DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
cildim çok yağlı:(
78
Cevap
0
Favori
17.455
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> cildim çok yağlı:(
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2369 Mesaj
      19 Mart 2008 18:04:27 Konu Sahibi
      selam arkadaşlar.cildim çok yağlı,haliyle buda sivilce yapıyo..bıktım artık..:(kullandığım bi krem var ama oda geçici..yani kalıcı bi şekilde geçirmiyo..yüzümdeki bu yağı nasıl geçiririm..??yardım lütfen.:(

Bisiklet sür, sağlıklı kal !

# Mechanical Engineering #
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      19 Mart 2008 18:07:25
      tÜRK yEMEĞİ Yemeği Yeme salata faln ye bende 14 yaşındayım doğal olarak var salata yiyorum azlıyo biraz ama kremler varmış ömür boyu kullanıcaksın ergenliği geçtiysen

• Yarbay
      2369 Mesaj
      19 Mart 2008 18:10:56 Konu Sahibi
      yaşım 17 fakat hala geçmedi.yakşalık 2 senedir ben bu illetten kurtulamadım..kullanabileceğim krem vs varsa lütfen arkadaşlar..artık bu gün patlama günüm..Çok kötüyüm..piskolojim bozuldu yaaa..

19 Mart 2008 18:15:04
      yağlı olup olmadını nasıl anlıyoruz

Mevki benim toplumumun çelişkisidir; gücün, güce duyulan açlığın içinde kısıtlanması. Güç ihanetle kazanılır ve güce sahip olana karşı ihaneti davet eder. Menzoberranzan'ın en kudretlileri, günlerini sırtlarını bulacak hançere karşı arkalarım kolaçan ederek geçirirler.
      Ölümleri ise çoğunlukla önlerinden gelir
    • Yarbay
      2369 Mesaj
      19 Mart 2008 18:23:32 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: Ertungaa

yağlı olup olmadını nasıl anlıyoruz

elini yüzüne sür ellerin yağlanırsa yağlı oluyo..:)benim sanki yağ fıçısı gibi..:(

• Yarbay
      2369 Mesaj
      19 Mart 2008 18:29:19 Konu Sahibi
      upp...

19 Mart 2008 18:29:55
      Daha 17 BEN 14 DİYORUM ÇOK YAĞLI ARADA GEÇİYO SONRA YİNE AYNI SALATA YE YAĞSIZ

• Yüzbaşı
      261 Mesaj
      19 Mart 2008 18:30:21
      cildiyeciye git

• Yarbay
      3782 Mesaj
      19 Mart 2008 18:43:45
      bende yağlıyım 3 gün yıkanmayayım kaşığı yüzüme sürtsem tereyağı çıkar

Athlon X2 7750BE@1350Mhz / Gigabyte MA780G-UD3H / A-DATA 2X2 GB DDR2-800MHz CL5 / High Power 500-A12S /
      Seagate 2X320GB.7200-16MB + 1TB-1.5TB 5900-32MB LP / ALC889A Cambridge Megaworks THX-550 - SHP-805 /
      Sapphire HD4830 512MB DDR3 / Samsung 2232BW - Epson EB-X72 / a4Tech X-750F/
      Logitech Cordless Rumblepad 2 / Skystar 2.6c / Asus 1814BLT / Windows 7

19 Mart 2008 19:04:42
      evet benimkide yağlı o zaman bi kötülüğünü görmedim.sivilcede yok terledikten sonra daha pis anlaşılıyor

Mevki benim toplumumun çelişkisidir; gücün, güce duyulan açlığın içinde kısıtlanması. Güç ihanetle kazanılır ve güce sahip olana karşı ihaneti davet eder. Menzoberranzan'ın en kudretlileri, günlerini sırtlarını bulacak hançere karşı arkalarım kolaçan ederek geçirirler.
    • Binbaşı
      1791 Mesaj
      19 Mart 2008 19:17:43
      aynen benimde öyle 3 gün banyo etmeyince saç vıcık vıcık oluo parlıo görenler jöle mi sürdün dio

Varmıdır acaba bunu geçirmenin doğal bir yolu.

