Şimdi Ara

¡ÇIKTI! Need for Speed™ 10: Carbon Türkçe Yama **Kendi Yapımım** (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
1
Favori
96.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eline , emegine saglik
  • Eline emeğine sağlık teşekürler.
  • Bravo walla... Faydalı işti...
  • şimdiden teşekkürler
    indirdim
    deneyeceğim
  • KANKA BU TÜRKÇE YAMALAR SAVE DOSYALARINI AÇMAYA EN GEL OLUYORMU ACABA ?ARK.ÖLE DEMİŞTİ ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: melih1156

KANKA BU TÜRKÇE YAMALAR SAVE DOSYALARINI AÇMAYA EN GEL OLUYORMU ACABA ?ARK.ÖLE DEMİŞTİ ?
    Yamam test aşamasındayken denemiştim, kayıt dosyaları her defasında sorunsuzca açılmıştı. Yani Türkçe yama kayıt dosyalarını açmaya engel değil.
  • SAOL BİDE BEN İNDİRDİM YAMAYI KURDUM OLDU AMA JAPONCA GİBİ :)
  • Helal olsun süperr..Budur iste herseyi hazir beklemeyip kollari sivayan birisini görmek harika...
  • teşekkürler emeğine sağlık
  • emeğine sağlık resimlereden gördüğüm kadarıyla güzel bir çalışma olmuş.
  • kardeş bi kaç gün oldu teşekkür etmeyi unuttum saolasın süper bi çalışma anlamadığım kelimeler tmmdır çok saol thank you
  • gerçekten güzel çalışma olmuş oyun şimdi türk yapımı gibi sanki
  • vermiş olduğun yamayı benim makinada yüklemeye çalışıyorum ama olmuyor. yani kuruluma başlamıyor. çift tıkladığım halde hiç açılmıyor. ama görev yöneticisindeki listede çalışıyor diye yazıyor. fakat nasılsa başka makinada kuruluma başlayıp bitiriyor. kısaca yamayı başka makinada kurup, kurulan dosyaları benim makinaya atmak istesem nereye yüklemem gerekir ve işe yarar mı.
  • arkadaşım linkte bir sorun var
    başka bir yere upload edersen sevinirim.
  • linkte sorun yok sen yanlış linke girmişindir en üstteki link doğru sapa sağlam orda *********** işaretli yerler varsa oralar rapid-share(ortadaki - işareti yok.)
  • quote:

Orjinalden alıntı: viperc

vermiş olduğun yamayı benim makinada yüklemeye çalışıyorum ama olmuyor. yani kuruluma başlamıyor. çift tıkladığım halde hiç açılmıyor. ama görev yöneticisindeki listede çalışıyor diye yazıyor. fakat nasılsa başka makinada kuruluma başlayıp bitiriyor. kısaca yamayı başka makinada kurup, kurulan dosyaları benim makinaya atmak istesem nereye yüklemem gerekir ve işe yarar mı.
    O zaman manuel kurulumu açıklıyorum;

Exe dosyasını Winrar programı ile açın ve içindeki bütün dosyaları oyunu kurduğunuz klasöre kopyalayın (Oyunu kurarken kurulum klasörünü değiştirmediyseniz "C:\Program Files\Electronic Arts\Need for Speed Carbon" klasörüdür.). Dosyaları oyunu kurduğunuz klasöre kopyaladıktan sonra kopyaladığınız klasörden yukle.bat dosyasını çalıştırın. Bu bat dosyası gerekli dosya taşıma ve isim değiştirme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra siyah DOS ekranında kurulumun bittiği mesajını alırsınız. Siyah DOS ekranında "Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor" yazılarıyla karşılaşmadıysanız çıkan soru penceresindeki Evet büğmesine basınız. Siyah DOS ekranında "Sistem belirtilen dosyayı bulamıyor" yazılarıyla karşılaşıyorsanız dosyaları yanlış yere kopyalamışsınız demektir. Dosyaları doğru yere kopyaladığınıza emin olduktan sonra yukle.bat dosyasını çalıştırarak tekrar deneyiniz.

• kardeş ben yamanı kurdum. oyuna girişte etkilendiğimi sölemeden geçemiycem. oyun içinde menülerde felan gezebiliom ancak bi süre sonra nfsc.exe hatası verip oyundan atıo. bu sorunun sebebi ne olabilir sence?
  • emeğine sağlık
  • quote:

Orjinalden alıntı: lebron_1994

linkte sorun yok sen yanlış linke girmişindir en üstteki link doğru sapa sağlam orda *********** işaretli yerler varsa oralar rapid-share(ortadaki - işareti yok.)

arkadaşım saolasın da o kadar salak değiliz herhalde.
    http://rapidshare.com/files/16287632/NFS10CTRYama_nForcer.rar.html
    Zaten linkte ***** işareti de yok açık açık gözüküyor fakat rapidshare'in hangi sunucusuna gönderildiyse o sunucunun drive da bi sorun varmış.
    Bu yüzden başka bir yere upload et dedim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.