Şimdi Ara

Çıkma teklifi nasıl yapılır ? (Söz veya davranış olarak) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
2
Favori
120.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Senden cok hoslandım, Cok tatlı birisin. Eminim trafindaki pekcok kisi de boyle dusunuyordur. Seninle birlikteyken icim huzurla doluyor sana karsı bos degilim. Sevgilim olur musun? Seni seviyorum kücük tatlı sirin kız. .
  • Açık sözlü olurum içimden ne geliyosa söylerim..olaya hiç olur gözüyle bakmam alttan alırım kimbilir kimler vardır peşine kimbilir senin aklında kimler vardır..ben senden sevgi falan beklemiyorum sadece seni sevdiğimi söylüyorum...o da bende sana karşı boş değilim veya ya bende seviyosam gibi bişeyler söyler ve ben bişey istesem yaparmısın deeyip elimi uzatırım o da tutar herşey ani gelişir..son çıktıgım bu şekilde oldu..okulun en güzeliydi ve bitti hemen zaten ayrılığı göze alarak başladım..kız çok güzeldi çünkü elde durmazdı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.a.w.N -- 2 Eylül 2005, 6:46:35 >
  • Hala anlamıyormusun seviorm seviorm seni bee acıların çocuğuyum ben acılar..(emrah modeli)
    hayır beni tecavuzcu coşkun...
    sdalkfhslkfjahsfjkladshlfdaskjh
  • Im miss you dersin sana derseki tanımadan nasıl özledin diye My TURK dersin
  • valla tam bilemiyecegim ama ben her defasında havayı öyle bir ayarlıyorum ki ikimizde farkında olamadan çıkmaya başlıyoduk
  • o bu hiçte... şubatta açılan topiği eylüllde hortlatmak nerden çıktı.
  • -selamualeykum
    -aleykumselam
    -benimle çıkarmısın?

• quote:

Orjinalden alıntı: Bladeslash

bu işin ustası XewO dur tanıyan bilir bende az deilim ama neise

şu an almanyada hergün başka kızla takılıo

• çıkışak mı???

• yanına git yalnız yakala, akşamları ne yaptığını erkek arkadaşı olup olmadığını sor. yok derse iş kolaylaşır
  • ---Uzatma sevdik işte..Allah'ın yokmu senin??
  • hırt
  • yanına gidersin biraz yaglarr yıkarsın sonra bombayı patlatırsın benimle çıkarmısın
  • oha be kaç aylık konu.

nasıl arayıp, bulup, hortlatırsınız şunları beee
  • quote:

Orjinalden alıntı: ccaparli

oha be kaç aylık konu.

nasıl arayıp, bulup, hortlatırsınız şunları beee

+1
  • BAkın arklar tecrübe konuşuo dikkat!!!!!

1) Kıza belli etceksin ondan hoşlandığını bakışlarınla sözlerinle etrafında dolaşman la kız anlaması lazm
    2) Bi şekilde ortam yapmanız lazm aaa şu film çıkmış gittinmii çok gitmek istiorum gelirmisn benle flan..
    3)kız ondan hoşalandığınızı icene anladıktan sonra uygun zmanda Sen çok hoşanıorum gözüm sende başkasını görmüo farkettinmi bilmiorum ama

ben sana bitiorumm..

4)SOn olarak eğer herhangi bi mani yoksa Seninle seninde hoşlanacağından emin olduğum güzel bi ilişki ye başlamak isterim __nedersin?

bu biras karışık oldu heycandan eliniz ayağınız birbirne dolaşabilir şöle de olabilir benimle güzel bi ilişkiye başlamaya __nedersin?

Benim çıkarmısn deil yane

Bu aralar benim de hoşlandığım bi kız var ama bi türlü bunları söyleyemiorum kızına göre tabii muamele yapmak lazm ama bu teklif genelde

geçerlidir ve işe yarar GÜvenin benm işime yaradı baya

• sana aşık oldum
    muhallebiciye gidelimmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

Gel sana yemek ısmarlim en güzel çıkma teklifidir...

hocam sonra kremalı püsküvü diye macunlu bişeyler yedirmesinler?

• Seninle Yaşamadığımız okadar çok hatıramız varki bir yerinden başlıyalım istersen

aslında çok güzel bunu boyle anlıyacak kız bulma zor tiky olmuslar tiky
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.