Şimdi Ara

Çıkma Xenon Ampül Lazım.... ACİL....

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. İstanbul'da Megane II için çıkma parça satan bildiğiniz bir yer var mı? Bana çıkma Xenon ampül lazım. Xenonlarımdan biri patlamak üzere. İki gündür kıpkırmızı yanmaya başladı. Sıfır orijinal xenon ampüle burada (Anamur'da) 375 TL dediler. Satmayı düşündüğüm arabaya bu kadar para verip ampül almak istemiyorum. O nedenle çıkma almam lazım. Babam da şu anda İstanbul'da. Adres veya telefon verirseniz memnun olurum.....

• Whisper911 nickli arkadaşa bi danış kardeş bu işlerle uğraşıyo belki yardımcı olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lagunacı4646

Whisper911 nickli arkadaşa bi danış kardeş bu işlerle uğraşıyo belki yardımcı olabilir.

Forum içinde arama yaptım. Ancak Whisper911 rumuzlu kimse yok.....
  • Pm attım
  • başka bir yöntem,
    100 TL ye xenon taktır.. ne uraşıcanki..
  • xenonlardan biri gittiği zaman 2sinin birden değişmesi gerek yoksa aralarında renk farkı olur.
  • tabiki zaten ikiside değişicek..
  • Benim arabam orijinal olarak xenonlu. Öteki fara uygun ampül almam lazım. Kazalı ve pert olmuş bir meganeden varsa ampül almalıyım. Sıfırına 370-380 TL vermek istemiyorum. Zaten 1-2 ay sonra Megane III alacam......
  • geçen sene ankaraya yolum düşmüştü iş bittikten sonra benim meganında arka harfleri düşmüştü o aradada xenon ampülünü sormuştum 100 lira demişlerdi 300 lira büyük bir miktar komple xenon seti alınır takılır arabaya
  • bende demek istiyorumki gidipte ikinci el xenon ampülü alacağına git sıfır 2 yıl garantili ucuz bir xenon takımı taktır.. alacağın çıkma ampüllerin bir kaç ay sonra patlamayacağı ne malüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: LahanaSever

bende demek istiyorumki gidipte ikinci el xenon ampülü alacağına git sıfır 2 yıl garantili ucuz bir xenon takımı taktır.. alacağın çıkma ampüllerin bir kaç ay sonra patlamayacağı ne malüm

Patlaması önemli değil. Zaten bana 1 ay lazım. Arabayı satıp Megane III alacağım. Satacağım kişiye de kıpkırmızı yanan xenon vermek istemem. Zaten birini sıfır almıştım. Şimdi ki de çıkma olursa, ikisi de aynı sıralarda ölürler. Alacak kişiye de xenon biri çıkma diyeceğim zaten.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiFoSi_BJK

xenonlardan biri gittiği zaman 2sinin birden değişmesi gerek yoksa aralarında renk farkı olur.

Sevgili tiFoSi, dün ben de xenon taktırdım, tanıdık usta ile biraz muhabbet ettik. Dedim 1 sene sonra biri patlasa yeni ampul taksak ton farkı oluşmaz mı, hiç bişey olmaz dedi.

Fakat genel kanı senin de dediğin gibi ton farkının oluşacagı yönünde.

H7 Mtech xenon ampuller 99dolardı bu arada beni gittiğim dükkanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 10 Nisan 2009; 12:22:25 >
  • ampul ilk alınca sarımsı olur epey...
    sonra zamanla beyazlar (50-100 saat civarı)

sürekli kulllandıkçada zamanla hem ışığı azalır hemde rengi mor-kırmızı olmaya başlar.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: cat33

quote:

Orjinalden alıntı: LahanaSever

bende demek istiyorumki gidipte ikinci el xenon ampülü alacağına git sıfır 2 yıl garantili ucuz bir xenon takımı taktır.. alacağın çıkma ampüllerin bir kaç ay sonra patlamayacağı ne malüm

Patlaması önemli değil. Zaten bana 1 ay lazım. Arabayı satıp Megane III alacağım. Satacağım kişiye de kıpkırmızı yanan xenon vermek istemem. Zaten birini sıfır almıştım. Şimdi ki de çıkma olursa, ikisi de aynı sıralarda ölürler. Alacak kişiye de xenon biri çıkma diyeceğim zaten.....

hocam arabanın özellikleri ne arabana nekadar istiyorsun

• Arabamda sadece hız sabitleme paketi yok. Gerisi var. 115.000 KM'de ve masrafsız. Sanırım 23000-24000 civarı satarım. İnternetten baktığıma göre piyasası bu seviyede. Buradaki bayiim bana yıl başında 24000 demişti. Ama şimdi biraz daha düşük ister sanırım. Takasa gireceğim yeni megane ile. Peşin para ile alacağım için zarar edeceğimi sanmıyorum...

• Vay Mersinli özledim be oraları.Hayırlısı olsun
  • güzel arac bende anamurlu sayılırım 15 yıldır heryaz gelirim yazlıgımız var orada sen anamur merkezdemisin?
  • hocam araban güzel duruyor ama 4 ay önce aynı araçtan dayıma aldım 94000 Km de idi 19000 TL ye ...
  • Benim araba dizel ve yetkili servis bakımlıdır. Tamponlardaki ve kapılardaki siyah plastik kısımları da arabanın rengine boyattım. Krom çıtalar taktırdım. Arabamdan şikayetim yok. Ama Megane 3 Coupe alacağım. Değişiklik zamanı geldi. Yılbaşında pazarlık etmeden buradaki bayi 24000 fiyat verdi. Peşin para vererek takas yapacağım için fazla kaybım olmayacak.

Evet, Anamur merkezde Akcami civarında oturuyorum. Öğretmenim.......

• merhaba cat33 ben renault yetkili servisinde çalışıyorum eğer arabayı satmadıysan sana yardımcı olabilirim bende 2 tane çıkma zenon far ampülü var msn:ibo_rahim_@hotmail.com tel:0555 290 25 16
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.