Şimdi Ara

Çikolata dan Plastik Çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Firmaya dava açabalir miyim? En kârlı nasıl çıkarım bu işten? Buarada ciddiyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fotoğrafı varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drazah

Fotoğrafı varmı?

Video ve epey fotograf var ama atmam dogru olur mu bilmiyorum. Tavsiye edebileceginiz bir sey var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: DonanımdanBihaber

quote:

Orijinalden alıntı: drazah

Fotoğrafı varmı?

Video ve epey fotograf var ama atmam dogru olur mu bilmiyorum. Tavsiye edebileceginiz bir sey var mi?

Vallahi dostum daha önce böyle bir şey yaşamadım, internet ten bir göz atabilirsin eminim bu zamana kadar çok karşılaşılmıştır bu tür olaylar ile dava yolunun önü açık bu tür olaylar da
  • Yoğurttan lastik çıkmış çöpe atmış akrabam, ben görseydim tüketici mahkemesine giderdim. Lastik olayları çok oluyor, düzgün bir şey yemiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALAIN DELON -- 25 Eylül 2017; 18:16:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • No ss no güven

• Kardeş fotoğrafını atsana şuraya ya yıl 2017 olmuş anca laf
  • Düşünsenize beyler meyvesuyu fabrikasında çalışıyorsunuz, önünüzde kilolarca şu akıp gidiyor. İçine işeseniz kimse anlamaz. Tabi ki yapıyorlardır

• quote:

Orijinalden alıntı: Ucuz Roman

Yoğurttan lastik çıkmış çöpe atmış akrabam, ben görseydim tüketici mahkemesine giderdim. Lastik olayları çok oluyor, düzgün bir şey yemiyoruz.

Lastık derken araba lastiği yoğurt kabina sığmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 25 Eylül 2017; 18:52:29 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.