Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Çıkma teklifi nasıl yapılır ? (Söz veya davranış olarak)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
220
Cevap
2
Favori
119.257
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Çıkma teklifi nasıl yapılır ? (Söz veya davranış olarak)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    182 Mesaj
    +çıkıyoruz de mi?(yüzsüz model)
    - ?
    |
    |
    - (akıllı kız)

|
    |

-Allahın izni peygamberin kavliyle çıkalım mı?

-Nasipte varsa çıkmak,olur.

Doğu modeli:

-Çıkalım mı?

-Babama başlık parası için kaparo verirsen,olur.
    |
    |

+ zuleyha, yeni bir ekiz yatag almısım uzerinde cok guzel sevüşülüyor, benimle çıkarsan sevüşüp deneyebiliriz .
    - oha saldıray abi .
    + çıkar şu üstündekileri, ne dediğin anlaşılmıyor .
    - Aaaay , yetişiinnn !
    + yani züleyha, biliyormusun bazen bana da geliyor; ama iki sevi$tim mi bir şeyim kalmıyor.
    - Aaa yeter ama , çık-mı-yo-rum !
    + yani sen direnkman sevü$ek diyorsun .

|
    |

İkinci Mesaj bekleme süresinin 2 dk olmasını protesto ediyorum.
  • Teğmen
    228 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Preston

Saldıray Abiı modeli

+ zuleyha, yeni bir ekiz yatag almısım uzerinde cok guzel sevüşülüyor, benimle çıkarsan sevüşüp deneyebiliriz .
    - oha saldıray abi .
    + çıkar şu üstündekileri, ne dediğin anlaşılmıyor .
    - Aaaay , yetişiinnn !
    + yani züleyha, biliyormusun bazen bana da geliyor; ama iki sevi$tim mi bir şeyim kalmıyor.
    - Aaa yeter ama , çık-mı-yo-rum !
    + yani sen direnkman sevü$ek diyorsun .

Harika ya. Tam saldıray abi valla.

Eğer değilse şurdan şuraya sevişmek nasip olmasın.
    |
    |

• Teğmen
    186 Mesaj
    İner misin Çıkar mısın ?

Flört zamanında cinslerin, birbirlerinin en çok hoşuna giden huyları daha sonraki yıllarda birinci dereceden boşanma sebebi sayılıyormuş :)

Bude ilginç bir konu yani :)

Nasıl çıkarsın bi hatunla yada bi beyle ? Kendini kasmassan iyi edersin.. Komplex komplex komplex offf napcam ben şimdi aşııkkk olduum :(( Ne dediğini bil yahu ağır ol. 'Neyse..
    |
    |
    A: Çıkmak ya da çıkmamak işte bütün mesele bu.
    B: Bööoughh!!!!
    |
    |
  • Yarbay
    3677 Mesaj
    Gidersin kizin yanina sekil sekil ;

"HEY BEBEQ ,BENiMLE CIK ,CIKMAZSAN O SENiN SORUNUN ,CIKARSAN DA BENiM SORUNUM ,HER iKiSiNi DE YAPMAZSAN HERKESiN SORUNU"

De.. Kesinlikle kabul eder..
    |
    |

asla çıkma, sevgili olma, birliktelik tarzında bişi söylemedim, teklif etmedim nasıl olduysa zaten eylemin içinde buluverdim kendimi

hatta ayrılırkende ayrılalım tarzında bi konuşmada olmadı çektim gittim

(galiba bende bunun korkusu var)

ps lisedeyken sınıftan bi kıza benimle çıkarmısın demiştim (sevgili falan olmadığım için üsteki yazdığımla karıştırmayın)
    nereye ağacamıı diye espiri yapmıştı
    ben çok utanmıştım. bişey diyemedim. çektim gittim. daha sonra kız bana aşık oldu nasıl oluyo demeyin oldu işte gururuma yediremedim yüzüne bile bakmadım
    ahh ahahh şimdiki aklım olacaktı
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    benim bu konuda her zaman yaptığım ve kızların hayır diyemediği cümle var."niyetim acizane taciz etmek değil bilakis efkari umumede bir çıkma teklifidir. vereceğin her müsbet cevap nacizane gönlümün dermanı olacaktır...
    |
    |
    Anlamadıkları için hayır demiyorlardır...İyi bişey söylüyo herhalde,çıkayım bari demişlerdir.
    |
    |
    |
    BEN SENİN BENİMLE ÇIKABİLME İHTİMALİNİ SEVDİM.
    SENİNLE YAŞAMADIĞIM OKADAR ÇOK HATIRAM VARKİ ANLATAMAM.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: down73

SENİNLE YAŞAMADIĞIM OKADAR ÇOK HATIRAM VARKİ ANLATAMAM.

