Şimdi Ara

Çıldırdım! 1500tl distribütör garantili telefon tavsiyesi lütfen artık... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Emre-Dylan

quote:

Orijinalden alıntı: khankam

Honor 7 al gec kesinlikle pişman olmazsın

Kronik sıkıntısı filan var mı bu cihazın kağıt üzeri verileri iyi gibi işlemcisi ve gpusu hakkında pek bilgim yok. İşlemci ve gpu neye muadil diyebiliriz tam olarak?

İşlemci SD 808 GPu da çok ahım şahım değil ama sorun çıkartmaz ona da adreno 510 ddiyebilirim sanki
    kronik sıkıntısı yok
    kamerası note 4 den iyi ön kamera da bayağı iyi
    Parmak izi okuyucu var
    ekranı çok iyi
    kasası sağlam ve şık
    Şarj günü çıkartır
    Yazılımsal özellikleri bolca var. Özellikle çok akıcı bir arayüzü var.
    kısaca 1200 liraya göre mükemmel diyebilirim
    1 hafta kullandım tam bir f/p canavarı bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khankam -- 6 Kasım 2016; 0:56:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Huawei P9 Lite'a da bak bence
  • quote:

quote:

quote:

Kronik sıkıntısı filan var mı bu cihazın kağıt üzeri verileri iyi gibi işlemcisi ve gpusu hakkında pek bilgim yok. İşlemci ve gpu neye muadil diyebiliriz tam olarak?

İşlemci SD 808 GPu da çok ahım şahım değil ama sorun çıkartmaz ona da adreno 510 ddiyebilirim sanki
    kronik sıkıntısı yok
    Parmak izi okuyucu var
    ekranı çok iyi
    kasası sağlam ve şık
    Şarj günü çıkartır

kirin 935 işlemci çok fena şarj yiyormuş araştırdım biraz doğruluk payı nedir hocam? SD 808 kadar performanslı değilmiş 28nm bir işlemci sd 808 bildiğim kadarıyla 20nm bir işlemci. Gpu hakkında hala fikrim yok yarın onuda araştırırım.

p9 lite düşünmüyorum performans olarak yetmeyeceğini tahmin ediyorum tabi yanılıyor da olabilirim

• quote:

quote:

quote:

quote:

kronik sıkıntısı yok
    Parmak izi okuyucu var
    ekranı çok iyi
    kasası sağlam ve şık
    Şarj günü çıkartır

kirin 935 işlemci çok fena şarj yiyormuş araştırdım biraz doğruluk payı nedir hocam? SD 808 kadar performanslı değilmiş 28nm bir işlemci sd 808 bildiğim kadarıyla 20nm bir işlemci. Gpu hakkında hala fikrim yok yarın onuda araştırırım.

p9 lite düşünmüyorum performans olarak yetmeyeceğini tahmin ediyorum tabi yanılıyor da olabilirim

öyle bir şey yok 1 hafta kullandım şu anki z5imle şarjı hemen hemen aynı z5 ile aksam 9 gibi 15 şarjı kalır honor 7 ile 9 gibi 20 şarj kalıyordu
    Işlemcide antutuda benzer sonuçlar alıyor diye dedim ama performansda kesinlikle sorun yaşamazsın. Gayet akıcıydi. Kullanırken z5i aratmadı. Gpu dediğim gibi mükemmel değil ama oynatamayacagi oyun yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

kronik sıkıntısı yok
    Parmak izi okuyucu var
    ekranı çok iyi
    kasası sağlam ve şık
    Şarj günü çıkartır

SD 801- Helio x10 ayarında bir işlemci

Oyun oynamıyorsanız zaten performansa takılmanıza gerek yok. O kadar gücü kullanamıcaksınız

• Çift hatlı sevmem ama şu değerlendirilebilir gibi:
    https://www.teknostore.com/products/meizu-pro-6?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi5 baya ses getirmiş. ben de araştırma yapıyorum

