneye 300-500 lira vermek ağır depresyona sokmuyorsa o hiç birşey yapmaz
    bence ufak sorunlar için böyle meblağlar harcamayın. doğru teşhis koyabilecek doktor çoktur hastanelerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: slapert

ben seneler önce gitmiştim o zaman bile çok ünlüydü. ermeni hastahanesinde serkis var cildiyeci o da onun öğrencisiymiş galiba o da iyidir. 55 liraya muayene olabilirsin orada.

++++++

Mükemmel bir doktor. Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi, Kazlıçeşme/Zeytinburnu
  • Şimdi toplasan 5-10 sivilce ilacı var bu direk doğru kombinasyonumu söylüyor yoksa bu para farkını oluşturan başkar şeylermi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChaosFİre

quote:

Orijinalden alıntı: Alonso...

Zoretanin yan etkileri:
    - Ağır depresyon
    - Cilt, dudak ve göz kuruluğu
    - Burun kanaması
    - Kolestrol artışı
    - Derinin hassaslaşması

En belirginleri bunlar
    - Ağır depresyon bundan çok korkuyorum çok sinirlenen bir yapım var heran herşeyi yapabilirim gibi geliyo öyle bir ruh halinde
    Zaten ağır bir ilaç olduğu için kan tahlili yapılıyo ona göre veriliyo miktarı

Ben 7 ay kullandım dudağın kuruması dışında yan etkisi pek olmuyor. Tabi herkesin kendi tercihi ama başka ilaçlarla bu işin tedavisi yok bana göre.

Yan etkiler belirtisi kişiden kişiye göre değişir.

• Arkadaşım öneri olarak yüzünle fazla oynama, yani elini yüzüne değdirme derim.

Doktor ya da bir ilaç olarak bir tavsiyede bulunamıcam.
  • bak bnde egzma var yani beyaz tenlılerde oluyor.güneşe karşı bır alerjı ellerin üstünde pütürlük agopa gittim.bu hıc bir zaman gecmez ma ilaç var onu verıcem dedı kendı karışımı harıka valla 2 sürüşte gçrdi.adam işin ehli
  • Bu tür doktorların gizli ilacları oluyo işte bir o numaraları var, onun icin bayılıyosun 500 ü ,bu ilac isimleri genelde netede düşmez iyi saklanıyorlar,düşse bile insanlar yan etki yaparmı korkusundan kullanmıyor halbuki doktor yan etki yapsa bile yapmaz yapmaz psikolojiktir o diye başından savar ,yapmayanlar ise aa süper doktor ya diye isim cıkarırlar.Birde karışım ilaclar vardır aslında o ilaclar y.dışında vardır ama buraya gelemedigi icin karışım yapılmak zorunda kalırlar isimleride olmadıgından tedarik etmek zordur,mesela şimdi minoxidil adlı ilac her yerde sebil ama 2002 de sadece karışımla bulunabiliyodu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geberit -- 16 Temmuz 2010; 11:22:51 >
  • Zoretanin kullanımı sonucu intehar edenler olduğunu duydum. kağıt imzalatıyorlar zaten sorumluluk kabul etmiyoruz diye
  • Yüzüme çok dkkat ediyorum
    Saçlarımı asla değdrmem
    Şampuanın değmesinede izin vermem
    Haftada bir yastık kılıfını flean değiştiririm
    yüzümü havluyla silmem
    zaten yedklerimede dkkat ediyorum arada az çikolata yerm ama onun yaptığı svlce farklı ondan dolyı çıkınca anlıyorum
    neyse işte kaldık o ilaçlara en yakın zamanda bir gideyim doktora
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.