Şimdi Ara

Çıldırıcam...Çıldırıcam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ilkokulda okulun en zeki çalışkan insanıydim.okullar arası bilgi yarışmalarına en önce beni yazıyordu hocalar.sonra 7. sınıfta lanet olsun ki dayim yüzünden bilgisayara basladim.Neo Geo vardı içinde onlarca oyun bulunuyordu.günde 10+ saat oynuyordum bi allahın kuluda tutup kolumdan kaldirmiyordu.ailem o aralar boşanma asamasindaydi zaten .ablamda çok çalışırdı ama hep kendini düşünürdü.bi gün tutup elimden bisey anlatmadi.neyse oynadım oynadım gozlerim gitti.bilgisayarda cok eski birseydi zaten.tahtayı zor görüyordum. zaten dersleri felanda bıraktım. mat hocam sürekli saçlarıma takıyordu allah belasını versin zaten o nefret ettirdi beni okuldan.şuan berbat bi lise deyim. temelim yok doğru dürüst.düşünüyorum her gece.İstanbul lisesinde,Galatasaray lisesinde olabilirdim ben ama şuan bulundugum noktaya bak.aticam kendimi assagiya ama ailemi düşünüyorum onları uzmeye hakkım yok...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O zaman olan olmuş diyerek geçmişe bakarak üzülmeyi bırakıp çalışarak düzgün bir üni kazanarak yoluna bakabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şampiyon Sperm

O zaman olan olmuş diyerek geçmişe bakarak üzülmeyi bırakıp çalışarak düzgün bir üni kazanarak yoluna bakabilirsin.

Şuan 2 saatlik uykuyla duruyorum.sabah 6 da okul var.hic kalkasim bile yok acayip bi halsizlik var.cisim var tuvalete gitmiyorum susadim su içmeye gitmiyorum kaç saattir

• zararın neresinden dönersen kârdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: gecmisgecmistir

quote:

Orijinalden alıntı: Şampiyon Sperm

O zaman olan olmuş diyerek geçmişe bakarak üzülmeyi bırakıp çalışarak düzgün bir üni kazanarak yoluna bakabilirsin.

Şuan 2 saatlik uykuyla duruyorum.sabah 6 da okul var.hic kalkasim bile yok acayip bi halsizlik var.cisim var tuvalete gitmiyorum susadim su içmeye gitmiyorum kaç saattir

Hocam bu şekilde yaptıkça daha öok batarsınız. Uyku düzeninizi ayarlayıp derslere yoğunlaşarak eski günlere dönmenin zamanı. Ben olsam yarın gitmezdim. Bu pazartesinden sonrada herşey başlardı.

• Hakaret etmek istemiyorum. Pişmanlık duyanlar hakareti hak eder. Önüne bak artık

• quote:

Orijinalden alıntı: gecmisgecmistir

ilkokulda okulun en zeki çalışkan insanıydim.okullar arası bilgi yarışmalarına en önce beni yazıyordu hocalar.sonra 7. sınıfta lanet olsun ki dayim yüzünden bilgisayara basladim.Neo Geo vardı içinde onlarca oyun bulunuyordu.günde 10+ saat oynuyordum bi allahın kuluda tutup kolumdan kaldirmiyordu.ailem o aralar boşanma asamasindaydi zaten .ablamda çok çalışırdı ama hep kendini düşünürdü.bi gün tutup elimden bisey anlatmadi.neyse oynadım oynadım gozlerim gitti.bilgisayarda cok eski birseydi zaten.tahtayı zor görüyordum. zaten dersleri felanda bıraktım. mat hocam sürekli saçlarıma takıyordu allah belasını versin zaten o nefret ettirdi beni okuldan.şuan berbat bi lise deyim. temelim yok doğru dürüst.düşünüyorum her gece.İstanbul lisesinde,Galatasaray lisesinde olabilirdim ben ama şuan bulundugum noktaya bak.aticam kendimi assagiya ama ailemi düşünüyorum onları uzmeye hakkım yok...