• Yarbay
      2369 Mesaj
      19 Mart 2008 19:19:20 Konu Sahibi
      abi yok ya sizin gene 3 gün.ben sabah yıkıyorum okulda bi bakıyorum aynaya yüzüm parlıyo..

19 Mart 2008 19:22:34
      quote:

Orjinalden alıntı: esrarengiz08

abi yok ya sizin gene 3 gün.ben sabah yıkıyorum okulda bi bakıyorum aynaya yüzüm parlıyo..

abi o gene iyi.bizim evde yemekleri benim suratımdan akan yağlarla yapıyorlar

• Yarbay
      5072 Mesaj
      19 Mart 2008 19:23:55
      quote:

Orjinalden alıntı: esrarengiz08

yaşım 17 fakat hala geçmedi.yakşalık 2 senedir ben bu illetten kurtulamadım..kullanabileceğim krem vs varsa lütfen arkadaşlar..artık bu gün patlama günüm..Çok kötüyüm..piskolojim bozuldu yaaa..

daha dur yolun başındasın...

Canon EOS 60D | Canon EF 50mm f/1,8 II | Tamron AF 70-300mm f/4.0-5.6 SP Di VC USD | Lowepro Nova 3 AW
    • Yarbay
      2369 Mesaj
      19 Mart 2008 19:25:34 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: Lo@ding

Alıntıları Göster

daha dur yolun başındasın...

hacı öle deme yaa..ne yolun başıyaw diorum ya 2-3 senedir bu böyle geçmek bilmiyo yaa..

• Yarbay
      4235 Mesaj
      19 Mart 2008 19:27:59
      Benimde cildim yağlı. Saçımda öyle. Bu gün banyo yapayım yarın yağlanıyor.

Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
      Son, başlangıçtı...
    • Yarbay
      3241 Mesaj
      19 Mart 2008 19:28:12
      sebamed alacaksın ve her gün sabah akşam 1kere yüzünü yıkayacaksın o sabunla..eczaneler ve büyük marketlerde bulabilirsin..

Türkiyede bayağı pahalı satıyor yurtdışından getirtebilirsen daha karlı olur..

• Yarbay
      10832 Mesaj
      19 Mart 2008 19:29:08
      arkadaşım benimde aynı sorunum vardı yaşım 17 sayılır ama 18 olcam 5 gün sonra
      Sivilcelerim vardı aşırı yağlıydı.Şimdi hiç yağ filan yok ve sivilcelerimde geçti.Nasılmı yaptım?
      Roaccutane diye bir hap var sivilce hapı onu en az 4 ay kullan hiç sivilce filan kalmıcak.Hiç suratın yağlanmayacak.Benim suratım harita gibiydi şimdi en ufak nokta bile yok

19 Mart 2008 19:29:59
      her gün el sabunuyla yıka

Nick:Replaypls2 [Yakında bir sorundan dolayı yeni char açacam MrRepaypls]
      Job:Asasian
      Np:2100 60k+ Orjinala bağışlı bağışlanmayada devam ediyor
      İtemler:+9 Dual cleaver +7 dd +8 chitin set dual rol ske belt 16/3 dual küpe pp+1
    • Yarbay
      2369 Mesaj
      19 Mart 2008 19:31:00 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: My_CaRizMa

arkadaşım benimde aynı sorunum vardı yaşım 17 sayılır ama 18 olcam 5 gün sonra
      Sivilcelerim vardı aşırı yağlıydı.Şimdi hiç yağ filan yok ve sivilcelerimde geçti.Nasılmı yaptım?
      Roaccutane diye bir hap var sivilce hapı onu en az 4 ay kullan hiç sivilce filan kalmıcak.Hiç suratın yağlanmayacak.Benim suratım harita gibiydi şimdi en ufak nokta bile yok

aha valla mı?ben bunu bi deniyim.ama kardeş bi yan etkisi filan olabilir.sana doktor mu vermişti?

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.