• Mi ile ilgili kullanan ve daha fazla paylaşım yapabilecek arkadaşlar bekliyoruz deneyimlerinizi
  • İlizyonist kullanıcısına yanıt
    Bu cuma sipariş geçmeyi planlıyorum hala almadıysanız elime geçtiğinde forumda bir konu acar kendimce sorulan soruları yanitlarim

• Zf 3 bekleme kararı aldım arkadaşlar açıkça konuşmak gerekirse mükemmel bir telefon mi 5 ama kumar oynamak istemiyorum. Garantilik bir sorunum olursa pek muhatap olamayacağımı düşünüyorum yanlışta düşünüyor olabilirim tabi...

• Emre-Dylan kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de sizin gibi dusunuyodum. Scroll.com YouTube adresinde telefonun birçok incelemesi var telefon bu vakte kadar hiç kronik ariza çıkarmamış. Oradaki editör bu işleri kimse anasının karnında ogrenmiyor bir arızası çıkarsa siparişini verir evinde kendin yaparsın yapamazsan da telefoncuya yedek parçayı verip yaptirirsin zor iş değil dedi. Hakikaten de kafama yattı cuma 125tl indirim + bonusa 100tl alt limitsiz kuponla 1000 liraya gelecek telefon. Karar sizin ben öyle yapicam

• quote:

Orijinalden alıntı: Gazisletme

Hocam ben de sizin gibi dusunuyodum. Scroll.com YouTube adresinde telefonun birçok incelemesi var telefon bu vakte kadar hiç kronik ariza çıkarmamış. Oradaki editör bu işleri kimse anasının karnında ogrenmiyor bir arızası çıkarsa siparişini verir evinde kendin yaparsın yapamazsan da telefoncuya yedek parçayı verip yaptirirsin zor iş değil dedi. Hakikaten de kafama yattı cuma 125tl indirim + bonusa 100tl alt limitsiz kuponla 1000 liraya gelecek telefon. Karar sizin ben öyle yapicam

Taksitle zf3 alacağım ben şuan nakitim o kadar yok dayanamayıp pc donanımına gömdüm paramın bi kısmını

• 1500-1600 TL Fiyat aralığında bir cihaz arıyorsanız İşte size göre muhteşem bir telefon Reeder P10 S , Kullanmaya başladağınızda farkı göreceksiniz Kasa Tasarımı, 64 GB Dahili Hafızası, 4 GB Ram, Gorilla Glass 4 Ekran, 2.0 Ghz İşlemci Hızı Kesinlikle Alın derim Diğer markalar dan fazlası var eksiği yok Çok iyi bir telefon Tavsiye Ederim...

• Reeder P10S modelini düşünebilirsin.
  • Şu aralar piyasada o kadar çok marka model var ki insanın kafası bi milyon oluyor. Sana önerim alacağın telefonu git bi mağazada enine boyuna incele.

Önereceğim cihaz ise reeder p10s olur. Standart donanımı çok iyi ve kasa yapısı bakımından çok sağlam

• Kardeşim kesinlikle sana tavsiyem Reeder p10s bir bakman. Teknoloji Mağazanın birini gittim Çok beğendim. Özellikleri 64 GB hafıza 4 GB ram bide Helio p10 2.0 işlemci kullanıyor. 16 mp arka 8 mp ön var. Gorilla glass 4 cam var. Süper bir cihaz kesinlikle incelemeni isterim.

• Arkadaşlar cihazı reeder p10s bir akrabamda gördüm ve çok beğendim.Yarın bende almaya gidicem.Cihaz hızlı ve seri çalışıyor. Teknik özellikler ,kamera efsane olmuş, kasa tasarımı hem sağlam hemde dikkat çekici premium hissiyatı veriyor.Batarya kusursuz günümüz şartlarında işinizi fazlasıyla görecek bir kapasiteye sahip.Bu fiyata bu özellikler kaçmazz diyorum.
  • Arkadaşlar bu ne böyle reeder distribütörü müsünüz sizler, şaşırdım bir anda bu kadar aynı cevabı görünce?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.