Şimdi Ara

Çıkmak isteyen bronzlar gelsin :=)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tryhard bunaldık eğlenme amaçlı ev arkadaşım ile bronz hesaplarda oynuyoruz arada :) Tanıdık bronz malesef kalmadı bende düşündümde bari forumun üyeleri faydalansın onların hesapları çıkartalım :)

Beni bilenler bilir hiçbir şekilde kötü amaç güdülmeyecek sadece eğlenmek için oynayacağız tabi çok ekstrem takımlar olmadıkça %99,9 kazanacağız.

Bu şekilde dileyenlerin hesaplarına girip (2 hesap lazım en az) hem eğlenip hem çıkartabiliriz benim şu smurf hesabı ekleyebilirsiniz nick El Harmony
    Veya forumdan da yazabilirsiniz siz istemezseniz nicklerinizde asla ifşa edilmeyecek.;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• daha önce böbrek alışverişimiz olmuştu, güvenilir arkadaş.
  • Arkadaşlar yazının sonunda '';)'' yaptı artık düşünün ne olur o hesaplara
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    aynen onun yerine bana verin daha önce veren pişman olmadı
  • Çıkmak istemiyosak ne yapalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizden bronzda bile %0,01 oranıyla kazanamıyor galiba çok low tarzı şeyler bekliyordum beklentilerin altında kaldınız :)

Bu arada mesaj atanlar oldu ben tabi kimler olduğunu söylemeyeceğimde o hesaplarda oynayacağız dilerlerse konuya yazabilirler sonrasında :D

• Bol su içiyorum, böbreklerim sağlam. Yanımda bim poşedi ve buz da getiririm. Teşekkürler. Fazla bronz hesap varsa ben de alabilirim. Kendi elomda maç kaybedince girip low tokatlamak iyi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensei İtachi

Çıkmak istemiyosak ne yapalım

Boşver sana kız mı yok

• Hesabımı dün vermiştim , sabah uyandığımda Şampiyonluk Aşamasında olduğunu ve 500000 RP yüklendiğini gördüm . Kesinlikle güvenilir bir arkadaş . Teşekkürler.
  • Yorozuya Gin-chan kullanıcısına yanıt
    Rica ederim ama abartmayalım lütfen RP kısmı gerçeği yansıtmamaktadır. İyi forumlar :)

• Plat boostluyorsan vereyim pulesfire dj tuheköisi elemantalist ve 2955 rp var şampiyonlarsa 5 tabe eksik onları rp ile al diye tabiki

İd: bobrekalye

Şifre: yaprakye

• Denedim , girdi.

• Güzel maşallah senden dia 3 bekliyorum rp ile de kalan şampiyonları al şifreyi değiştirme en sevdiğim şifrem

• Evet arkadaşlar gene bronz hesap lazım oldu tercihen elosu ne kadar düşük o kadar iyi :D ama çok az sayıda hero olmasın ve runeleri düzgün olsun.

Yalnız şuraya kadar veya şu kadar günde çıkartırım demiyorum tamamen boş zamanımızda eğlencesine oynayacağız pm atabilirsiniz :D

• Sen eğlencesine oynarken yeni başlayanları öğrenmeye çalışanları hayattan soğutuyorsun...
  • Bronze 5 im olur mu
  • bilin bakalım yine ne lazım :D tercihen herolu ve runeleri olan bronz veya silver hesap lazım arkadaşlar elosu ne kadar düşük o kadar iyi :) bir kaç gün içinde lig çıkar varsa isteyen ulaşsın :)

edit: bulundu bir süre sıra var :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biolystick -- 26 Temmuz 2017; 15:55:13 >
  • eveeet arkadaşlar yine düşük elolu hesap lazım yanlız WESTTE :))

Westte bronz silver varsa birkaç gün içinde golda kadar çıkartabilirim pmpmpm ;)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.