Şimdi Ara

cildim çok yağlı:( (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
18.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: esrarengiz08

yaşım 17 fakat hala geçmedi.yakşalık 2 senedir ben bu illetten kurtulamadım..kullanabileceğim krem vs varsa lütfen arkadaşlar..artık bu gün patlama günüm..Çok kötüyüm..piskolojim bozuldu yaaa..

Senin yaşında pek yağlı değildim ama 24 yaşındayım yağlanma gittikçe artıyor onu belirteyim. Yağlı cildin artıları ve eksilerini yazayım

+ Cildin geç kırışır çünkü sürekli yağlı
    + Ellerin çatladımı felan neren yağlıysa oradan çatlaklara yedittirebilirsin
    +
    />

- Sevgilin senden uzaklaşır
    - Banyo yapmaktan nefret hale gelirsin
  • Yüzünü her gün yıka .. yıkamak bile yağını alıyo ... eğer adam olmazsa bi kozmetikçiye git benim yüzüm çok yağlanıyo bana bişiler ver ama çok pahalı olmasın de o verir... ama dandik bişi de alma... cilt önemli...
  • quote:

Orjinalden alıntı: theph1ch

her gün el sabunuyla yıka

en iyi yöntem günde üç beş defa el sabunu ile yüzünü yıka
    ayrıca yağlı cilt kuru ciltden daha iyidir saclar için de hergün kafanı yıka
  • quote:

Orjinalden alıntı: maslan7

quote:

Orjinalden alıntı: theph1ch

her gün el sabunuyla yıka

en iyi yöntem günde üç beş defa el sabunu ile yüzünü yıka
    ayrıca yağlı cilt kuru ciltden daha iyidir saclar için de hergün kafanı yıka

hergün saç yıkamaktan gına geldi yaw ben kendimi bildim bileli bu problem var yüzü falan geçtim ama saçlar çok kötü oluyo
  • 19 ya$ındayım ciLdim yağLı ve siviLce boLca var ..
    psikoLojik oLarakta etkisi var çünkü siviLcem çıktı diyince ertesi gün daha da çoğaLıyor..
    $u sıraLar dove kuLLanıyorum hiç bi etkisi yok
  • doktora git milletin söylediği kremleri kullanma bi işe yaramıyo doktorun verdiği kremler genelde geçiriyo
  • 23 yaşındayım benimde yağlı bir cildim var ergenlik çağından beri böyle.Cildin yağlanması yaş ilerledikçe azalmıyor lisedeyken yanımda mendil taşırdım okulda yüzüm yağlandıkça mendille siliyordum.Cildi yağlı olanın saçıda yağlı oluyor.Saçlarınız yağlandıkça yıkayın saçı yağlı bırakmak saç dökülmesine sebeb oluyor.Çünkü saç yağında dökülmeye yol açan dht hormonu bol miktarda varmış.Benim saçlarım öyle bir yağlanıyor ki şampuan köpürmüyor saça yayılmıyor ancak 2-3. şampuanlamada temizlendiğini anlıyorum.
  • allaha şükür saçlarım pek yağlanmaz ama yüzümartık yanımda ıslak mendil taşıyorum 2 saatte bir ve ya 3 saatte bir siliyorum..++ tenefüslerde yüzümü yıkıyorum..bu gün pek yağlanmadı..acaip hijenikti bu gün yüzüm.++sivilcelerimde kurumaya başladı ne hikmetse..
  • Cilt doktoruna git. Benim yüzümde çok yağlıydı sivilceler çıkıyordu. Doktor bir hapla krem verdi. Hap ciltteki yağı kurutuyor, kremde sivilceleri yavaşyavaş yokediyor. Yüzüm yavaş yavaş düzelmeye başladı. Bence sende bir doktora git
  • Benimde yuzum deilde burnum felaket yağlı. Bundan dolayıda burnumda sivilce cıkıo. Yoksa yuzumde bi tane sivilce yok. Banyo yapıorum 2 dakka sora gene yağlanıo dellenecem bunu geçirmenin yolu yok mu? Krem falan deilde baska bi yolu krem suremyı sevmıorum yağlı yağlı vıcık vıcık oluo her tarafın.
  • Avonun erkekler için cilt bakım jeli var onu al sabah akşam kullan cildini kurutur sivilceyi keser ama nivea kullanma sakın
  • niveanın bir kremi var
    sabah sürüyorsun akşama kadar cildin yağlı gözükmesini engelliyor
    eczanelere falan sorsanız size söyler

fiyatıda 15-20 YTL arası

ama böyle krem kozmetik türü şeylerden uzak durmak en iyisi

bunun yerine cildiniz devamlı sabunlayın yıkayın
    krem türü şeylere fazla bulaşmamaya çalışın
  • Takma kafana ergenlik dönemi.Yaşım 16 çok yağlı bir cildim var küçük küçükte sivilceler var ama hiç sorun etmiyorum.
  • 22 yaşına kadar da uzayabilir ergenlikle ilgiliyse sadice her sabah el sabunuyla yüzünü yıkaman yeterli olur.zamanı gelince cildin düzelecektir
  • kükürtlü sabun tavsiye edebilirim.
  • ss isterük...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ertungaa

quote:

abi yok ya sizin gene 3 gün.ben sabah yıkıyorum okulda bi bakıyorum aynaya yüzüm parlıyo..

abi o gene iyi.bizim evde yemekleri benim suratımdan akan yağlarla yapıyorlar

ohoo onlar yine iyi. ben yıkanıyorum havluyla kurulanıyorum bakıyorum aynaya cilt parlıyor. olmuyor hiç yaşayamaz oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler Bing -- 20 Mart 2008; 19:31:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: musandia

quote:

yaşım 17 fakat hala geçmedi.yakşalık 2 senedir ben bu illetten kurtulamadım..kullanabileceğim krem vs varsa lütfen arkadaşlar..artık bu gün patlama günüm..Çok kötüyüm..piskolojim bozuldu yaaa..

- Sevgilin senden uzaklaşır

akşam akşam moralim 0 oldu
  • Benim cildimde de yağdan siyah noktaya kadar herşey var umursamıyorum artık.

Sahip olduklarının farkında olacaksın olmadıklarını da geç.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Millennium

Benim cildimde de yağdan siyah noktaya kadar herşey var umursamıyorum artık.

Sahip olduklarının farkında olacaksın olmadıklarını da geç.

dostum tamamda,yüzünde koca koca sivilcelerin olması iyimi sence? heleki sevgilin varsa.??
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.