Bak bunu not aldım.Uzun bir ayrılıktan sonra iyi gider.Zulada dursun.
    |
    |

Eger Bir gün Biri geLip bana "çıktıgın Varmı " diye sorarsa.. BEnde; "VAR!" Diyip senden BahsedebiLirmiyim?
    |
    |

Uyuşturucu kullanmayın,
    çünkü uyuşturucu kullanırsanız hapse düşersiniz
    ve
    hapiste uyuşturucu cidden çok pahalıdır.
  • Binbaşı
    1988 Mesaj
    "çıkmak" ecnebilere ait bir kavram ancak sevgili olduktan sonra biri sana "çıktığın var mı?" diye sorarsa "evet pınarla birlikteyim" dersin "hmm ne zamandır çıkıyosunuz" diye üstelerse "2 yıldır her hafta sonu, bu pazar gel takıl 3 ümüz çıkalım" dersin ince nüansı anlamazsa..
    ne diyorum ben.

sevgilin olmasını istediğin insana "dudaklarını arasında küçük bir vişne tanesi varmış gibi tutup bana baktığında gözlerimin gösterdiği yoldan mı gitmeliyim yoksa? diye düşünmekten söylediğini duyamadım, tekrarlar mısın?" de,

al sana çıkma teklifi.

|
    |

• Binbaşı
    1313 Mesaj
    bugüne kadar kaç kız arkadaşım varsa.arkadaşımızın verdii taktiklerin hemen hemen aynısını uyguladım özellikle lise yıllarında.Kız sınıftayken uzaklara dalmalar başı one koyup hasta gibi davranmalar kısacası kızın bana neyın var dıyene kadar numaralar.ve bu stilde hep pozitif oldum vede hep başarılı oldum.Ha teklif olarak.Benimle çıkarmısın olmuyor.Senden hoşlanıyorum.Eğer istersen beraber vakit geçirebiliriz gerçekten çok güzel bir söz.Hayatım boyunca ilk defa karşılaştığım son kız arkadaşımla geçen olayı anlatayım.

İşte hoşlanıyorum hoşlandığımıda bir yandan çaktırıyorum.ama kızda sürekli ban gülüyor vs muhabbetlerde ona bakıyorum neyse.Kızla hiç bir şey konuşmadan çıkıyor vaziyete geldik vede çok günü geride bıraktık vede mutluyuz sanırım hayatım boyunca karşılaştığım tek olaylardan bir tanesi.Çok farklı hissediyorum.

Sana teklifi sunarken şunları yapmanı öneririm.

İlk önce kız yakın çevredense ona hoşlandığını belli etmelisin vede aranızda geçen bir muhabbet olmalı.Sonra işler ilerleyince seninle görüşebilirmiyiz diyip o önemli mevzuya dalıcaksın.Söyleyeceğin sözler yanına geldikden sonra.Şunlar olsun

Nasılsın?
    bugün ne yapmayı planlıyorsun?
    Kızın cevabı ne olursa olsun.
    Ya ayşe {bunu değiştirin kızın adı başkaysa hayatta kalma şansınız azalır} sana söylemem gereken birşey var.
    Ben senden uzun zamandır hoşlanıyorum eğer istersen seninle beraber daha çok zaman geçirebiliriz.

Kız düşüneyim derse tamamdır
    ama arkadaş kalalım derse işiniz zor.
    |
    |

• Yarbay
    2378 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: aSiKaN

Benm Taktiğimdir Her yerde kuLLanma.. :D

Eger Bir gün Biri geLip bana "çıktıgın Varmı " diye sorarsa.. BEnde; "VAR!" Diyip senden BahsedebiLirmiyim?
    |
    |

Uyuşturucu kullanmayın,
    çünkü uyuşturucu kullanırsanız hapse düşersiniz
    ve
    hapiste uyuşturucu cidden çok pahalıdır.
  • Binbaşı
    1854 Mesaj
    Ben çıkmaya başladıktan 2 ay sonra teklif ettim
    |
    |
    Ay’ın kadim dilini kim biliyor şimdi? Ve kim konuşuyor Tanrıça’yla hala? Şimdi sadece taşlar hatırlıyor ayın çok eskiden bize anlattıklarını ve ağaçlardan, çimenlerin hışırtısından ve çiçeklerin kokularından öğrendiklerimizi.
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    bu işin ustası XewO dur tanıyan bilir bende az deilim ama neise
    |
    |
Reklamlar
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.