Bak kardeşim ben de sbsde 300 almıştım düz liseye gitmiştim. Kendimi düzelttim bu yıl sınava gireceğim ve tıp hedefliyorum. Sınava aylar olmasına rağmen çok şukur kazanabilecek seviyeye geldim diyebilirim. Emin ol düz lise sana çok şey katar. Çok sayıda insan görürsün ve bu seni müthiş geliştirir. O yüzden boş ver geçmişgeçmiştir. Temel konusuna gelince, matematikte kesirlerde sadeleştirme yapamazdım şu anda il dereceleri yapıyorum. Çok şukur hallettim. Ayrıca ilkokulda günde 14 saat civarı pc oynardım. Şu an uzun uzun yazardım ama çok uykum var istersen pm at numaramı verebilirim whatsapptan konuşuruz. Her tecrübe bir başarı demektir sen daha çoook tecrübe kazanacaksın o lisede. Ciddiyim önemi yok lise adının. Neyse çok yorgunum konuşmak istersen whatsapptan somut soyut her açıdan yardım edebilirim aynılarını ben de yaşadım. Hayırlı akşamlar

• Bende bazen öyle diyorum.İlk okulda aşırı zeki bir çocuktum.Sonra orta okulda okulun en pislik sınıfına düşünce başıma gelmeyen kalmadı.Gözlerim konusunda ise senle aynı durumdayım.Bu yaşımda 4 numara miyopiyim.Ama ben kendime kızıyorum.Babam küçükken derdi ilerde o gözlerini çok arayacaksın diye.Yav he he derdim.Çalış olum derdi dersaneye yollardı çalışmazdım.Ama inan geçmişle yaşanmıyo dostum.Elden ne gelir dönemezsin ki o günlere? Geçmişi değiştiremezsin ama geleceğin için yepyeni bir sayfa açabilirsin.Şuan yapacağın en mantıklı şey iyi bir üniversite kazanmak yani çalışmak.Hiç bir şey için geç değil.Bol şans..
  • sütlügahve S kullanıcısına yanıt
    nasıl başardığınızı söylerseniz belki bende yapabilirim.kesir felan yapıyorum da gerisi pek iyi değil

• ne çocuklar gördüm fen liselerinden çıkıp barajı geçemediler,ne çocuklar gördüm düz liselerden en iyi üniversiteleri kazandılar.
  • Bilgisayar gözlerini bozmaz potansiyel göz soeununu sana erken haber verir.

• quote:

Orijinalden alıntı: MeymunHusnu

Bende bazen öyle diyorum.İlk okulda aşırı zeki bir çocuktum.Sonra orta okulda okulun en pislik sınıfına düşünce başıma gelmeyen kalmadı.Gözlerim konusunda ise senle aynı durumdayım.Bu yaşımda 4 numara miyopiyim.Ama ben kendime kızıyorum.Babam küçükken derdi ilerde o gözlerini çok arayacaksın diye.Yav he he derdim.Çalış olum derdi dersaneye yollardı çalışmazdım.Ama inan geçmişle yaşanmıyo dostum.Elden ne gelir dönemezsin ki o günlere? Geçmişi değiştiremezsin ama geleceğin için yepyeni bir sayfa açabilirsin.Şuan yapacağın en mantıklı şey iyi bir üniversite kazanmak yani çalışmak.Hiç bir şey için geç değil.Bol şans..

çok guzel yazdin duygulandirdin beni .teşekkür ederim sans dilegin için

• quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha

Bilgisayar gözlerini bozmaz potansiyel göz soeununu sana erken haber verir.

boztu iste.kaç hz idi allah bilir.98 model biseydi beyaz kaplamali

• otur essek gibi calis
    biz sanki konulari liseden yalayip yutup ogreniyoruz.Bu isler kendi cabanla azminle oluyor.Lisenin cok fazla onemi yok.Kendi caban azmin karaliligin ile basarili olursun.Dersaneye gidebilirsin internetten behzat nk gibi hocalardan yararlanabilirsiniz.ona sorarsin buna sorarsin olur yani olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GuzelAdam -- 24 Ekim 2014; 0:36:10 >
  • Helyum ile işini hallet geçmiş olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Admiralkheir

Helyum ile işini hallet geçmiş olur

çok komiksin cidden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.