Şimdi Ara

Çıldırtan Fotoğraflar Sorunu.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
111.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: krach55

şimdi telaşlanmana gerek yok yardım edeyim sana ve açıklayayım. fotoğraflarını iclouda yüklemişssin ordan telefona geri yüklemeye çalışıyor telefonu sıfırladıysan filan.
    sorunun çözümü ise önce wifi lazım sana internet hızına bağlı olarak indirme süresi değişir .
    telefondan ayarlar-icloud-fotoğraflara gel indir ve özgünleri tut seç sakın değiştirme telefonu kapatıp açmana gerek yok.
    Telefon wifi ye bağlı kalacak ekranı hiç kapanmayacak yoksa indirmiyor. indirme bitene kadar
    ayarlardan genel otomatik kilit asla yap, ekranın parklığınıda minumuma getir. %50 üzerinde batarya olsun yada şarja takılı olsun
    telefondan fotoğraflara gel altta 3 tane seçene var fotoğraflar -paylaşılan -albüm albüme girip baktğında yine aynısını görceksin fotoğraflarında, ama fotoğraflara bas en alta gel orada fotoğrafların karşıdan yükleniyor onu görüceksin ve onun bitmesini bekliyceksin. yeterli alan yoksa elimden bişi gelmez
    Bu yöntemle yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3D'ne BANDIM -- 13 Mart 2019; 22:13:58 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.